معافیت مالیاتی بیمه عمر یک مزیت بسیار خوبی است که افراد را جهت سرمایه گذاری در این طرح چند برابر می کند . این تصمیم در سال ۹۲ در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و تمام تراکنش های مربوط به بیمه عمر شامل معافیت مالیاتی شدند . این تصمیم سرمایه گذاران بزرگ را نیز ترغیب به سرمایه گذاری در بیمه عمر کرد ، زیرا در پایان قرارداد از این مطمئن هستند که از موجودی اندوخته مبلغی به عنوان مالیات کسر نخواهد شد .


معافیت مالیاتی بیمه عمر

در تمام قرارداد های بیمه عمر در تمامی شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر مخصوصا شرکت بیمه عمر پاسارگاد ، سرمایه های پرداختی توسط بیمه و بیمه شده فاقد مالیات هستند و این مزیت یزرگی خواهد بود . بدین صورت تمام بیمه شدگان عزیز می توانند به طور کامل از سرمایه های خود بدون حتی اندکی کسر استفاده کنند.

تصمیم حذف مالیات از تمام تراکنش های مربوط به بیمه عمر در سال ۱۳۹۲ ، توسط مجلس شورای اسلامی مطرح و با اکثریت آرا به تصویب رسید . نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با بند ۳۶ این طرح موافقت به عمل آوردند که در مواد ۱۳۶ و ۱۳۷ قانون عبارت انواع بیمه های عمر و زندگی با نام بیمه عمر جایگزین شدند .

بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده ۱۳۶ وجوه پرداختی بابت انواع بیمه های عمر از طرف موسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف خواهند بود . در بر اساس اصلاح در ماده ۱۳۷ تمامی هزینه های درمانی پرداختی مودیان که قابل تایید از طرف پزشک معتمد باشد .

جهت مطالعه معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد می توانید اینجا کلیک کنید .

سرمایه گذاری بیشتر با معافیت مالیات بیمه عمر

با تصویب لایحه حذف مالیات بر سپرده بیمه های عمر،یک مشوق خیلی محکمی بود برای سرمایه گذارانی که نگران بودند که درصدی از سرمایشان صرف مالیات کسر شود،اما با این لایحه سرمایه گذاران زیادی با هدف سرمایه گذاری وارد بیمه عمر شدند.در واقع هدف اصلی از احداث بیمه عمر یک صندوق مالی مطمئن و سرمایه گذاری بیشتر است تا در آینده سود بیشتری عاید سرمایه گذار شود.

سرمایه گذاری در بیمه عمر یک سرمایه گذاری ۱۰۰ % برد می باشد،به این خاطر که سرمایه گذاری شما پس از گذشت چند سال به نسبت حق بیمه های پرداختی شما چند برابر خواهد شد علاوه بر سود سپرده اصلی شما سود مشارکت در پروژه های شرکت نیز به شما تعلق خواهد گرفت و در آخر پوشش های بیمه ای مختلفی نیز برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button