پوشش حادثه در بیمه عمر پاسارگاد در صورتی که برای فرد بیمه شده در طول قرارداد حادثه ای رخ بدهد می تواند از شرکت بیمه غرامت دریافت کند.


پوشش حادثه در بیمه عمر پاسارگاد

این پوشش از ۱۲ سالگی تا ۷۰ سالگی می توانید از آن استفاده کنید.به جد میتوان گفت کاربردی ترین پوشش،پوشش حادثه شرکت بیمه پاسارگاد می باشد.همان طور که از نامش پیداست اگر در طول قرارداد فرد بیمه شده دچار حادثه شود شرکت بیمه متعهد است تا خسارت ناشی از حادثه را به خود فرد یا ذینفعان شخص بیمه شده بپردازند.پوشش حوادث شامل چند حالت می باشند.

  1. پوشش نقص عضو ناشی از حادثه : اگر فرد بیمه شده در طول قرارداد دچار حادثه ای شود که دچار نقص عضو شود و از کار افتاده شود شرکت بیمه عمر پاسارگاد تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت غرامت می کند.
  2. پوشش فوت ناشی از حادثه : اگر در طول قرارداد فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت کند،ذینفعان تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان غرامت می توانند دریافت کنند.۹۰۰ برابر حق بیمه پرداختی در هر ماه سرمایه فوت به خانواده پرداخت خواهد شد.
  3. پوشش هزینه های پزشکی منجر به حادثه : اگر فرد بیمه شده در طول قرارداد به دلیل حادثه به بیمارستانها و درمانگاه ها مراجعه کند می تواند هزینه های درمان را تا سقف ۲۵ میلیون تومان در هر سال از شرکت بیمه دریافت کند.
  4. استثناها : مست بودن یا استعمال هر مواد مخدری،خودکشی،دیسک کمر

عواملی توقف بیمه تکمیلی :

عواملی که باعث می شود تا این پوشش غیر فعال شود به صورت زیر می باشد.

  • اگر فرد بیمه شده حق بیمه ماهانه خود را بعد از ۳۰ روز پرداخت نکند این پوشش غیر فعال می شود.
  • اگر فرد بیمه شده این پوشش را باطل کند و یا بازخرید کند،غیر فعال می شود.

خطرات بیمه شده

  • غرق شدن،اسید سوختگی،مسمومیت
  • کزاز،سیاه زخم
  • مبتلا به هاری

می توانید جهت دیدن تمام پوشش های شرکت بیمه عمر پاسارگاد از اینجا مطالعه کنید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button