مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر این شرکت به طوری طراحی شده است که منطبق با نیاز های روز افراد جامعه از جمله کارگران ،مادران ،بازنشستگان و کودکان را پوشش می دهد .در ادامه به مزایای بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

از مزایای این بیمه می توان به موارد زیر اشاره کرد،به طور مختصر به بعضی از آن ها می پردازیم،با ما همراه باشید :

تسهیلات دریافت وام :

بیمه شدگان این شرکت می توانند مطابق قوانین بیمه مرکزی می توانید از سود اندوخته های خود وام دریافت کنند و در این حالت تمام پوشش ای بیمه عمر به قوت خود باقی خواهد ماند .تسهیلات وام این امکان را می دهد که در هر زمانی که اراده کنید از اندوخته بیمه خود استفاده کنید . در این شرایط شما همیشه این امکان را دارید تا در شرایط ضروری از اندوخته استفاده نمایید و با داشتن بیمه عمر پاسارگاد هزینه های خود را بدرستی مدیریت کنید.

دریافت فرم خام درخواست وام

 

قرار دادن سپرده و دریافت پوشش آتش سوزی :

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای بیمه شدگان خود قرار داده است که مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر قرار دهند.نرخ سود این سپرده ۱۶ درصد است .

زمانی که شما مبالغی رابه عنوان حق بیمه پاسارگاد به عنوان سپرده قرار می دهید و به پاس قدردانی این اعتماد شرکت پاسارگاد پوشش آتش سوزی منازل مسکونی را به عنوان هدیه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و تا زمانی که از بیمه عمر استفاده مینمایید از پوشش این بیمه هم بهرمند خواهید شد .

شما می توانید به درخواست خود مبلغ اندوخته خود را از حساب بیمه عمر برداشت کنید، این در حالی است که محاسبه بیمه عمر ارزش بازخرید نخواهند داشت و برابر همان پول به شما پرداخت می شود .با قرار دادن سپرده این امکان را دارید تا در مدت اندک ۹درصد آن معادل ۹۰ درصد از اندوخته خود را وام دریافت نمایید .

 

دریافت تخفیف برای بیمه های اموال :

تخفیفاتی که این شرکت از خرید بیمه عمر در اختیار خریداران بیمه عمر  قرار می دهد، بیمه های بدنه ماشین ،حوادث،آتش سوزی و درمان است. در جدول زیر میزان تخفیفات را نشان داده ایم.

 

جدول تخفیف بیمه و میزان تخلفات

 

معافیت پرداخت مالیات :

تمام پرداختی های حق بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد معاف از هرگونه مالیات هستند .بدین صورت شما می توانید بدون هیچ کسری از سرمایه های خود استفاده نمایید . طبق اصلاح ماده ۱۳۷ تمامی هزینه های درمانی پرداختی بیمه شدگان که قابل تایید است و حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به موسسات بیمه های ایرانی بابت انواع بیماری های درمانی، زندگی ، عمر از درآمد مشمول مالیات بیمه ها کسر می گردد.

 

سود تضمینی از اندوخته خود در بیمه عمر پاسارگاد :

بر اساس قوانین بیمه مرکزی ، در شروع قرارداد سود تضیی ۱۶ در صدی در نظر گرفته می شوند که در پایان مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت هستند . به دلیل مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذای ها سود سالیانه اختصاص می گردد و میزان این سود ها در سال های ۹۰،۹۱،۹۲ به ترتیب ۱۷ ،۲۰ ،۲۰ درصد بوده است .

امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود ۱۶ درصدی به آن تعلق می گیرد .بدین ترتیب وقتی شما مبلغی را به طور سپرده در نظر میگیرید علاوه بر سود آور شدن بیمه عمر باعث می شود تا شما از مزایای بیمه عمر بالاتری نیز برخوردار شوید .

 

پوشش از کار افتادگی و بازنشستگی :

تعریف کلی از کار افتادگی در شرکت بیمه پاسارگاد ،ناتوانی به صورت کامل بیمه شدگان که از انجام هرگونه کار یا فعالیتی در اثر بیماری یا حادثه عاجز باشند . حوادثی از قبیل کم بینی دو چشم یا از کار افتادگی دو بازو،دو دست و پا ،یک دست و یک پا و امراض غیر علاج که باعث اختلال در زندگی عادی شود .

پوشش بیمه عمر بر پایه ی از کار افتادگی به افراد بازنشسته ،دانشجو،سرباز،خانه دار و پایین تر از سن ۵۹ سال تعلق خواهد گرفت .اگر دلیل از کار افتادگی حادثه باشد با شروع قرارداد و صدوربیمه نامه عمر فعال می شود و باید ۶ ماه طول درمان ادامه داشته باشد .شما می توانید نصف یا تمام حق بیمه عمر خود را به عنوان پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه انتخاب کنید.

 

پوشش تکمیل درمانی :

بعد از گذشت ۶ ماه از صدور بیمه نامه و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه دارای ارزش بازخریدی بیش از دو میلیون تومان می باشد ،در قالب دو بخش تعیین شده بر اساس جدول زیر استفاده نمایید :

جدول عمر و ذخایر ریاضی

برای انتخاب بهتر بیمه با مشاورین ما در تماس باشید و سوالات خود را مطرح نمایید .همچنین می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام   با ما در ارتباط باشید.

تلفن کارشناس : ۰۹۱۲۲۳۳۵۴۸۶

  تلفن مشاوره :  ۰۹۱۲۴۴۷۲۱۰۳

Call Now Button