مدت بیمه عمر مکمل بازنشستگی به صورت ۳ ساله تا ۳۰ ساله صادر می شود ، بدیهی است هر چقدر قرارداد شما طولانی باشد میزان دریافتی شما در پایان قرارداد بیشتر خواهد بود .


مدت بیمه عمر مکمل بازنشستگی

بازنشستگی یکی از مراحل زندگی همه افراد است. هر فردی پس از سالها تلاش و کوشش و تحمل سختی های زندگی برای رسیدن به اهدافش، نیاز دارد تا با استراحت دادن به خود، خستگی تمامی سالهای عمرش را از بین ببرد. اما به همین راتی ها هم نیست. افراد بازنشسته معمولا با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو هستند.

دست کشیدن ناگهانی از کار می تواند بر روح و روان آن ها تاثیر منفی بگذارد. همچنین ممکن است دچار فشارای مالی جدی شوند. بنابراین فکر کردن به این مسائل کمی نگران کننده است. علاوه بر آن افراد بازنشسته دیگر توان و قدرت بدنی و فکری دوران جوانیشان را ندارند. از این رو مواجه شدن با ناملایمات زندگی برایشان دشوارتر خواهد بود. مدت بیمه عمر مکمل از حداقل ۳ سال و حداکثر آن ۳۰ سال می باشد ، همان طور که می دانید هر در بیمه های عمر هر چه میزان پرداختی شما به عنوان حق بیمه بیشتر باشد سود بیشتری در پایان به شما تعلق می گیرد .

 

 

بیمه مکمل بازنشستگی

 

یکی از اصلی­ترین مسائلی که یک فرد بازنشسته با آن مواجه است، وضعیت سلامتی خود فرد است.بیماری هایی که بر اثر کهولت سن به سراغ افراد می آیند نیز، بر سختی این دوران می افزایند. همچنین هزینه های خانواده در این زمان بیشتر از قبل است برای مثال ازدواج فرزندان زیادتر شدن تعداد اعضای خانواده. اما اگر دیده باشید در کشورهای در حال توسعه دوران بازنشستگی مصادف است با دوران خوش سفر و گشت و گذار. حال چرا این امکان را برای بازنشسته های کشور خودمان فراهم نکنیم؟

بیمه  عمر مکمل بازنشستگی

گذراندن زندگی با یک حقوق بازنشستگی ناچیز و پرداخت های بی نظم، هر فردی را خسته و دلسرد می کند. اما بیمه عمر مکمل بازنشستگان می تواند شادی را برای این عزیزان به همراه بیاورد.

بیمه مکمل عمر می تواند به صورت گروهی یا انفرادی صادر شود ، ولی اغلب به صورت گروهی صادر می شود و افرادی که شرایط استفاده از این بیمه نامه را دارند می توانند تشکیل گروه بدهند و از خدمات آن بهرمند شوند .پس از تشکیل گروه همه افراد باید زیر مجموعه یک شخص حقوقی باشند نه حقیقی تا این امکان برای آن ها فراهم گردد. فرد بیمه شونده در زمان دریافت مستمری، می تواند از پوشش های بیمه تکمیلی استفاده کرده و حق بیمه پوشش درمان تکمیلی، از همین مستمری تامین می گردد.

شرایط پرداخت این بیمه بسیار مناسب بوده و فرد می تواند بصورت اقساط حق بیمه خود را پرداخت کند. هنگامی که مدت قررداد به پایان برسد فرد بازنشسته شده و می تواند حقوق بازنشستگی دریافت کند. این حقوق و یا در واقع صندوق بازنشستگی می تواند به دو صورت یکجا و مستمری دریافت شود. که این موضوع کاملا وابسته به شرایط و تصمیم فرد بیمه گزار است.

در حالت مستمری فرد تا زمانی که در قید حیات باشد می تواند از حقوق خود بهره ببرد. اما اینکه بعد از فوتش، پرداخت این مستمری به وارثان وی ادامه پیدا کند و یا قطع شود، بستگی به قرارداد طرح بیمه وی دارد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button