بهترین بیمه برای کرونا


بهترین بیمه برای کرونا

بهترین انتخابی که برای بیمه شدن در برابر کرونا می توان انتخاب کرد ، بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشد . در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با دلایلی متقاعد و راهنمایی کنیم تا بتوانید صحیح ترین انتخاب را داشته باشید.

همیشه زمانی که ماشین ، موتور یا هر وسیله نقلیه شخصی که خریداری می کنیم ، بلافاصله اقدام به تهیه بیمه بدنه و شخص الثالث یا هر بیمه ای که بعدا خسارت به وجود آمده را جبران کند ، تهیه می کنیم . به این نکته توجه نمی شود که جان انسان نیز می تواند در برابر بلایای طبیعی یا بیماری ها و … در لیست بیمه قرار بگیرد ، در واقع در این شرایط بهترین بیمه همان بیمه عمر است ، تا در شرایط اضطراری بتوان از امتیازات و پوشش های آن استفاده نمود .

این روزها همه ی ما با یک بیماری جدید در حال دست و پنجه نرم کردن هستیم که نه تنها جامعه ی بشری را درگیر کرده بلکه روی اقتصاد کشور ها هم تاثیرات زیاد و مخربی گذاشته است . یکی از اقداماتی که باید دراین شرایط بحرانی به فکر آن بود و تهیه آن را در الویت ضروری قرار داد تهیه بیمه عمر است. آمار هایی که روزانه از طریق رسانه های خبری و اینترنت به گوشمان می رسد ، اهمیت این ویروس خطرناک را گوش زد می کند .

جهت مشاهده آنلاین آمار کرونا  اینجا کلیک کنید .

چرا ویروس کرونا را جدی بگیریم

امروزه با شیوع بیماری کرونا روزهای سختی را پشت سرگذاشته اید و یقینا با درگیری یکی از اعضای فامیل ، نیاز به وجود بیمه عمر حوادث رو بیشتر از همیشه حس کرده اید. بیماری های سخت همانند بیماری (کرونا) نه تنها دردهای روحی و جسمی بسیار زیادی را همراه دارد، بلکه هزینه های زیاد درمان و دارو را نیز شامل میشود.

 

در ابتدای شروع این بیماری فراگیر بیمه عمر پاسارگاد با قرار دادن این بیماری در فیلد بیماری های خاص بیمه عمر حوادث سعی دارد خسارت های وارده ناشی از این بحران بزرگ را برای شما عزیزان و همراهان جبران کند.

بی شک در این روزهای سخت بدنبال یک بیمه خوب و مطمئن با قابلیت های استفاده زیادی هستید و مطمئنا اسم بیمه عمر پاسارگاد زیاد به گوشتان خورده است . شرکت  بیمه پاسارگاد نیز راهی قابل اطمینان برای حفظ و کمک به شما و خانواده عزیز شماست و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه فروش و عقد قرارداد بیمه را داشته است.

 

دلایل انتخاب بیمه عمر پاسارگاد

از ارزشمند ترین مزیت های بیمه عمر پاسارگاد میتوان به پوشش های متنوع آن اشاره کرد که فرد بیمه شده با پرداختن حق بیمه تعیین شده نیز می تواند از تمامی پوشش های موجود استفاده کند. این  بیمه شامل پوشش های زیادی میباشد که از مهم ترین آنها میتوان به هزینه های پزشکی ، آتش سوزی و زلزله ، درمان تکمیلی ، امراض خاص ، نقص عضو دائمی در اثر حادثه ناگهانی و… اشاره کرد.

 

بیمه کرونا

 

تمایز بیمه عمر

در بیمه عمر پاسارگاد فرد بیمه شده بعد از پرداخت حق بیمه  ای مشخص می تواند به راحتی از پوشش های مختلفی در صورت وقوع هر یک از حوادثی چون فوت ، نقص عضو ، بیماری های خاص ، بیماری های سخت استفاده کند البته پس از پرداخت حق بیمه مشخص .( حادثه ها و واقعه های ناگهانی یعنی فرد بیمه شده بر اثر یک نیروی خارجی و کاملا غیر ارادی و از پیش تعیین نشده دچار جراحت و آسیب جدی در یکی از نواحی بدنش شود البته با تشخیص و تایید پزشک مجرب )

جهت مشاوره رایگان و خرید بیمه عمر  اینجا کلیک کنید .

به عنوان مثال اگر فرد بیمه شده در مدت بیمه نامه بر اثر یک حادثه و یا به امر طبیعی فوت کند، سرمایه فوت بیمه عمر بر اساس سقف بیمه ای که با مشورت با فرد بیمه شده در بیمه نامه تعیین شده است به اعضای خانواده درجه یک یا ذی نفعان فرد پرداخت می شود ، همچنین امکان دریافت وام بیمه عمر بدون حضور ضامن پس از گذشت ۲ سال از تاریخ شروع بیمه برای فرد بیمه شده وجود دارد و مبلغ وام بستگی به میزان حق بیمه ای دارد که فرد بیمه شده هر ماه پرداخت می کند.

یکی دیگر از فواید ارزشمند بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر به همراه سرمایه گذاری می باشد . در واقع این بیمه  سود سالیانه ای برای حق بیمه ای که فرد بیمه شده پرداخت می کند به صورت روز شمار از ابتدا تا پایان بیمه نامه محاسبه می کند و به عنوان اندوخته بیمه نامه ذخیره می شود و پس از پایان دوره و زمان تعیین شده در بیمه نامه فرد بیمه شده می تواند این مقدار را دریافت کند.

روش های صدور بیمه نامه در شرایط قرنطینه

با توجه به محدودیت های عبور و مرور و عدم خروج از منزل در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری فراگیر می توان به قابلیت ثبت نام اینترنتی با استفاده از موبایل های همراه و یا رایانه های شخصی فرد اشاره کرد و همچنین فرد بیمه شده می تواند به راحتی با استفاده از سامانه به مشاهده و پیگیری سوابق بیمه خود بپردازد و همکاران ما در تلاش هستند تا با حضور در محل انتخابی شما صدور بیمه نامه را انجام دهند .

 


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بهترین بیمه برای کرونابیمه عمربیمه کرونابیمه کوید19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button