مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر این شرکت به طوری طراحی شده است که منطبق با نیاز های روز افراد جامعه از جمله کارگران ،مادران ،بازنشستگان و کودکان را پوشش می دهد .در ادامه به مزایای بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت.

یکی از اصلی ترین اهداف در بیمه پاسارگاد ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ عمر می باشد و توانسته با تلاش های فراوان به سطوح بالا دست پیدا کند. از مزیت های آن می توان به فراهم کردن پوشش های مختلف و سرمایه گذاری بیمه ای برای دارندگان این بیمه ‌نامه اشاره کرد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

از مزایای این بیمه می توان به موارد زیر اشاره کرد،به طور مختصر به بعضی از آن ها می پردازیم،با ما همراه باشید :

تسهیلات دریافت وام :

بیمه شدگان این شرکت می توانند مطابق قوانین بیمه مرکزی می توانید از سود اندوخته های خود وام دریافت کنند و در این حالت تمام پوشش ای بیمه عمر به قوت خود باقی خواهد ماند .تسهیلات وام این امکان را می دهد که در هر زمانی که اراده کنید از اندوخته بیمه خود استفاده کنید . در این شرایط شما همیشه این امکان را دارید تا در شرایط ضروری از اندوخته استفاده نمایید و با داشتن بیمه عمر پاسارگاد هزینه های خود را بدرستی مدیریت کنید.

دریافت فرم خام درخواست وام

 

قرار دادن سپرده و دریافت پوشش آتش سوزی :

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای بیمه شدگان خود قرار داده است که مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر قرار دهند.نرخ سود این سپرده ۱۶ درصد است .

زمانی که شما مبالغی رابه عنوان حق بیمه پاسارگاد به عنوان سپرده قرار می دهید و به پاس قدردانی این اعتماد شرکت پاسارگاد پوشش آتش سوزی منازل مسکونی را به عنوان هدیه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و تا زمانی که از بیمه عمر استفاده مینمایید از پوشش این بیمه هم بهرمند خواهید شد .

شما می توانید به درخواست خود مبلغ اندوخته خود را از حساب بیمه عمر برداشت کنید، این در حالی است که محاسبه بیمه عمر ارزش بازخرید نخواهند داشت و برابر همان پول به شما پرداخت می شود .با قرار دادن سپرده این امکان را دارید تا در مدت اندک ۹درصد آن معادل ۹۰ درصد از اندوخته خود را وام دریافت نمایید .

 

دریافت تخفیف برای بیمه های اموال :

تخفیفاتی که این شرکت از خرید بیمه عمر در اختیار خریداران بیمه عمر  قرار می دهد، بیمه های بدنه ماشین ،حوادث،آتش سوزی و درمان است. در جدول زیر میزان تخفیفات را نشان داده ایم.

 

جدول تخفیف بیمه و میزان تخلفات

 

معافیت پرداخت مالیات :

تمام پرداختی های حق بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد معاف از هرگونه مالیات هستند .بدین صورت شما می توانید بدون هیچ کسری از سرمایه های خود استفاده نمایید . طبق اصلاح ماده ۱۳۷ تمامی هزینه های درمانی پرداختی بیمه شدگان که قابل تایید است و حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به موسسات بیمه های ایرانی بابت انواع بیماری های درمانی، زندگی ، عمر از درآمد مشمول مالیات بیمه ها کسر می گردد.

جهت مشاوره رایگان و خرید بیمه عمر  اینجا کلیک کنید .

سود تضمینی از اندوخته خود در بیمه عمر پاسارگاد :

بر اساس قوانین بیمه مرکزی ، در شروع قرارداد سود تضیی ۱۶ در صدی در نظر گرفته می شوند که در پایان مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت هستند . به دلیل مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذای ها سود سالیانه اختصاص می گردد و میزان این سود ها در سال های ۹۰،۹۱،۹۲ به ترتیب ۱۷ ،۲۰ ،۲۰ درصد بوده است .

امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود ۱۶ درصدی به آن تعلق می گیرد .بدین ترتیب وقتی شما مبلغی را به طور سپرده در نظر میگیرید علاوه بر سود آور شدن بیمه عمر باعث می شود تا شما از مزایای بیمه عمر بالاتری نیز برخوردار شوید .

پوشش از کار افتادگی و بازنشستگی :

تعریف کلی از کار افتادگی در شرکت بیمه پاسارگاد ،ناتوانی به صورت کامل بیمه شدگان که از انجام هرگونه کار یا فعالیتی در اثر بیماری یا حادثه عاجز باشند . حوادثی از قبیل کم بینی دو چشم یا از کار افتادگی دو بازو،دو دست و پا ،یک دست و یک پا و امراض غیر علاج که باعث اختلال در زندگی عادی شود .

پوشش بیمه عمر بر پایه ی از کار افتادگی به افراد بازنشسته ،دانشجو،سرباز،خانه دار و پایین تر از سن ۵۹ سال تعلق خواهد گرفت .اگر دلیل از کار افتادگی حادثه باشد با شروع قرارداد و صدوربیمه نامه عمر فعال می شود و باید ۶ ماه طول درمان ادامه داشته باشد .شما می توانید نصف یا تمام حق بیمه عمر خود را به عنوان پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه انتخاب کنید.

 

پوشش تکمیل درمانی :

بعد از گذشت ۶ ماه از صدور بیمه نامه و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه دارای ارزش بازخریدی بیش از دو میلیون تومان می باشد ،در قالب دو بخش تعیین شده بر اساس جدول زیر استفاده نمایید :

جدول تکمیلی sos

مزایای کلی بیمه عمر

مزایای ارائه شده توسط بیمه عمر ، با تغییر نوع بیمه نامه و مسئله ای که بیمه نامه بدان جهت طرحی شده تغییر می کند .

بیمه عمر ، این قول را می دهد که بلافاصله پس از فوت فرد ، حجم بالای از ذخایر مالی را به بازماندگان پرداخت می کند . در بیمه عمر معمولا مقدار سود پرداختی پس از مرگ به طور قابل توجهی از حق بیمه پرداخت شده بیشتر است .

بیمه نامه های عمر به طور کلی صیانت هایی را از هر دو طرف صاحب بیمه نامه و مستمری بگیران در مقابل طلبکارانشان به عمل می آورد . البته حجم این صیانت از یک حالت به حالت دیگر متفاوت است .

ارزش های نقدی بیمه عمر دسترسی سریعی را برای وصول وام های بیمه ای فراهم می کند . همچنین نرخ بهره برای وام های بیمه ای به طور پیشرفته ای شناسایی شده است و معمولا از نرخ اعلام شده در وام های سایر منابع کمتر است .

با وجود ورشکستی بعضی از شرکت های بزرگ و معروف ، تا زمان حال هیچ موردی پیش نیامده و گزارش نشده است که ریالی در بیمه عمر مفقود یا پرداخت نشده باشد که این امر باعث اطمینان خاطر افرادی است که تا به حال اقدام به خرید بیمه عمر نکرده اند می باشد .

 

کاربردهای اصلی بیمه عمر

اصولا می توان گفت که بیمه عمر زمانی نمایان و مورد احتیاج است که نیازی وجود دارد . در زیر مواردی از کاربرد های بیمه عمر ذکر شده است :

  • تامین نیاز مالی و درآمد برای اعضای خانواده فرد بیمه شده
  • تامین هزینه آموزش و تحصیل فرزندان
  • انتقال ثروت از یک نسل به نسل دیگر با بالاترین صرفه اقتصادی
  • کمک رسانی به خیریه یا مدارس به دلخواه
  • آسوده خاطری بازماندگان فرد بیمه شده از آینده

 


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button