پوشش تکمیلی از نامش می توان پی برد که برای پوشش بیشتر و کامل تر یک جورایی ویژه تر ایجاد شده است تا بیمه شدگان تحت پوشش محکمتری باشند.بیمه تکمیلی در شرکت بیمه پاسارگاد به نسبت سایر شرکت های ارائه دهنده بیمه پیشتاز است و مانند تمام پوشش های این شرکت دارای طرفدار زیادی می باشد.


پوشش تکمیلی درمان در بیمه عمر پاسارگاد

در شرکت بیمه عمر پاسارگاد با همکاری شرکت بیمه کمک رسان یا همان SOS ،زمانی که ۶ ماه از مدت قرارداد شما گذشته باشد و به طور کامل در آن ۶ ماه حق بیمه خود را پرداخت کرده باشید،در صورتی که ارش بازخریدی صندوق بیش از ۲ میلیون تومان برسد میتوانید از پوشش بیمه تکمیلی درمان در قالب دو بخش در جدول زیر استفاده کنید.

 

مبالغ ذخایر ریاضی بیمه تکمیلی

لازم به ذکر است که درمانهای ( چشم ، کلینیکی ، سرپایی و دندانپزشکی  ) شامل بیمه تکمیلی نمی شوند و آزاد محاسبه می گردد.جهت دریافت مزیت بیمه درمانی موجود در تصویر بالا باید در اولین گام بیمه عمر را دریافت کنید و سپس پوشش درمان تکمیلی به صورت رایگان مانند تمام پوشش های این شرکت برای شما فعال می شود.

موارد تحت پوشش بیمه تکمیل درمانی

این پوشش به صورت رایگان پس از صدور بیمه عمر برای شما فعال می شود.بیماری های قابل پوشش بیمه تکمیلی شامل موارد زیر می باشند:

  • تامین هزینه های بستری بیمارستان
  • جراحی اعضای مهم و اصلی بدن
  • پانسمان
  • مخارج بیهوشی
  • آزمایش ها
  • هزینه ویزیت پزشک
  • هزینه دارو

تعهدات بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه تکمیلی

پوشش بیمه تکمیلی اختلالی که در اعمال طبیعی و اعضا جوارح نمایان باشد و توسط پزشک قابل تایید باشد را از بیماری تکمیلی شامل می شود . مبلغ پوشش تکمیلی برای گروه های مختلف به شرح تصویر زیر می باشد:

 

مبالغ ذخایر ریاضی بیمه تکمیلی پاسارگاد

 

بر اساس جایگاه هر فرد بیمه شده که طبق تصویر بالا مشخص می شود در کدام گروه قرار گرفته است ،می توانند به همان نسبت از پوشش درمان تکمیلی استفاده کنند.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button