مزایا و شرایط بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد

مزایا و شرایط بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد

در این مطلب قصد داریم تا با مزایا و شرایط بیمه عمر شرکت پاسارگاد آشنا شویم.در ابتدا می پردازیم به تاریخچه اجمالی این شرکت که در چه سالی شروع به کار کرده و چه کارنامه ای توانسته در این سال ها کسب کند.این شرکت در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد و با هدف ارائه خدمات بیمه ای شروع به کار کرد.

شرکت در آغاز احداث با سرمایه ای بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان خدمات را شروع کرد و موفق شد در تاریخ ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه کسب خود را از بیمه مرکزی ایران دریافت کند و در تاریخ ۸۵/۱۲/۰۱ توانست اواین بیمه نامه را صادر کند.شرکت بیمه پاسارگاد موفق شد در سالهای ۸۶ و ۸۸، عنوان شرکت برتر را از نظر رشد سریع از طرف بیمه مرکزی کسب کند.در پند سالی که این شرکت شروع بکار کرده است جوایز مختلفی دریافت کرد که در سال ۹۶ جزؤ ۱۰۰ شرکت برتر ایران شد.اکنون این شرکت دارای ۸۲ شعبه و ۲۷۰۰ نمایندگی فعال در سرتاسر کشور است.

 

پروانه کسب بیمه عمر پاسارگادپروانه کسب شرکت بیمه پاسارگاد

 

امکان سپرده گذاری در بیمه عمر و دریافت پوشش آتش سوزی منازل

شما با سرمایه گذاری در بیمه عمر صاحب امتیازاتی می شوید که یکی از این امتیازها که انحصاری شرکت بیمه پاسارگاد است،دریافت پوشش بیمه آتش سوزی است که به صورت رایگان و خودکار از این پوشش بهرمند می شوید در صورتی که در شرکت های بیمه مشابه برای دریافت این پوشش باید به صورت جداگانه قرارداد جدید دریافت کنید.

مزیت دیگری که در بیمه عمر می توان اشاره کرد دریافت ۹۰% از سرمایه پرداختی حق بیمه به صورت وام است که شما می توانید پس از گذشت مدتی تا نود درصد از سرمایه موجود در صندوق خود را به عنوان وام بدون ضامن دریافت کنید،این در حالی است که برای وام گرفتن از بانک ها و موسسات مالی باید حتما ضامن معتبر داشته باشید ولی در بیمه عمر بدون نیاز به ضامن خیلی راحت می توانید وام دریافت کنید.

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر

قابل ذکر است که در بیمه عمر همه چیز قابل تغییر است،قابلیت عالی که این طرح دارد شما به انتخاب خود تعیین می کنید که چه مقدار به عنوان پرداخت حق بیمه عمر به صورت ماهیانه پرداخت کنید.گرچه هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنید میزان سود شما و اندوخته شما در پایان افزایش می یابد.روش های پرداخت بیمه عمر به روش های مختلف در دسترس است که به راحتی می توانید پرداخت کنید.

 

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد

معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

امروزه دغدغه شرکت های بزرگ و کسب و کارها پرداخت مالیات می باشد که به هر دری می زنند تا فرار مالیاتی کنند.سرمایه گذاری در بیمه عمر پاسارگاد یا هر شرکت بیمه ای که خدمات بیمه عمر ارائه می دهد شامل مالیات و پرداخت آن نمی شود،زیرا از سرمایه بیمه عمر در جهت آبادانی و رشد کشور استفاده می شود و از آن سود قسمتی به شخص بیمه شده تعلق می گیرد که مزیت بزرگی جهت جذب سرمایه گذار است و باعث می شود شرایط را برای فروش بیمه راحت و سهل کند.

 

سود تضمینی از اندوخته خود در بیمه عمر پاسارگاد :

بر اساس قوانین بیمه مرکزی ، در شروع قرارداد سود تضیی ۱۶ در صدی در نظر گرفته می شوند که در پایان مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت هستند . به دلیل مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذای ها سود سالیانه اختصاص می گردد و میزان این سود ها در سال های ۹۰،۹۱،۹۲ به ترتیب ۱۷ ،۲۰،۲۰ درصد بوده است .

امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود ۱۶ درصدی به آن تعلق می گیرد .بدین ترتیب وقتی شما مبلغی را به طور سپرده در نظر میگیرید علاوه بر سود آور شدن بیمه عمر باعث می شود تا شما از مزایای بیمه عمر بالاتری نیز برخوردار شوید .

پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد

این پوشش در شرکت بیمه عمر پاسارگاد دارای امتیازات و مزایای قابل توجهی برای بیمه شدگان در نظر گرفته است.اگر بیمه شده به هر دلیلی دچار از کار افتادگی دائم شود به طوری که قادر به توان انجام کاری نباشد علاوه بر پرداخت سرمایه بیمه عمر و از کارافتادگی از آغاز تا پایان قرارداد شرکت بیمه از کارافتادگی را چشم پوشی می کند و همچنان بیمه نامه عمر به قوت خود باقی خواهد ماند.

این پوشش برای افراد زیر ۶۰ سال می باشد با هر عنوان شغلی که باشید می توانید از این پوشش استفاده کنید.اگر دلیل معافیت حادثه یا بیماری باشد که باعث از کار افتادگی شود، با شروع قرارداد فعال می شود و اگر منشا بیماری باشد این پوشش ۶ ماه  پس از آغاز قرارداد فعال خواهد شد.

