معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد در سال ۹۲ با تصویب لایحه حذف مالیات موافقت شد و مالیات برای سرمایه بیمه عمر کسر نمی شود و به همین دلیل سرمایه گذاران کثیری طرفدار این طرح شده اند.


معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

امروزه دغدغه شرکت های بزرگ و کسب و کارها پرداخت مالیات می باشد که به هر دری می زنند تا فرار مالیاتی کنند.سرمایه گذاری در بیمه عمر پاسارگاد یا هر شرکت بیمه ای که خدمات بیمه عمر ارائه می دهد شامل مالیات و پرداخت آن نمی شود،زیرا از سرمایه بیمه عمر در جهت آبادانی و رشد کشور استفاده می شود و از آن سود قسمتی به شخص بیمه شده تعلق می گیرد.

 

معافیت مالیتی بیمه عمر پاسارگاد

 

سرمایه گذاری در بیمه عمر یک سرمایه گذاری ۱۰۰ % برد می باشد،به این خاطر که سرمایه گذاری شما پس از گذشت چند سال به نسبت حق بیمه های پرداختی شما چند برابر خواهد شد علاوه بر سود سپرده اصلی شما سود مشارکت در پروژه های شرکت نیز به شما تعلق خواهد گرفت و در آخر پوشش های بیمه ای مختلفی نیز برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است که مهمترین آنها موارد زیر می باشد.

کلیه سرمایه های پرداختی در شرکت بیمه عمر پاسارگاد از مالیات معاف هستند و بیمه گذاران بدون هیچ نگرانی و کسر ریالی از سپرده های خود می توانند از این طرح استفاده کنند.

مصوبه مجلس شورای اسلامی

در مجلس شورای اسلامی سال ۹۲ لایحه ای تصویب شد بنا بر حذف مالیات بر سپرده های بیمه عمر که نمایندگان با آن موافقت کردند و این لایحه به تصویب رسید.

ترغیب سرمایه گذاری بیشتر با حذف مالیات بیمه عمر

با تصویب لایحه حذف مالیات بر سپرده بیمه های عمر،یک مشوق خیلی محکمی بود برای سرمایه گذارانی که نگران بودند که درصدی از سرمایشان صرف مالیات کسر شود،اما با این لایحه سرمایه گذاران زیادی با هدف سرمایه گذاری وارد بیمه عمر شدند.در واقع هدف اصلی از احداث بیمه عمر یک صندوق مالی مطمئن و سرمایه گذاری بیشتر است تا در آینده سود بیشتری عاید سرمایه گذار شود.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button