مستمری فراغت از کار بیمه عمر جهت رفاه بیشتر بازنشستگان ارائه شده است تا زمان از کار افتادگی و سن بالا بتوانند دور از نگرانی خرج های روزانه خود را به عنوان مستمری دریافت کنند. متاسفانه وضعیت بد اقتصادی جامعه به گونه ای شده است که فشار زیادی روی افردای متحمل شود که بازنشسته و بیکار هستند.


مستمری فراغت از کار بیمه عمر

در طرح بیمه عمر مکمل بازنشستگی نرخ سود داده شده در آن ۲% بیشتر به نسبت سرمایه گذاری طولانی مدت در بانک ها می باشد که قابل ذکر است در پرداخت مستمری بیشتر از ۵ سال این سود قابل پرداخت است . به زبان ساده تر باید از مدت قرارداد بیمه عمر شما حداقل ۵ سال گذشته باشد ، در بیمه عمر مکمل بازنشستگی فرد بیمه شده با گذشت حداقل ۳ سال از مدت بیمه عمر خود می تواند نسبت به برقراری مستمری دلخواه خود اقدام کند.

با پرداخت به موقع حق بیمه خود در مستمری بیمه عمر همان طور که می دانید می توانید در پایان قرارداد مبلغ قابل توجهی را دریافت کنید.تا آنجا که می توانید پرداخت حق بیمه خود را طولانی کنید تا اندوخته بیشتری در قالب مستمری برای شما فراهم گردد.

روش محاسبه مستمری فراغت از کار

روش محاسبه مستمری این بیمه نامه با روش سود هایی که بانک ها می دهند متفاوت است و در سیستم بانکی دوره بازگشت و کاهش منابع بر روی سود تاثیر خواهد گذاشت و این کاهش ها بر روی مستمری مکمل بازنشستگی اثری ندارد و بدین صورت علت پرداخت سود بیشتر از نرخ های بلند مدت بانکی آسان تر خواهد شد.

ضرورت داشتن بیمه عمر مکمل

تمام سیستم های بازنشستگی و بیمه ها همان طور که می دانید در زمان بازنشستگی پاسخ هزینه های عادی آنها را نیز نمیدهد .لذا با رشد توروم  و وضعیت بد اقتصادی کشور نیاز است تا این عزیزان که عمر خود را جهت خدمت گذاشته اند انصاف نیست که در دوران میانسالی نیز دغدغه گذران زندگی را داشته باشند . با داشتن بیمه عمر مکمل می توانید تا حدودی زیادی از نگرانی های دوران بازنشستگی در امان باشید.

بیمه عمر مکمل فقط به صورت گروهی صادر می شود ، که برای این امر باید گروهی از بیمه شده ها به شرکت بیمه عمر پاسارگاد جهت بیمه معرفی شوند.نکته قابل توجه اینکه مدت قرارداد در بیمه عمر مکمل از ۵ سال شروع و تا پایان عمر می تواند انتخاب شود .

برقراری مستمری  مکمل فراغت از کار

این طرح برای بازنشستگان تحت پوشش آرامش خاطری خواهد بود . پوشش بیمه عمر مکمل در دوران فراغت از کار تا سن ۸۰ سالگی می باشد ، همچنین بیمه عمر در دوران دریافت دریافت مستمری نیز تا سال ذکر شده می باشد.

از مزیت خوب این طرح می توان به این اشاره کرد که بیمه شده با سن بالا می تواند با حق بیمه مناسب از آن استفاده کند در حالی که استفاده از بیمه عمر در سنین بالا نیاز انجام آزمایش های مختلف پزشکی می باشد.

این بیمه نامه پوشش فوت به هر علت در مدت بیمه نامه و دوران پرداخت مستمری داراست و شرکت بیمه متعهد می شود که در صورت فوت بیمه شده بنا به درخواست بیمه گذار در هنگام بیمه نامه ضریبی از حق بیمه را تا سقف ۲۰ میلیون تومان به ذینفعان پرداخت خواهد شد.

مدت بیمه نامه و پرداخت مستمری

مدت بیمه نامه برای پرداخت اقساط حق بیمه و تشکیل سرمایه حداقل ۳ سال و حداکثر  ۳۰ سال می باشد . هر یک از بیمه شدگان می توانند با گذشت حداقل ۳ سال از مدت بیمه نامه درخواست دریافت اندوخته بیمه را به صورت یکجا مستمری دریافت کنند. حداقل مستمری ۵ سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده می باشد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button