تعیین میزان حق بیمه عمر مکمل به صورت ماهیانه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه و سالیانه در نظر گرفته می شود . به ۳ روش مبلغ حق بیمه انتخاب می گردد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم .


تعیین میزان حق بیمه عمر مکمل

کسی که از امروز به فکر فردایش باشد، قطعا آینده بهتری خواهد داشت. یک انسان موفق نه تنها برای تمام مراحل زندگی خود برنامه ریزی مشخصی دارد، بلکه مشکلات و حوادث احتمالی را نیز در نظر می گیرد. اما فقط فکر کردن به این مشکلات دردی را از ما دوا نمی کند. پس باید به فکر یک راه حل درست و تضمینی بود. بیمه عمر چطور است؟

یک سرمایه گذاری مطمئین با سود مناسب که نه تنها پول شما را برایتان پس انداز می کند، بلکه در طول مدت بیمه نامه، پوشش های انتخاب شده شامل حالتان خواهد بود. یکی از انواع این بیمه، بیمه عمر مکمل است. بیمه عمر مکمل بیشتر برای سازمان ها و کارفرمایانی که می خواهند نیروهای خود را بیمه کنند، مناسب می باشد؛ چرا که برای این بیمه باید بصورت گروهی ثبت نام شود. برای مثال می توانید با همکارانتان تشکیل یک گروه داده و اقدام به خرید بیمه نامه عمر مکمل کنید.

در نهایت این بیمه نه تنها شما را هنگام بروز مشکلاتی همچون بیماری های خاص حمایت خواهد کرد، بلکه در دوران بازنشستگی می توانید از اندوخته خود بصورت مستمری بهره برده و یا کل مبلغ را یکجا دریافت کنید. در واقع فرد بیمه شونده می تواند در شرایط سخت و ناگوار زندگی، از مزایای این بیمه نامه بهره مند شده و حمایت های لازمه را دریافت خواهد کرد.

نکته مهم اینجاست که هر فرد می تواند از چند شرکت بیمه بطور همزمان این بیمه تکمیلی را دریافت کند و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد. همچنین در صورت داشتن چندین بیمه تکمیلی  حمایت های بیشتری شامل حال او خواهد شد.

 

تعیین میزان بیمه مکمل

بیمه عمر مکمل مزایای زیادی دارد:

اول اینکه پس از اتمام اعتبار قرارداد، همانطور که گفته شد فرد بیمه شود می تواند سرمایه خود را بصورت مستمری  یا یکجا دریافت کند که این موضوع کاملا به اختیار و انتخاب بیمه گزار خواهد بود.

دوم اینکه امکان پرداخت اقساط حق بیمه به تعداد دلخواه و همچنین روش دلخواه بیمه گذار خواهد بود.که فرد می تواند این مبلغ را متناسب با میزان حقوق و یا درآمد ماهیانه اش تعیین کند.

حق بیمه

برای تعیین مبلغ حق بیمه می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید:

  1. حق بیمه به صورت عدد ثابت با شیوه پرداخت مشخص تعیین گردد
  2. حق بیمه به صورت درصدی از حقوق بیمه شده با شیوه پرداخت مشخص
  3. حق بیمه برای هر فرد به صورت مشخص به علاوه درصدی از حقوق با شیوه پرداخت مشخص

علاوه بر آن در بیمه عمر مکمل می توانید مبلغی را به عنوان سپرده در نظر گرفته و آن را سرمایه گذاری کنید. این مبلغ هم شامل افزایش سود دهی خواهد شد و می تواند امکان دریافت مستمری بالاتر را برایتان فراهم کند. نکته مهم دیگر این است که شما می توانید همزمان با افزایش حقوق سالانه خود، میزان حق بیمه را نیز تغییر دهید.

هرچقدر مدت زمان بیمه نامه شما طولانی تر باشد، اندوخته و سرمایه شما بیشتر خواهد شد. در نتیجه می توانید از مزایای بیشتری بهره ببرید. همچنین امکان دریافت و یا بازخرید بیمه نامه زودتر از موعد اتمام قرارداد نیز وجود دارد. در بیمه عمر مکمل شرکت پاسارگاد با پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه می توانید اقدام به بازخرید بیمه نامه خود کنید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button