مزایا بیمه عمر بازنشستگی

مزایای بیمه عمر بازنشستگی در این مطلب ذکر شده است که می توان بهترین آنرا دریافت سود تضمینی است و در بیمه عمر بعد از ۱۰ سال می توانید بازنشسته شوید ، این در حالی است که برای بازنشستگی در بیمه تامین اجتماعی باید حداقل ۲۰ سال تا ۳۰ سال سابقه حق بیمه داشته باشد.


مزایا بیمه عمر بازنشستگی

این بیمه همان طور که از نامش مشخص است برای ایجاد یک صندوق بازنستگی و بیمه عمر مخصوص سازمان ها یا اداراتی هستند تا آتیه کارمندان خود را در زمان بازنشستگی از نظر مخارج زندگی تامین نمایند.

بسیاری از افراد شاغل در سازمانها با خود به این می اندیشند که آیا در زمان بازنشستگی صندوق سازمانی که در آن مشغول هستند جوابگوی نیازهای آنها در آن دوران خواهد بود؟ زیرا که با چشمان خود میبینند افراد بازنشسته ای که به جای استراحت در منزل ،مشغول و فعالیت برای تامین هزینه های خود هستند .

مزایا بیمه عمر بازنشستگی

دریافت وام بیمه عمر بازنشستگی

شما می توانید تا سقف ۹۰ درصد ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد از این طرح بدون ضامن و مراحل اداری وام دریافت نمایید . یکی از مزیت های این طرح ،هر وقت که بخواهید و اراده نمایید می توانید از اندوخته موجود در صندوق خود استفاده نمایید و در عین حال از پوشش بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد هم به طور همزمان بهرمند خواهید شد .برای دریافت وام کافی است تا بیمه شده درخواست خود را مطرح کند و بدون نیاز به ضامنی بررسی می شود .نرخ سود مربوط به وام بیمه عمر تنها ۴ درصد بیشتر از سود تضمینی بیمه عمر بازنشستگی خواهد بود.

 

نمونه فرم درخواست وام بیمه عمر بازنشستگی

 

قرار دادن سپرده در بیمه و عمر بازنشستگی

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای بیمه شدگان خود قرار داده است که مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر قرار دهند.نرخ سود این سپرده ۱۶ درصد است .

زمانی که شما مبالغی رابه عنوان حق بیمه پاسارگاد به عنوان سپرده قرار می دهید و به پاس قدردانی این اعتماد شکت پاسارگاد پوشش آتش سوزی منازل مسکونی را به عنوان هدیه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و تا زمانی که از بیمه عمر استفاده مینمایید از پوشش این بیمه هم بهرمند خواهید شد .

شما می توانید به درخواست خود مبلغ اندوخته خود را از حساب بیمه عمر برداشت کنید، این در حالی است که محاسبه بیمه عمر ارزش بازخرید نخواهند داشت و برابر همان پول به شما پرداخت می شود .با قرار دادن سپرده این امکان را دارید تا در مدت  اندک ۹درصد آن معادل ۹۰ درصد از اندوخته خود را وام دریافت نمایید .

استفاده کننده از سرمایه بیمه عمر بازنشستگی

شما می توانید به انتخاب خود افرادی که شرایط استفاده از سرمایه بیمه عمر شما را دارند معرفی نمایید . این طرح نیز همانند تمام طرح های این شرکت معاف از پرداخت مالیات هستند .

از انجا که دو پوشش بیمه عمر بازنشستگی شامل فوت عادی و حیات بیمه شده است این دو نوع ذینفع تنیز شامل استفاده کننده از سرمایه خحیات بیمه عمر و استفاده کننده از سرمایه فوت بیمه عمر هستند .ذینفع بیمه عمر پاسارگاد در صورت حیات بیمه شده فقط یک نفر خواهد بود و در صورت فوت بیمه شده می تواند تا ۶نفر نیز افزایش داشته باشد .

باز خرید بیمه عمر بازنشستگی

گاهی لازم می شود تا شما قباز پایان مدت قرارداد بیمه عمر از اندوخته خود استفاده نمایید.برای این امر کافیست با تایید بیمه گذار درخواستخود را به صورت مکتوب ارائه کنید. شرایط بازخرید به این شکل است که با پرداخت حداقل ۶ ماه از حق بیمه عمر خود درخواست بازخرید بیمه عمر به شرکت بیمه اعلام شود که در این صورت سرمایه صندوق با کسر هزینه کارمزد و سایر هزینه های اداری قابل استرداد می باشد.

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر بازنشستگی

در این طرح روش پرداخت حق بیمه میتواند به صورت ماهانه،سه ماهه،شش ماهه و سالانه باشد .حق بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر به روش های زیر قابل پرداخت هستند:

  • حق بیمه به صورت عدد ثابت با شیوه پرداختی مشخص
  • حق بیمه عمر به صورت درصدی از حقوق بیمه شده با شیوه پرداخت مشخص
  • حق بیمه عمر برای هر نفر به صورت مشخص بعلاوه درصدی از حقوق با پرداخت مشخص شده

سود بیمه مستمری در بیمه عمر بازنشستگی

در این طرح هدف اصلی تامین بیمه مستمری مناسب برای آینده است. هر یک از بیمه شدگان با گذشت حداقل ۳ سال از بیمه نامه خود می توانند درخواست دریافت اندوخته خود به صورت یکجا نمایند.حداقل مدت بیمه مستمری ۵ سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده است.

زمان درخواست برای دریافت دریافت بیمه مستمری به طور ۵ ساله است و میزان سود تعلق گرفته به آن برابری دارد با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است.

 

مدت بیمه عمر بازنشستگی

برای پرداخت اقساط بیمه عمر بازنشستگی و سود آن حداقل ۳ و حداکثر ۳۰ سال تعیین شده است.طبیعی است هرچقدر که مدت بیمه عمر بیشتر باشد پرداختی حق بیمه بیشتر شده و سود بیمه اندوخته نیز بیشتر می شود واین امر موجب می شود تا در سر رسید پرداختی بازنشستگی به فرد نیز افزایش قابل توجهی داشته باشد .

 

بیمه درمان تکمیلی در دوران فراغت از کار

در این بیمه نامه تا سن ۸۰ سالگی پوشش بیمه درمان تکمیلی به صورت اختیاری برای بیمه شده برقرار می شود.حق بیمه درمانی تکمیلی از محل مستمری بیمه عمر تعیین می شود.تمام بیمه شدگان که از پوشش بیمه درمان تکمیلی استفاده می نمایند از ۲۰ درصد تخفیف در حق بیمه بهرمند می شوند.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button