بیمه شدگان می توانند بعد ار گذشت مدتی از قرارداد بیمه خود از قابلیت تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد استفاده کنند و بدون ضامن و روند مراحل اداری ۹۰% از سرمایه خود را سود دریافت کنند. حداکثر زمان برای بازپرداخت وام دریافتی ۳۶ ماه در نظر گرفته شده است.


استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر شرکت بیمه عمر پاسارگاد

یکی از تسهیلات و ویژگی که  شرکت بیمه پاسارگاد برای بیمه شدگان خود در نظر گرفته است،دادن وام بدون ضامن است.شما بعد از گذشت چندین ماه از مدت قرارداد و پرداخت حق بیمه این امکان را دارید تا ۹۰ % سرمایه موجود در صندوق خود را به صورت وام بدون ضامن دریافت کنید.این در حالتی است که بیمه شما و پوشش های آن مانند قبل وام به قوت خود باقی می ماند.

جهت دریافت وام کافی است تا با مراجعه به نمایندگی خود فرم درخواست وام را دریافت و با دقت پر نمایید.این تسهیلات این امکان رار برای شما قرار می دهد تا بتوانید از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کنید و در عین حال همزمان از پوشش ها نیز استفاده نمایید.زمان لازم جهت دریافت وام ۶ ماه پس از عقد قرارداد بیمه است.

زبان ساده تر این است که بیمه گذار این امکان را دارد تا مبالغی که به عنوان حق بیمه ماهیانه پرداخت کرده است را در طول مدت قرارداد بدون نیاز به بازخرید از سرمایه خود استفاده کند،این درحالی است که همچنان سود نیز به اندوخته تعلق می گیرد.

 

فرم درخواست وام بیمه عمر پاسارگاد

 

بهترین زمان جهت دریافت وام

همان طور که می دانید طرح بیمه عمر به صورت بلند مدت برنامه ریزی شده است یعنی میزان سود و دریافتی وام بستگی به مدت زمان قرارداد شما دارد،در نتیجه هر چقدر از زمان قرارداد بگذرد سرمایه بیشتری در صندوق شما خواهد آمد.شرکت بیمه پاسارگاد به فکر بیمه شده نیز می باشد ،به دلیل اینکه بیمه عمر یک طرح طولانی مدت است شاید در طول مدت قرارداد فرد بیمه شده نیاز به سرمایه خود داشته باشد که در این صورت شرکت بدون هیچ ضامنی بلافاصله مراحل دریافت وام را صورت می دهد.

 

دریافت وام بیمه عمر

سقف و سود وام بیمه عمر پاسارگاد

میزان سقفی که شرکت برای دریافت وام در نظر گرفته است ۹۰% موجودی سرمایه شما می باشد.به عنوان مثال اگر مدت قرارداد بیمه شما ۳۰ ساله باشد و ۲۰ سال از آن گدشته باشد، اگر ۲۰۰ میلیون موجودی صندوق شما باشد می توانید ۱۹۰ میلیون آن را به عنوان تسهیلات وام دریافت کنید.

مقدار کارمزدی که شرکت برای بازپرداخت وام بیمه عمر دز نظر گرفته ۴% است. برای کسب اطلاع از سود بیمه عمر می بایست نسبت به سود هایی که به اندوخته شما تعلق می گیرد آگاه شوید.به طور کلی سود دهی در بیمه عمر به دو صورت زیر می باشد:

  1. سود تضمینی : سودی است که به صورت حتمی به سرمایه شما تعلق می گیرد که میزان سود آن در شرکت بیمه عمر پاسارگاد در دو سال اول ۱۶% و دو سال دوم  ۱۳% و دو سال پنجم به بعد ۱۰% می باشد.
  2. سود مشارکت در منافع شرکت : این سود بستگی به وضعیت اقتصادی کشور مربوط می شود،که شرکت با سرمایه شما در طرح های عمرانی شریک می شود و از شراکت شما در پروژه نیز سودی به سرمایه شما جدای از سود تضمینی تعلق می گیرد.

مهلت بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد

حداکثر زمانی که برای بازپرداخت مبلغ وام درنظر گرفته شده ۳۶ ماه است که بیمه گذار باید طی آن تمام مبلغ را برگرداند ،نکته جالب اینجاست که زمانی که وام شما بازپرداخت شد مجددا می توانید درخواست وام دهید که بدون هیچ محدودیتی و ضامنی وام به شما داده می شود. اقساط بازپرداخت می تواند به صورت ماهانه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه و یا سالانه پرداخت گردد،هر چه سریع تر وام را برگردانید در پایان قرارداد میزان سود دریافتی شما بیشتر می شود.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button