مشارکت کارفرما در پرداخت در پرداخت حق بیمه شما نیز می تواند کمکی به شما باشد ، اگر شما در شرکتی مشغول به کار هستید رئیس شما بخشی از حق بیمه را برای پرداخت باید متقبل شود تا فشار کمتری روی فرد بیمه شده باشد .


مشارکت کارفرما در پرداخت

برای پرداخت اقساط حق بیمه عمر مکمل راههای مختلفی وجود دارد که در مطالب قبلی به آن ها پرداخته شد. اما اینکه کارفرما چه نقشی در این موضوع دارد را در این مطلب به شما خواهیم گفت:

در حقیقت اگر شما و همکارانتان گروه تشکیل یافته برای دریافت بیمه عمر مکمل باشید، کارفرمای شما ، بیمه گذار اصلی خواهد بود.این شخص می تواند در پرداخت حق بیمه مشارکت کند. در واقع کارفرما می تواند از طریق روش های مختلف و با هماهنگی اعضای گروه بیمه شونده مبلغ مناسبی را متناسب با حقوق دریافتی کارکنان برای تشکیل اندوخته بیمه نامه تعیین کند. لازم به ذکر است که این مبلغ بصورت سالیانه و با افزایش سالیانه حقوق افراد قابل تغییر است. این موضوع می تواند در آرامش خاطر کارکنان یک مجموعه یا سازمان و در نتیجه بازدهی بهتر آنان نقش بسزایی داشته باشد.

 

مشارکت کارفرما در پرداخت

بیمه عمر مکمل

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد، فکر کردن به دوران کهنسالی و یا همان بازنشستگی است. در این دوران فرد با مشکلات زیادی خصوصا مسائل مالی مواجه می شود. ازدواج فرزندان، بروز بیماری های مرتبط با سن و سال و از هم مهمتر تناسب نداشتن حقوق بازنشستگی با این خرج و مخارج فرد را دچار بحران می کند. اما شرکت بیمه پاسارگاد راهی تضمینی برای این دوره از زندگی افراد در نظر گرفته است که می تواند آرامش زندگی بازنشستگی را به همراه داشته باشد.

بیمه عمر مکمل پاسارگاد علاوه بر آن که شما را در طی دوران قرار داد بیمه مورد پوشش های انتخاب شده در بیمه نامه قرار می دهد، بلکه اندوخته ای برای زمان بازنشستگی و اتمام دوره قرار داد در نظر می گیرد که شما عزیزان می توانید این سرمایه را بصورت یکجا و یا مستمری دریافت کنید.

بیمه عمر مکمل تنها بصورت گروهی ارائه می شود. بنابراین می تواند یک بیمه فوق العاده برای کارکنان یک سازمان و یا شرکت باشد. در گروه تشکیل یافته تنها یک فرد حقوقی به عنوان بیمه گذار انتخاب می شود و بقیه افراد زیرمجموعه وی خواهند بود. مسلم است که بیمه عمر تکمیلی در شرایط سخت و ناگوار به خوبی از فرد بیمه شونده حمایت خواهد کرد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button