شرکت بیمه عمر پاسارگاد ،بازخرید بیمه عمر مکمل را جهت کسانی ارائه داده است که تصمیم به فسخ قرارداد بیمه عمر خود دارند.پیشنهاد ما به شما این است که بهترین زمان جهت بازخرید بالای ۱۰ یا ۱۵ سال است که بدون کسری از مبلغ صندوق، شرکت بیمه تمام مبلغ موجود را باز خواهد گرداند.


باز خرید بیمه عمر مکمل

همان طور که می دانید بیمه عمر قراردادی است که در بر اساس طولانی مدت برنامه ریزی شده است و در طول زمانی زیاد نتیجه مطلوب حاصل می شود . از این جهت اگر فرد بیمه شده به دلیل طولانی بودن قرارداد ، در طول قرارداد دچار مشکل شود و یا بخواهد بیمه خود را کنسل کند در اصطلاح می گویند که باید بازخرید بیمه عمر انجام شود حالا یا مکمل یا هر بیمه ای که باشد.

بازخرید بیمه عمر مکمل بهتر است تا ۵ سال بعد از مدت قرارداد صورت پذیرد تا به نفع بیمه شده باشد در صورتی که بخواهید زیر ۵ سال فسخ قرارداد یا بازخرید کنید مبلغی را شرکت بیمه عمر پاسارگاد جهت کارمزد از مبلغ موجود در صندوق کسر و مابقی را باز می گرداند.

ارزش بازخرید بیمه عمر مکمل

از مزایایی که همواره در این شرکت بیمه ذکر شده است امکان دریافت وام و برداشت اندوخته خود از صندوق در مواقع ضروری می باشد.هر فرد بیمه شده بعد از گذشت دو سال از قرارداد بیمه خود می تواند تا ۹۰% اندوخته خود را بازخرید کند.به دلیل اینکه زمان سودهی این طرح متعلق به بیمه نامه های بالای ۵ سال می باشد کار درست این است که در سال های ابتدایی قرارداد اقدام به بازخرید نکنید و میزان ارزش بازخریدی بر اساس سود تضمینی بیمه عمر است.اگر فرد بیمه شده به هر علتی از ادامه قرارداد پشیمان شود و ناتوان در پرداخت حق بیمه باشد در این مواقع می گویند بازخرید بیمه صورت گرفته است.

در بیمه عمر پاسارگاد شما بعد از ۶ ماه از قرارداد می توانید اقدام به بازخرید بیمه خود کنید یا در واقع فسخ قرارداد کنید در این صورت شرکت بیمه مبلغی را به عنوان کارمزد از حساب شما کسر می کند و الباقی را استرداد می کند و در صورتی که در مدت قرارداد بیمه هر مقدار حق بیمه را پرداخت نکرده باشید نیز از اندوخته کسر می گردد.

 

مدارک مورد نیاز جهت بازخرید بیمه عمر

جهت بازخرید بیمه در هر زمان می توانید با داشتن مدارک زیر این عمل را انجام دهید.مدت زمان بازخرید بین ۱۰ تا ۱۵ روز می باشد.

  • همراه داشتن اصل بیمه نامه عمر
  • رسید کلی پرداخت های حق بیمه
  • تائیدیه حسابداری در خصوص دریافت حق بیمه
  • پر کردن فرم درخواست بازخرید عمر
  • مدارک شناسایی(کارت ملی و شناسنامه)

بهترین زمان بازخرید بیمه عمر

جهت انتخاب بهترین زمان بازخرید در طرح های بیمه متفاوت است.به عنوان مثال شاید بیمه نامه برای کودک ۱ ساله باشد که در عرض ۵ سال به سود دهی می رسد و یا بیمه نامه برای یک فرد ۵۰ ساله باشد که بعد از گذشت ۱۰ سال به سوددهی میرسد.شما باید قبل از بازخرید بیمه خود به جدول بیمه عمر آن مراجعه و مطالعه کنید تا کمترین ضرر را متحمل شوید.

مطمئنا بدترین زمان بازخرید در ۵ سال اول قرارداد می باشد زیرا سرمایه شما هنوز به سوددهی نرسیده است و اگر اقدام به بازخرید کنید ممکن است شرکت بیمه مبلغی را جهت کارمزد اداری از اندوخته کسر کند و ما بقی را برگرداند.پس با دقت جدول بیمه عمر را مطالعه کنید.در ادامه نمونه جدولی را قرار داده ایم که میزان بازخرید آنرا نشان داده است.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button