بیمه عمر کسبه

بیمه عمر کسبه مخصوص کاسب های عزیزی است که خود به عنوان کار فرمای خود هستند و بهترین سرمایه گذاری پر سود برای آنان نیز محسوب می شود که در زمان بازنشستگی نیز می توانند در پایان قرارداد بیمه خود به عنوان اندوخته مبلغی چشمگیری را دریافت کنند.از جهتی اگر کمک هزینه ای برا ی گسترش کار خود داشته باشند می توانند ۹۰ % از اندوخته خود را وام دریافت کنند.


بیمه عمر کسبه

کاسب ها در واقع در یک جامعه می توان گفت نبض اقتصادی بازار یک ملت را در دست دارند. اگر کاسب های یک کشور را از لحاظ امتیازات بیمه ای و مالیاتی پوشش دهیم می توان گفت قلب اقتصاد یک کشور را راضی نگه داشته ایم،که این رضایت باعث می شود اجناس یا خدمات کاسب به نحو عالی به مردم داده شود.

در نظر بگیرید کاسبی را که وضع خرید فروش قبول کننده ای ندارد و فشار روحی به خود و خانواده تزریق می شود که سلسله مراتب منتقل می شود.کسبه های جامعه نیز مانند تمام افراد جامعه در معرض خطرات نا خواسته طبیعی هستند که ممکن است برایشان رخ دهد. در زمینه کمک مالی به کسبه های عزیز بیمه وارد عمل می شود.

پوشش های بیمه عمر کسبه

پوشش از کار افتادگی و بازنشستگی :

تعریف کلی از کار افتادگی در شرکت بیمه پاسارگاد ،ناتوانی به صورت کامل بیمه شدگان که از انجام هرگونه کار یا فعالیتی در اثر بیماری یا حادثه عاجز باشند . حوادثی از قبیل کم بینی دو چشم یا از کار افتادگی دو بازو،دو دست و پا ،یک دست و یک پا و امراض غیر علاج که باعث اختلال در زندگی عادی شود .

بیماری خاص

هر گونه اختلال یا عارضه جسمی که اعمال اعضای بدن دچار مشکل شوند و اعضا بدن نتوانند وظیفه خود را انجام دهند بیماری خاص می باشد که مهمترین آنان سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی ، سرطان ، پیوند اعضا می باشد.

سن آغاز این پوشش ۱۲ سال می باشد و افراد می توانند شامل این پوشش شوند.شرو ع این پوشش بعد از گذشت ۳ ماه از قرارداد بیمه نامه فعال می شود و تا سقف ۴۰ میلیون تومان قابل استفاده است.افرادی که زیر ۶۰ سال مبتلا به این بیماری ها شدند،۳ ماه بعد از پرداخت حق بیمه و قرارداد تحت پوشش قرار می گیرند.

 

بیماری های تحت پوشش

سکته قلبی : سکته زمانی رخ می دهد که رگ یا لوله های انتقال دهنده خون به تمام اعضای بدن،دچار گرفتگی شود در حالی که خون یا کم یا نرسد به عضو،آن عضو دچار صدمه نسبی یا کامل می شود که باعث از کار افتادن قسمتی از بدن می شود.گاهی اوقات نیز به دلیل گرفتگی رگها ازدحام زیاد خون در رگ موجب پارگی رگ می شود و عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.هر گاه قلب دچار نارسایی خون به اعضا شود سکته قلبی گویند که علائم آن درد سینه متداوم و تغییرات در نوار قلب می باشد.

سکته مغزی : این سکته نیز به دلیل حساس بودن مغز و کنترل کننده تمام اعضا بدن اگر دچار گرفتگی مجرای خون به مغز شود ممکن است نصف بدن یا اعضا حرکتی بدن از کار بیفتد.

سرطان : سرطان به دو نوع بد خیم و خوش خیم جدا می شود که بد خیم به معنای پیشرفته و خوش خیم به معنای اول راه و قابل درمان گفته می شود.شایع ترین آنها سرطان پوست ، خون ، معده می باشند  که معمولا به صورت تومور بد خیم قابل شناسایی هستند.

پیوند اعضای بدن : پیوند اعضا به معنای دریافت عضو از شخص دیگر و جایگزین در بدن بیمار را پیوند گویند که متداولترین آنها پیوند ریه ، کبد ، کلیه ، قلب ، مغز استخوان می باشد.

جراحی باز قلب: جراحی که برای رفع گرفتگی ۲ رگ انجام شود شامل جراحی قلب می شود.این عمل باید به وسیله آنژیو گرافی عروق کرونر تایید شود.

 

بیمه عمر جایگزین مناسب به جای بیمه سازمانی

در تمام شغل های دولتی و نظامی که کار فرما خود نیستند دارای پوشش بیمه ای دولتی و سازمانی هستند ،اما کاسب ها چون خود کارفرمای خود هستند به همین دلیل باید به فکر بیمه خودشون باشند و هزینه های بیمه ای را خود متحمل شوند.بیمه عمر یک جایگزین مناسبی است برای اینگونه قشر جامعه که با داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری اندکی در آن می تواند هم از مزایای طرح که شرکت در نظر گرفته است بهرمند شود و هم پس انداز مناسبی در پایان عمر خواهد داشت و گاها خیلی بهتر و بصرفه تر نسبت به بیمه های سازمانی است.

تامین مالی در زمان نیاز با داشتن بیمه عمر

باز هم یک مزیت دیگه از بیمه عمر که با داشتن آن می توانید در بیمه های اموال مثل بیمه آتش سوزی و بدنه خودرو تخفیف دریافت کنند . کاسب های عزیز به دلیل گردش مالی مناسبی که دارند با سرمایه گذاری در بیمه عمر می توانند در جهت گسترش کسب و کار خود وام دریافت نمایند.

حتی از این اندوخته نیز می توانند در زمان بازنشستگی استفاده کنند،شاید بازنشستگی بیشتر برای کارمندان اداری تعریف شود ولی کسبه نیز می توانند در پایان قرارداد بیمه عمر خود از مبلغ قابل توجهی که در طول مدت قرارداد جمع شده است یکجا لذت ببرند.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button