سپرده گذاری در بیمه عمر تنها یک سپرده گذاری محسوب نمی شود،با سرمایه گذاری پوشش هایی نظیر آتش سوزی و پوشش های دیگر نیز شامل بیمه عمر می شود که برتری کاملا مشهودی به نسبت سرمایه گذاری در بانک دارد و حسن بزرگتر از آن اینکه معاف مالیاتی در بیمه عمر اعمال خواهد شد و تا به راحتی بدون ضامن می توانید وام دریافت کنید .


سپرده و پوشش آتش سوزی

با سپرده گذاری در بیمه عمر می توانید پوشش آتشش سوزی را که در شرکت بیمه عمر پاسارگاد به صورت هدیه به شما تعلق می گیرد را دریافت کنید . در صورتی که برای دریافت این پوشش در شرکت های بیمه دیگر باید بیمه نامه جدید صادر شود و این مزیت بزرگی است.

زمانی که شما مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر می گذارید سودی برابر ۱۹% به سپرده شما تعلق می گیرد.زمانی که شما علاوه بر پرداخت حق بیمه مبلغی را به عنوان سپرده در صندوق خود واریز می کنید،شرکت بیمه عمر پاسارگاد به صورت هدیه و بدون نیاز به عقد قرارداد جدیدی پوشش بیمه آتش سوزی را به شما می دهد و تا زمانی که این سپرده در طرح بیمه شما باشد این پوشش به کار خود ادامه می دهد.

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی

اکثر شما در اخبار یا محل هر چند وقت یک بار خبر آتش گرفتن منزل یا مغازه ای را شنیده اید تصور کنید که مال باخته بیمه نداشته باشد،به طور جد و حقیقتا باید مالک را یک ورشکسته واقعی خواند زیرا با وضعیت اقتصادی و تورم کشور آن فرد در واقعیت یک مرده متحرک می باشد،زیرا جبران کردن ضررها خیلی زمان بر خواهد بود که اگر فرد متضرر جوان باشد،به نسبت فرد مسن زمان و توان بیشتری برای جبران دارد ولی با این حال بسیار دشوار خواهد بود که با داشتن پوشش بیمه آتش سوزی می توانید تا حدود بیشتری خسارت مالی را جبران کنید.

شرکت بیمه عمر پاسارگاد در بین شرکت های بیمه دیگر تنها شرکتی است که پوشش بیمه آتش سوزی را ارائه می دهد و لازم به ذکر است که در تمام شرکت ها برای داشتن این پوشش باید قرارداد جدا عقد شود اما در شرکت بیمه پاسارگاد این پوشش به صورت هدیه همراه با پوشش مورد نظر به طور خودکار فعال می شود و نیازی به قرارداد جداگانه ندارد.در فرم پرسشنامه می توانید به دلخواه ضریبی از ۵۰۰ الی ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهیانه برای استفاده از سرمایه پوشش آتش سوزی مسکونی انتخاب و استفاده کنید.همان طور که گفتیم مزیت مهم این پوشش در شرکت بیمه پاسارگاد،تمدید خودکار این پوشش بدون نیاز به قرداد جدید است.

بیمه آتش سوزی پاسارگاد

طبق قرارداد توافقی است بین بیمه شده و شرکت بیمه که با دریافت حق بیمه شرکت موظف است اگر در مدت طول اتمام قرارداد برای اموال بیمه شده آتش سوزی صورت گیرد،خسارت به ذینفعان پرداخت گردد.در بیمه آتش سوزی ساختمان یا منازل مسکونی،کلیه وسایل شامل بیمه آتش و صاعقه میباشند.همچنین بلایای طبیعی و سقوط هلیکوپتر یا هواپیما،برف و باران و کولاک شامل این پوشش می باشد.

انفجار : به معنای آزاد شدن زیاد انرژی به صورت ناگهانی که با انبساط گاز حاصل می گردد.

آتش سوزی : ترکیب اکسیژن با شعله که قدرت تخریب زیادی دارد.

صاعقه : تخلیه بار الکتریکی دو ابر و یا ابر با زمین که قدرت تخریب زیادی دارد.

خسارت های تحت پوشش بیمه آتش سوزی پاسارگاد

  • خسارت ناشی از بلایای طبیعی که باعث آتش سوزی شود
  • خسارت ناشی از آتش،رعد و برق و انفجار
  • خسارت ناشی از زلزله،آتش فشان،بهمن
  • شکست شیشه،سرقت
  • خسارات ناشی از جنگ داخلی ، شورش ، آشوب ، قیام ، انقلاب ، کودتا

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button