تسهیلات دریافت وام در بیمه عمر مکمل به آسانی آب خوردن می باشد ، فقط کافیست در هر زمانی که نیاز به وام دارید به صورت مکتوب درخواست خود را اعلام کرده و بدون نیاز به ضامن این وام به شما تعلق می گیرد ،میزان دریافتی وام ۹۰ % از موجودی خود در صندوق بیمه عمر شماست پس هر چقدر میزان پس انداز شما بیشتر باشد ، میزان دریافتی وام شما نیز افزایش می یابد .


تسهیلات وام در بیمه عمر مکمل

همان طور که می دانید تنها در بیمه عمر می توانید پس از گذشت چند ماه یا چند سال از صدور بیمه نامه خود و پرداخت حق بیمه ها ، تا ۹۰ % اندوخته خود را به صورت وام دریافت کنید . به علت طولانی بودن مدت قراردادهای بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد این را در نظر گرفته ، که ممکن است برای فرد بیمه مشکل مالی پیش آید و فرد نیاز مالی پیدا کند ،بدین صورت بدون آنکه بیمه عمر خود را بازخرید یا به عبارتی فسخ کند ، می تواند به راحتی و بدون نیاز به ضامن تا نود درصد اندوخته خود را یه صورت وام درخواست و دریافت نماید .

امکانی که این تسهیلات برای بیمه شدگان ارائه می دهد این است که تا در هر زمانی که اراده کنند از پس انداز یا اندوخته خود در بیمه عمر استفاده کنند و همزمان نیز از پوشش های بیمه ای نیز استفاده کنند و به قوت خود باقی خواهد ماند .

درخواست وام در بیمه عمر مکمل

درخواست وام بیمه عمر مکمل خیلی ساده است ،کافی است اراده کنید تا وام دریافت کنید آنوقت به صورت مکتوب درخواست خود را ارائه می دهید و بدون هیچ وقت کشی مراحل دادن وام آغاز می شود این وام بدون نیاط به ضامن و تشریفات کار های اداری است . وامی که از بیمه عمر دریافت می کنید بدون ضامن است در صورتی که برای دریافت هر وامی از بانک ها و موسسات مالی باید ضامن معتبر ارائه کنید .

شرایط دریافت تسهیلات وام بیمه عمر مکمل

سود متعلق گرفته به وام بیمه عمر شما حداکثر تا ۴ % بیشتر از سود تضمینی متعلق به بیمه نامه عمر است. این وام بدون میاز به هیچ ضامنی قابل دریافت خواهد بود که نکته قابل توجه اینکه در بیمه عمر هر چه میزان موجودی صندوق شما بیشتر باشد ، میزان دریافتی وام شما نیز افزایش خواهد داشت و اینکه برای دریافت وام بیمه شده باید حتما تمام حق بیمه ای خود را پرداخت کرده باشد و عقب افتاده نباشد ، فرد بیمه شده اگر سر وقت بازپرداخت وام خود را انجام دهد می تواند بلافاصله بدون محدودیت به طور مجدد وام دریافت کند .

 

تسهیلات دریافت وام بیمه مکمل

 

در شرکت بیمه پاسارگاد با کمی مقایسه به نسبت سایر شرکت های بیمه متوجه خواهید شد که میزان فروش بیمه عمر در این شرکت بیشتر از شرکت های دیگر است و مخاطب بیشتری دارد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button