مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر شرکت های بیمه

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه ها

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر شرکت های بیمه کار دشواری نیست کافیست . شرکت بیمه برتر را با استعلام تعداد قرارداد های آن و سطح دارایی مالی آن شرکت در سال ملاک قرار می دهند که خوشبختانه شرکت بیمه پاسارگاد در سطح بالا و کاملا راضی کننده ای است . این شرکت در سال ۸۶ فعالیت خود را در زمینه بیمه آغاز کرد و در حال حاضر برترین شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه عمر در کشور است ، که این انتخاب توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب می شود . در این مطلب سعی شده است مقایسه اندکی با سایر شرکت ها شود که برای خواندن جزئیات بیشتر می توانید از اینجا مطالعه کنید .


مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر شرکت های بیمه

بیمه عمر یکی از انواع بیمه است که زندگی بیمه ‌گزار را تحت پوشش قرار می‌دهد به طوری که اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد فوت کند مطابق قانون بیمه عمر، به خانواده و یا ذی‌نفع بیمه‌گزار خسارت فوت یا پوشش سرمایه فوت پرداخت می‌شود. در حال حاضر شرکت های زیادی هستند که ارائه دهنده بیمه عمر می باشند.

یکی از این شرکت ها، بیمه عمر پاسارگاد است که کاملا موفق عمل کرده و در سال ۹۶ توانست رتبه اول فروش بیمه عمر را در میان سایر شرکت های بیمه کسب کند. علاوه بر آن ، شرکت بیمه پاسارگاد بیشترین تعداد نمایندگی را در سطح کشور ، نسبت به سایر شرکت های بیمه دارد.

بیمه عمر پاسارگاد در قالب دو طرح بیمه عمر و تأمین آتیه و بیمه عمر به شرط فوت ارائه می‌شود که بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پر طرفدارترین و کامل‌‌‌‌‌ترین طرح بیمه عمر این شرکت محسوب می‌گردد. از مهم ترین مزیت های بیمه عمر پاسارگاد این است که پوشش های متنوعی داشته و در کنار پوشش اصلی یعنی فوت، پوشش های تکمیلی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

معیارهای شناخت بهترین بیمه عمر

توانگری مالی شرکت بیمه

این موضوع در انتخاب بهترین شرکت بیمه تاثیر بسیاری دارد. توانگری سطوح مختلفی دارد، توان‌گری مالی بالای ۱۰۰ نشان از وضعیت مناسب شرکت بیمه دارد، بدین معنی که این شرکت توانایی عمل به تعهدات خود را دارد. خوب است بدانید که سطح توانگری شرکت بیمه پاسارگاد ۱ می باشد.

پوشش های بیمه عمر

همانطور که در بالا گفته شد ، بیمه عمر پاسارگاد دارای پوشش های متنوعی بوده و در برخی پوشش های نسبت به سایر شرکت ها برتری های خاصی دارد. علاوه بر آن سرمایه فوت طبیعی در بین شرکت‌های مختلف دارای سقف مشخص بوده  و شرایط سنی مختلفی را دارد.

قدمت شرکت بیمه

شرکت های بیمه در ایران ، قدمت مختلفی دارند. البته لزوما قدمت بیشتر داشتن به معنای کارآیی بهتر نیست اما در هر حال گاهی داشتن ریشه های مستحکم مالی و تجاری و تاریخچه ای با ارزش می تواند پشتوانه مناسبی تلقی شود. از این رو باید گفت که شرکت بیمه پاسارگاد از سال ۱۳۸۶ بصورت حرفه ای در حال فعالیت بوده و از سابقه درخشانی برخوردار است. ضمن آن که بیمه عمر و تامین آتیه به عنوان بهترین خدمت بیمه عمر پاسارگاد محسوب می شود.

تعداد نمایندگی ها

شرکت بیمه پاسارگاد با داشتن بیش از ۷۵ شعبه و ۳۰۰۰ نمایندگی فعال در سطح کشور این توانایی را دارد تا در هر نقطه از کشور عزیزمان آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی باشد.

خدمات آنلاین

دنیا ، دنیای وب و اینترنت است و مردم به سمت زندگی دیجیتال هدایت شده اند. با وجود مشغله های بسیار در روزمره ، افراد ترجیح می دهند تا حد ممکن کارهای خود را بصورت آنلاین و اینترنتی انجام دهند. وب سایت شرکت بیمه عمر پاسارگاد این امکان را برای متقاضیان و مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی تمامی مراحل درخواست و تکمیل پرسشنامه بیمه نامه را از طریق وب سایت انجام دهند.

سطح رضایت مشتریان

شرکت بیمه پاسارگاد با ارائه بهترین نوع بیمه عمر توانسته با کسب رضایت مردم ، این افتخار را برای خود بدست آورده و در لیست بهترین شرکت های بیمه عمر قرار گیرد. این سطح رضایت باعث شده تا شرکت بیمه پاسارگاد در سطح ۱ توانگری شرکت ها قرار گیرد . منظور از سطح توانگری میزان کل مبلغ موجودی صندوق شرکت بیمه است که هر چقدر بیشتر باشد از طرف بیمه مرکزی به عنوان برترین انتخاب می شود ، شرکت بیمه پاسارگاد سرمایه گذارش بانک پاسارگاد است تا در صورت کمبود مبالغ در صندوق از بانک آنرا تامین و جایگزین کند .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بیمهبیمه پاسارگادبیمه عمربیمه عمر پاسارگادمقایسه بیمه عمر پاسارگادمقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button