تعیین میزان پرداخت حق بیمه به انتخاب شخص بیمه شده است و بستگی به وضعیت مالی شخص برمی گردد که کمترین میزان پرداختی حق بیمه ۲۰ هزار تومان است که می توانید به صورت ماهیانه تا یک ساله و یا یکجا حق بیمه خود را پرداخت کنید.در نظر داشته باشید که هر چقدر میزان پرداختی شما بیشتر باشد میزان سود دریافتی شما نیز افزایش می یابد،در ادامه روش های پرداخت حق بیمه پاسارگاد را شرح می دهیم.


تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

پس از پرداخت اولین حق بیمه توسط شما تعهدات شرکت بیمه نسبت به شما آغاز می شود و شرکت موظف است طبق قرارداد فرد بیمه شده را تحت پوشش قرار دهد.پس از صدور بیمه عمر دفترچه ای جهت پرداخت های حق بیمه برای شما صادر می شود که در ماه های آتی با توجه به مبلغی که خود انتخاب کرده اید توسط شناسه قبض و شناسه پرداخت آنها را پرداخت کنید.

پرداخت حق بیمه برای شما سقفی ندارد و هر چه بیشتر پرداخت کنید به سود شما خواهد بود و در پایان قرارداد مبلغ بیشتری به شما تحویل داده می شود.کمترین میزان پرداختی حق بیمه ماهانه ۲۰ هزار تومان می باشد.روش پرداخت حق بیمه را می توانید به صورت ماهیانه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه ،سالانه یا به طور یکجا انتخاب کنید.

برای پرداخت حق بیمه خود می توانید به روش های زیر اقدام کنید:

             پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک پاسارگاد :وارد وب سایت بانک پاسارگاد شوید و با وارد کردن شناسه های قبض پرداخت بیمه عمر خود را انجام دهید .

پرداخت حق بیمه پاسارگاد

          پرداخت حق بیمه عمر به کمک خود پردازهای بانک پاسارگاد : با مراجعه به خود پردازهای بانک پاسارگاد و با انتخاب گزینه پرداخت قبوض ،فرآیند پرداخت را انجام دهید.

          پرداخت حق بیمه عمر از طریق پایانه های فروشگاهی بانک پاسارگاد :به دستگاه پایانه فروش بانک پاسارگاد مراجعه کنید و گزینه پرداخت قبوض را انتخاب نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت خود آن قبض را پرداخت کنید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button