بیمه عمر دوران دریافت مستمری جایگزین بسیار مناسبی برای دوران بازنشستگی است که با توجه به وضعیت بد اقتصادی اکنون کشور باید از الان به فکر آینده خود باشید که می توانید بعد از گذشت ۱۰ سال خود را با بیمه عمر بازنشسته کنید،این در حالی است که بیمه های تامین اجتماعی نیاز به ۳۰ سال سابقه جهت از کارافتادگی دارند.


بیمه عمر دوران دریافت مستمری

در ایران به جای آنکه در دوران بازنشستگی افراد مشغول به استراحت و خوش گذرانی باقی مانده عمر خود باشند،مشغول به شغل دوران بازنشستگی هستند تا بتوانند خرج معاش و روزانه خانواده خود را تامین کنند با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی کشور و بدتر شدن روز به روز و بالا رفتن قیمت دلار باعث شده تا افراد میانسال یا مسن جامعه به سختی گذران عمر کنند.

از جهتی به دلیل کار به بیش از حد قابل پیش بینی است که ۱۰۰ % توانایی و قوای جسمانی قابل قبولی نخواهند داشت و حتی اگر بیماری خاصی نداشته باشند با شغل دوم دچار بیماری شوند و خرج و هزینه های پزشکی نیز به خرج های زندگی اضافه می شود.

 

بیمه عمر بازنشستگی

پوشش بیمه عمر در دوران دریافت مستمری

پوشش بیمه عمر در دوران مستمری می تواند جایگیزین بسیار عالی و کار آمد برای شغل دوم است،با بیمه عمر می توانید به صورت ماهیانه با مبلغی اندک در پایان قرارداد مبلغ قابل توجهی دریافت کنید در واقع آینده خود را با این کار تامین خواهید کرد.

شرکت بیمه عمر پاسارگاد با هدف آینده ای بهتر برای بیمه شدگان خود طرح بیمه عمر را ارائه داده است که علاوه بر دادن سود به سپرده خود می توانید از پوشش هایی که این شرکت برای بیمه شدگان در نظر گرفته است استفاده کنید چند پوشش به شرح زیر می باشد:

این شرایط خاص برای برای اولین بار در ایران ارائه شده است و بدین ترتیب بیمه شدگان از پوشش سرمایه فوت تا سنین بالاتری برخوردار می شوند.در حالی است که در کشورهای مختلف وقتی به زمان بازنشستگی می رسند با خیالی آسوده و آینده ای تضمین شده ساپورت می شوند و گذران عمر را می کنند و نگرانی خاصی جهت این ندارند که بعد از بازنشستگی می توانند امرار معاش کنند یا خیر،ولی در ایران واقعا باید فکر تامین هزینه ها باشند.

مهم ترین مزیت بیمه عمر می توان به بازنشسته شدن فرد بیمه شده بعد از ۱۰ سال می باشد که می توانید بعد از گذشت ده سال از مدت قرارداد خود و پرداخت حق بیمه ها بازنشسته شوید و حقوق دریافت کنید ولی در بیمه های تامین اجتماعی باید حتما حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۰ سال سابقه حق بیمه داشته باشید .

با افزایش سن طبیعی است نیاز به دارو دوا نیز افزایش می یابد. در آمد این افراد به دلیل شاغل نبودن از حقوق کمتری نیز برخوردار می شوند. اقدام شرکت بیمه پاسارگاد تحسین برانگیز است و همواره کوشیده است تا با ارائه پوشش بازنشستگی پشتیبان این عزیزان باشد تا حدودی بتواند کمک شایان ذکری به آنها در دوران خوشان عمر خود باشد .

بیمه بازنشستگی

بیمه عمر بازنشستگی در کشورهای مختلف جهان و پیشرفته بستگی به توسعه اقتصادی کشورها دارد و هدف آنها ایجاد پوشش برای افراد مسن و از کار افتاده می باشد. با توجه به اینکه امکان کار و فعالیت برای افراد بازنشسته کمتر می باشد از نظر اقتصادی کمی تضعیف خواهند شد ، این بیمه راه حل مناسبی برای درآمد اضافی روزگاران پیری خواهد بود.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button