سود مستمری بیمه عمر مکمل جهت رفاه بیشتر بیمه شدگان و دریافت سود بیشتر ارائه می شود . بیمه شدگان می توانند پس از گذشت ۳ سال از مدت قرارداد خود می توانند درخواست دریافت مستمری کنند .


سود مستمری بیمه عمر مکمل

دوران بازنشسنگی دوران رهایی از هر گونه تفکر و به اصطلاح دوری از هر گونه استرس و فکر و خیال است ، به این دلیل که در دوران جوانی بسیار کار و حرص و جوش کشیده اند و قرار نیست تا آخر عمر انسان فکر خوراک و پوشاک و خرج زندگی خود باشد . در واقع این دوران را دوران استراحت و خوش گذرانی برای فرد محسوب می کنند .

کمترین کاری دولت ها موظف هستند انجام دهند این است که طوری برنامه ریزی کنند که این دسته از افراد جامعه در این مرحله به بهترین شکل ممکن گذران عمر کنند . متاسفانه آنجور که باید در ایران اینگونه نیست و فرد بازنشسته به جای خوشگذرانی و استراحت باید به فکر خرج و مخارج روزانه زندگی خود باشد که این امر واقعا یک فاجعه به حساب می آید . تمام انسان ها حق دارند و انتظار دارند که حداقل در دوران میانسالی طعم شیرین زندگی راحت را بچشند که متاسفانه به دلیل وضعیت بد اقتصادی و تورم وضعیت راضی کننده ای ندارند و باید برای تامین مخارج خود مشغول کار بعد از بازنشستگی باشند .

شرکت بیمه پاسارگاد طرحی را به عنوان بیمه مستمری مکمل برای بازنشستگان در نظر گرفته است که در واقع می توانند به صورت تکمیلی از این مزایا استفاده کنند.

درصد سود پرداختی مستمری بیمه مکمل

در این طرح بیمه شدگان می توانند پس از گذشت حداقل ۳ سال از شروع سرمایه گذاری خود در صندوق بیمه عمر می توانند از شرکت بیمه پاسارگاد درخواست پرداخت مستمری کنند که در این صورت فرد بیمه شده به دلخواه خود می تواند انتخاب کند که مبالغ به صورت مستمری یا یک جا پرداخت گردد . همان طور که می دانید مستمر به معنای تکرار و تداوم داشتن است به زبان خودمانی مبلغ خورد خورد به بیمه شده پرداخت می شود . طول مدت مستمر به طور مداوم حداقل تا ۵ سال و حداکثر به صورت مدام تا آخر عمر پرداخت می شود .

اگر زمان درخواست شما جهت دریافت مستمری دوره ۵ ساله باشد ، میزان سودی که قرار است به اندوخته شما تعلق بگیرد با نرخ سود های بانکی و موسسات مالی برابر خواهد بود . این را در نظر داشته باشید که هر چقدر مدت زمان دریافتی مستمری شما دراز مدت یا طولانی باشد ، مبلغی که شرکت بیمه از اندوخته شما به شما پرداخت می کنند کمتر خواهد بود ، ولی در ازای آن درصد سودی که به اندوخته شما به عنوان سود مستمری تعلق می گیرد افزایش خواهد داشت .

پوشش بیمه عمر در دوران دریافت مستمری

این پوشش یکی دیگر از چندین مزایای بیمه عمر است که بیمه شده در میانسالی و کهن سالی از پوشش بیمه عمر با حق بیمه نامه مناسب استفاده کند و تا سن ۸۰ سالگی ساپورت تحت پوشش خواهند بود .

انواع سود در بیمه عمر

  1. سود تضمینی : سودی است که هر ساله باید توسط بیمه مرکزی ایران اعلام شود و تمام شرکت های بیمه موظف هستند طبق آن به بیمه شدگان خود سود پرداخت نمایند. همان طور که از اسم آن مشخص است سودی حتمی است و تضمینی که به اندوخته شما تعلق می گیرد .
  2. سود مشارکت در منافع بیمه عمر : این سود بستگی به وضعیت اقتصادی کشود دارد زیرا هر چه کشور دارای اقتصادی پویا باشد عمرانی هم در آن گسترش میابد و تقریبا قلب تپنده اقتصاد کشور می توان گفت که به صنعت ساخت و ساز آن کشور بر میگردد و راه افتادن پروژه های عمرانی به دلیل وصل بودن چند صنعت با هم می باشد و چندین شغل از کنار آن نان آور خواهند بود .سود مشارکت از سرمایه گذرای در پروژه ها حاصل می شود که ۸۵ % از سود حاصله به اندوخته بیمه صندوق شما تعلق می گیرد .

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button