پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد به صورت هدیه همراه با پوشش انتخاب شامل بیمه شده می شود و نیازی به عقد قرارداد جداگانه ای نیست که از مزیت های انحصاری این شرکت می باشد.


پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد

اکثر شما در اخبار یا محل هر چند وقت یک بار خبر آتش گرفتن منزل یا مغازه ای را شنیده اید تصور کنید که مال باخته بیمه نداشته باشد،به طور جد و حقیقتا باید مالک را یک ورشکسته واقعی خواند زیرا با وضعیت اقتصادی و تورم کشور آن فرد در واقعیت یک مرده متحرک می باشد،زیرا جبران کردن ضررها خیلی زمان بر خواهد بود که اگر فرد متضرر جوان باشد،به نسبت فرد مسن زمان و توان بیشتری برای جبران دارد ولی با این حال بسیار دشوار خواهد بود که با داشتن پوشش بیمه آتش سوزی می توانید تا حدود بیشتری خسارت مالی را جبران کنید.

یک مثال ساده پاساژ پلاسکو را در نظر بگیرید علی رغم خسارت جانی و مالی، که با آتش هم ساختمان فرو ریخت و عده زیادی از نون خوردن افتادند. عوارض آتش سوزی تا چندین سال می تواند اثر خود را داشته باشد،اکنون پس از گذشت ۲ سال از حادثه پلاسکو هنوزم پاساژ در مرحله پی ریزی است و جبران آن سال ها به طول خواهد انجامید.

بیمه آتش سوزی پاسارگاد

طبق قرارداد توافقی است بین بیمه شده و شرکت بیمه که با دریافت حق بیمه شرکت موظف است اگر در مدت طول اتمام قرارداد برای اموال بیمه شده آتش سوزی صورت گیرد،خسارت به ذینفعان پرداخت گردد.در بیمه آتش سوزی ساختمان یا منازل مسکونی،کلیه وسایل شامل بیمه آتش و صاعقه میباشند.همچنین بلایای طبیعی و سقوط هلیکوپتر یا هواپیما،برف و باران و کولاک شامل این پوشش می باشد.

آتش سوزی : ترکیب اکسیژن با شعله که قدرت تخریب زیادی دارد.

انفجار : به معنای آزاد شدن زیاد انرژی به صورت ناگهانی که با انبساط گاز حاصل می گردد.

صاعقه : تخلیه بار الکتریکی دو ابر و یا ابر با زمین که قدرت تخریب زیادی دارد.

 

پوشش بیمه آتش سوزی پاسارگاد

 

انواع بیمه آتش سوزی

  1. آتش سوزی منازل مسکونی
  2. آتش سوزی اماکن تجاری و شرکت ها(غیر صنعتی)
  3. آتش سوزی کارخانه و مکان های صنعتی

آتش سوزی منازل مسکونی:

این پوشش بیمه مخصوص منازل مسکونی که تمام لوازم داخل منزل از آتش و صاعقه و خطراتی که باعث تخریب آنها شود،می باشد.در زیر فرم پرسشنامه مخصوص بیمه آتش سوزی منازل مسکونی قرار گرفته است.

 

فرم پرسشنامه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

 

بیمه آتش سوزی اماکن تجاری و شرکت ها(غیر صنعتی) :

این بیمه مخصوص شرکت های ساختمانی،پاساژها،انبارها،مغازه ها،بیمارستانها و هر جایی به جز مکان های صنعتی می توانند تحت این پوشش قرار بگیرند و از مزایای آن بهرمند شوند.در زیر فرم پرسشنامه بیمه آتش سوزی غیر صنعتی قرار داده شده است.

 

فرم پرسشنامه بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

 

آتش سوزی کارخانه و مکان های صتعتی :

این پوشش همانطور که از نامش مشخص است مخصوص کارخانه های صنعتی،تاسیسات،ماشین آلات و کالاهای در دست ساخت آن کارخانه شامل این پوشش می باشند.در زیر فرم پرسشنامه بیمه آتش سوزی صنعتی قرار داده شده است.

 

فرم پرسشنامه بیمه آتش سوزی صنعتی

 

شرکت بیمه عمر پاسارگاد در بین شرکت های بیمه دیگر تنها شرکتی است که پوشش بیمه آتش سوزی را ارائه می دهد و لازم به ذکر است که در تمام شرکت ها برای داشتن این پوشش باید قرارداد جدا عقد شود اما در شرکت بیمه پاسارگاد این پوشش به صورت هدیه همراه با پوشش مورد نظر به طور خودکار فعال می شود و نیازی به قرارداد جداگانه ندارد.در فرم پرسشنامه می توانید به دلخواه ضریبی از ۵۰۰ الی ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهیانه برای استفاده از سرمایه پوشش آتش سوزی مسکونی انتخاب و استفاده کنید.همان طور که گفتیم مزیت مهم این پوشش در شرکت بیمه پاسارگاد،تمدید خودکار این پوشش بدون نیاز به قرداد جدید است.

 

خسارت های تحت پوشش بیمه آتش سوزی پاسارگاد

  • خسارت ناشی از بلایای طبیعی که باعث آتش سوزی شود
  • خسارت ناشی از آتش،رعد و برق و انفجار
  • خسارت ناشی از زلزله،آتش فشان،بهمن
  • شکست شیشه،سرقت
  • خسارات ناشی از جنگ داخلی ، شورش ، آشوب ، قیام ، انقلاب ، کودتا

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button