مشارکت در منافع بیمه عمر مکمل به عنوان پاداش سودی به اندوخته شما تعلق می گیرد در واقع پاسخ اعتماد شما نتیجه اش ۸۵ % سود مشارکت برای شما می باشد که باعث می شود علاوه بر سود تضمینی ، سود مشارکت نیز برای شما واریز می شود .


مشارکت در منافع بیمه عمر مکمل

همان طور که می دانید سرمایه گذاری در بیمه عمر باعث آبادانی کشور خواهد شد زیرا از این سرمایه های پرداختی به عنوان حق بیمه که بیمه شدگان می دهند شرکت بیمه آنها را صرف پروژه های عمرانی کشور می کند که این مشارکت را مشارکت در منافع بیمه عمر مکمل می نامند . سرمایه بیمه هم با توجه به پرداختی شما به عنوان حق بیمه و میزان سود دریافتی شما به آن بستگی دارد . این نرخ شامل سود تضمینی نیز هست که توسط بیمه مرکزی تعیین می شود.

چنانچه سود مشارکت شما از سود تعیین شده بیشتر باشد ، شرکت بیمه پاسارگاد به میزان ۸۵ درصد سود مازاد و هرساله سود مشارکت در منافع بیمه عمر مکمل را به صندوق شما واریز می کند . مبالغ های دریافتی به عنوان حق بیمه از افراد جامعه دریافت و به سمت رونق و آبادانی کشور سوق داده می شود که با یک تیر دو نشان میزنید هم سرمایه گذاری طولانی مدت برای خود و آتیه و هم سهیم شدن در ساخته شدن کشور خود که کار کوچکی نیست و ارزش زیادی دارد .

بدین صورت شما همواره سودی بالاتر از میزان سود تضمینی دریافت می کنید . ضمن آنکه دریافت رتبه یک توانگری توسط شرکت بیمه پاسارگاد از سمت بیمه مرکزی ایران نشان دهنده توانمندی این شرکت در ارائه این خدمات بیمه ای است .

انواع سود در بیمه عمر

سودها و طرز سودهی در بیمه های عمر به دو صورت سود تضمینی و سود مشارکت است که  در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم .

  1. سود تضمینی : سودی است که هر ساله باید توسط بیمه مرکزی ایران اعلام شود و تمام شرکت های بیمه موظف هستند طبق آن به بیمه شدگان خود سود پرداخت نمایند. همان طور که از اسم آن مشخص است سودی حتمی است و تضمینی که به اندوخته شما تعلق می گیرد .
  2. سود مشارکت در منافع بیمه عمر : این سود بستگی به وضعیت اقتصادی کشود دارد زیرا هر چه کشور دارای اقتصادی پویا باشد عمرانی هم در آن گسترش میابد و تقریبا قلب تپنده اقتصاد کشور می توان گفت که به صنعت ساخت و ساز آن کشور بر میگردد و راه افتادن پروژه های عمرانی به دلیل وصل بودن چند صنعت با هم می باشد و چندین شغل از کنار آن نان آور خواهند بود .سود مشارکت از سرمایه گذرای در پروژه ها حاصل می شود که ۸۵ % از سود حاصله به اندوخته بیمه صندوق شما تعلق می گیرد . میزان سودهای مشارکت در منافع در سال های آینده قابل پیش بینی نخواهد بود همان طور که وضعیت اقتصادی یک کشور قابل پیش بینی نیست.

با اینکه سود مشارکت در بیمه عمر قابل پیش بینی نیس اما این امکان وجود دارد که روند سود دهی در سال های گذشته را بررسی کرد و  آن شرکتی را انتخاب کنید که سود بیشتری به شما می دهد . در تصویر زیر میزان سود قطعی چند شرکت بیمه را در چند سال نمایش داده ایم .

 

میزان سود قطعی بیمه های عمر

 

همان طور که می دانید بیمه عمر علاوه بر سرمایه گذاری پوشش بیمه ای است که به بیمه شدگان خود ارائه می دهد . با کمک جدول بالا می توانید بهترین شرکت را در جهت سود دهی انتخاب کنید .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button