پوشش از کار افتادگی و بازنشستگی :

تعریف کلی از کار افتادگی در شرکت بیمه پاسارگاد ،ناتوانی به صورت کامل بیمه شدگان که از انجام هرگونه کار یا فعالیتی در اثر بیماری یا حادثه عاجز باشند . حوادثی از قبیل کم بینی دو چشم یا از کار افتادگی دو بازو،دو دست و پا ،یک دست و یک پا و امراض غیر علاج که باعث اختلال در زندگی عادی شود .

پوشش بیمه عمر بر پایه ی از کار افتادگی به افراد بازنشسته ،دانشجو،سرباز،خانه دار و پایین تر از سن ۵۹ سال تعلق خواهد گرفت .اگر دلیل از کار افتادگی حادثه باشد با شروع قرارداد و صدوربیمه نامه عمر فعال می شود و باید ۶ ماه طول درمان ادامه داشته باشد .شما می توانید نصف یا تمام حق بیمه عمر خود را به عنوان پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه انتخاب کنید.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر بیمه شده به علت بیماری یا حادثه دچار از کار افتادگی شود و قادر به انجام فعالیتی نباشد شرکت بیمه از دریافت حق بیمه صرف نظر می کند و بیمه نامه را به اعتبار خود تا پایان مدت قرار داد باقی نگه می دارد.همچنین میزان معافیت از پرداخت حق بیمه ۵۰ یا ۱۰۰% می باشد.این پوشش در برخی از شرکت های بیمه ارائه داده نمی شود و می توان گفت از مزایای بیمه عمر پاسارگاد به حساب می آید.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

قابلیتی که طرح بیمه عمر دارد این است که فرد بیمه شده علاوه بر پرداخت حق بیمه میتواند مبلغی را به عنوان سپرده به شرکت پرداخت کند تا از سود بیشتری بهرمند شود.این ضرب المثل در طرح بیمه عمر صدق می کند که هر چقدر پول بدید آش می خورید،در طرح بیمه عمر نیز همین گونه است که هر چقدر مبلغ پرداختی شما افزایش یابد در پایان قرارداد مبلغ بیشتری به شما بازگردانده می شود.اگر فرد بیمه شده با مفاد بیمه نامه صادر شده مغایرت کند فرصت دارد تا قبل از ۳۰ روز از صدور بیمه نامه مراتب را اطلاع دهد در غیر این صورت قرارداد ادامه خواهد یافت.

تشکیل اندوخته بیمه عمر

اندوخته های بیمه عمر شامل مبالغی می باشد که بیمه شدگان به عنوان حق بیمه به شرکت پرداخت کرده اند.این اندوخته ها در جهت تامین آینده بیمه شدگان خود نگهداری می شود.اندوخته ها توسط شرکت بیمه پاسارگاد در طرح های عمرانی کشوری استفاده می شود و سود حاصله نیز به فرد بیمه شده پرداخت می گردد.

در بیمه عمر در طول مدت این بیمه نامه فرد بیمه شده دارای پوشش های بیمه ای است که می تواند در پایان مدت بیمه نامه سرمایه حیات را دریافت کرده که شامل اصل و سود مبالغ پرداخت شده به عنوان حق بیمه است.

فردی که معتاد به مواد مخدر باشد امکان دریافت و صدور بیمه عمر را نخواهند داشت. اگر فردی اعتیاد خود را ترک کرده باشد با نظر پزشک و بررسی های لازم می تواند از طرح بیمه عمر استفاده کند.

تابعیت ایرانی یا مدرک اقامت موقت

برای دریافت بیمه عمر حتما باید دارای تابعیت ایرانی باشید یا مدرک گذر موقت را داشته باشید .هر فردی که در ایران دارای پدر و مادر ایرانی است صلاحیت دریافت بیمه عمر را دارد. چنانچه غیر ایرانی هستید با رائه مدرک گذر موقتی می توانید جهت دریافت بیمه نامه اقدام کنید.

خدمت سربازی

برای گرفتن بیمه عمر نیازی به داشتن کارت پایان ضرورت خدمت نیست.در صورتی که معافیت گرفته اید باید دلیل معافیت بررسی شود زیرا بیشتر معافیت ها پزشکی است و باید توسط پزشک معتمد بررسی شود.

بازخرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر قصد بازخرید یا از داشتن بیمه عمر منصرف شدید کافی است که درخواست خود را به صورت مکتوب به نماینده شرکت اطلاع دهید تا مراحل اداری آن انجام پذیرد.برای بازخرید دو قانون وجود دارد به شرح زیر است:

  1. چنانچه شما قبل از ۵ سال تصمیم به بازخرید گرفته باشید،شرکت درصدی را از اندوخته شما به دلیل کارمزد کم خواهد کرد،طرح بیمه عمر به دلیل آنکه یک طرحی است که برای بلند مدت برنامه ریزی شده است وقتی در سال های اولیه بازخرید کنید از اندوخته شما کسر خواهد شد.
  2. شما بعد از گذشت ۶ ماه از مدت قرارداد بیمه عمر می توانید بازخرید را انجام دهید.

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button