پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد شامل مواردی می شود که در ادامه به آن ذکر کرده ایم.این پوشش برای افراد ۱۲ سال به بالا،۳ ماه پس از آغاز قرارداد فعال می شود و فرد تحت حمایت قرار می گیرد.


پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد

این پوشش قراردادی است بین شرکت بیمه عمر پاسارگاد و فرد بیمه شده که اگر در طول مدت زمان قرارداد شخص بیمه شده دچار امراض خاص ( سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی ، سرطان ، پیوند اعضا ) شود،شرکت بیمه هزینه درمان آنرا پرداخت کند.با توجه به نوع زندگی مردم در عصر امروز افراد زیادی را می بینیم که کم تحرک هستند یا به اصطلاح شغل پشت میزی هستند که همانطور که می دانید تحرک و ورزش نکردن عامل اصلی بروز سکته قلبی و مغزی می باشد.علاوه بر آن درگیری های شدید فکری و عصبی کاری و درون زندگی نیز هم عامل اصلی فشار خون و به مرور سکته مغزی می باشد.

از طرفی تامین هزینه های درمان این امراض در وضعیت بد اقتصادی کشور بسیار دشوار خواهد بود،پس په بهتر است تا اکنون که سلامت هستیم به فکر آینده باشیم و با پرداخت ماهانه اندکی از حقوقمان،پس اندازی بزرگ در آتیه داشته باشیم تا ما را در زمان بیماری یاری بخشند.پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر پاسارگاد همان طور که در سایر خدمات و پوشش ها به جد یکه تاز بوده،در این پوشش نیز سعی کرده است تا بهترین خدمات را برای بیمه شدگان خود در نظر و ارائه دهد.

بیماری خاص

هر گونه اختلال یا عارضه جسمی که اعمال اعضای بدن دچار مشکل شوند و اعضا بدن نتوانند وظیفه خود را انجام دهند بیماری خاص می باشد که مهمترین آنان سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی ، سرطان ، پیوند اعضا می باشد.

سن آغاز این پوشش ۱۲ سال می باشد و افراد می توانند شامل این پوشش شوند.شرو ع این پوشش بعد از گذشت ۳ ماه از قرارداد بیمه نامه فعال می شود و تا سقف ۴۰ میلیون تومان قابل استفاده است.افرادی که زیر ۶۰ سال مبتلا به این بیماری ها شدند،۳ ماه بعد از پرداخت حق بیمه و قرارداد تحت پوشش قرار می گیرند.

 

پوشش بیماری های خاص پاسارگاد

بیماری های تحت پوشش

سکته قلبی : سکته زمانی رخ می دهد که رگ یا لوله های انتقال دهنده خون به تمام اعضای بدن،دچار گرفتگی شود در حالی که خون یا کم یا نرسد به عضو،آن عضو دچار صدمه نسبی یا کامل می شود که باعث از کار افتادن قسمتی از بدن می شود.گاهی اوقات نیز به دلیل گرفتگی رگها ازدحام زیاد خون در رگ موجب پارگی رگ می شود و عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.هر گاه قلب دچار نارسایی خون به اعضا شود سکته قلبی گویند که علائم آن درد سینه متداوم و تغییرات در نوار قلب می باشد.

سکته مغزی : این سکته نیز به دلیل حساس بودن مغز و کنترل کننده تمام اعضا بدن اگر دچار گرفتگی مجرای خون به مغز شود ممکن است نصف بدن یا اعضا حرکتی بدن از کار بیفتد.

سرطان : سرطان به دو نوع بد خیم و خوش خیم جدا می شود که بد خیم به معنای پیشرفته و خوش خیم به معنای اول راه و قابل درمان گفته می شود.شایع ترین آنها سرطان پوست ، خون ، معده می باشند  که معمولا به صورت تومور بد خیم قابل شناسایی هستند.

پیوند اعضای بدن : پیوند اعضا به معنای دریافت عضو از شخص دیگر و جایگزین در بدن بیمار را پیوند گویند که متداولترین آنها پیوند ریه ، کبد ، کلیه ، قلب ، مغز استخوان می باشد.

جراحی باز قلب: جراحی که برای رفع گرفتگی ۲ رگ انجام شود شامل جراحی قلب می شود.این عمل باید به وسیله آنژیو گرافی عروق کرونر تایید شود.

استثنائات :

موارد زیر تحت پوشش نمی باشند:

  • در صورت بازخرید یا فسخ قرارداد بیمه
  • در صورت تبدیل شدن بیمه نامه اصلی به بیمه نامه مخفف
  • مبتلا شدن به بیماری های ذکر شده در اثر مصرف مواد مخدر و مشروبات الکی
  • مبتلا به بیماری ایدز

نکته : اگر مشخص شود فرد بیمه شده از قصد جهت گرفتن حق بیمه به این بیماری ها مبتلا شود،شرکت بیمه حق بیمه و جبران خسارت به آنها پرداخت نخواهد کرد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button