بیمه عمر گروهی مخصوص سازمانها و اداره ها و کارخانه جات بسیار مناسب است . کارفرماها می توانند با تهییه این بیمه برای کارگران یا کارمندان خود ، امنیت خاطری در ذهن آنان ایجاد کنند و مطمعنا این روحیه خوب و حس مثبت تاثیر بسزایی در درست انجام دادن کار محوله شده است . این بیمه به صورت دسته جمعی صادر می شود و از نظر اقتصادی نیز به نفع کارفرما و کارگران می باشد .


بیمه عمر گروهی

همان طور که از نام این نوع بیمه پیداست ، بیمه نامه هایی هستند که یک گروه را به طور جمعی بیمه عمر می کنند . این گروه ها معمولا دو نفره یا بیشتر هستند که قانون خاصی ندارد که بگویند حتما باید ۲ نفر یا ۱۰ نفر باشد تا بیمه گروهی صادر شود . این بیمه نامه به صورت یک قرارداد کلی بین شرکت بیمه و کارفرما به امضا می رسد ، بنابراین در عمل افرادی که بیمه می شوند در هیچ یک از طرفین قرارداد قرار ندارند .

این بیمه برای کارفرمایان و اداره ها بسیار به صرفه است و بیشترین مخاطب را در بین کسب اداره جات و کارخانه ها دارد . رشد و شکوفایی هر شرکتی بستگی به کارکنان آن مجموعه دارد ، اگر کارگران یا کارمندان آن مجموعه راضی باشند راندمان زمان مفید کارها در سازمانها بالا می رود . شرکت بیمه پاسارگاد آمادگی را دارد تا به تمام کارفرماها این خدمت را با تمام توان ارائه دهد .

قراردادهای بیمه عمر گروهی معمولا به صورت دوره های یک ساله قابل تجدید صادر می شوند و طبیعی است که در پایان هر سال پوشش های بیمه ای نیز به اتمام می رسد و نیاز به تمدید دوباره دارد ، و این تمدید نیازی به مراحل اداری ماه نخست قرارداد ندارد و به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام آزمایشات پزشکی ، تمدید صورت می گیرد .

زمان استفاده از بیمه عمر گروهی

 • زمانی که کارفرما بخواهد کارگران یا کارمندان خود را تشویق کند و موجب رضایت آنها شود می تواند از این بیمه استفاده کند و اینکه اگر بخواهد به کارگران خود مزایایی برسد .
 • زماانی که بدست آوردن یک بیمه نامه شخصی با یک نرخ استاندارد کار مشکلی باشد ، کارگری که در شرایط کاری خطرناک و پر خطر است و اوضاع بهداشت و سلامت آن چندان تعریفی نباشد ، از این بیمه استفاده می شود.
 • زمانی که کارفرما بخواهد کارگر خود را به صورت به صرفه بیمه کند و هم اینکه از پوشش های بیمه ای مناسب نیز برخوردار باشند .

مزایای بیمه عمر گروهی

بیمه عمر گروهی دارای مزایایی است که در موارد زیر شرح می دهیم :

 1. مهمترین مزیت این است که می تواند دلگرمی مناسبی برای کارمندان یا کارگران باشد که خود این باعث می شود بهره بری کار بیشتر شود . کارگاه تولیدی را در نظر بگیرید که وقتی کارگران آن مجموعه راضی باشند با رضایت و توانمندی بیشتری آنرا انجام می دهند و راندمان کار بالا خواهد رفت که باعث شکوفایی و رشد آن کارگاه خواهد شد .
 2. باعث می شود تا رضایتمندی و تعهد کاری کارگران به مدیریت مجموعه افزایش میابد .
 3. هزینه بیمه نامه گروهی نسبت به فردی خیلی به صرفه تر خواهد بود ، که برای یک کارگر خرید این بیمه یک صرفه جویی مهم به حساب می آید.
 4. در بسیاری از موارد کلیه هزینه های مربوط به حق بیمه کارفرما موظف است تا آنرا پرداخت کند.
 5. این بیمه برای بسیاری از افراد که از حیث فردی غیر قابل بیمه شدن هستند ، بیمه عمر دریافت کنند و اینکه با پرداخت قیمت معقول صاحب بیمه شوند .
 6. به کار فرما اجازه می دهد تا در قالب بیمه نامه گروهی ، حق بیمه کمتری را برای هر یک از کارگران خود پرداخت کند .

انواع بیمه عمر گروهی

 

 • بیمه حوادث گروهی کارکنان اداری
 • بیمه گروهی حوادث کارگران و دانشجویی

پوشش های بیمه عمر گروهی

همانطور که می دانید پوشش های بیمه عمر برای تمام طرح های بیمه ای است که این طرح نیز شامل آنها می شود . پوشش ها به شرح زیر است :

 • نقص عضو
 • فوت به هر علتی
 • از کار افتادگی دائم ناش از حادثه
 • هزینه های پزشکی ناشی از حوادث

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بیمه عمربیمه عمر گروهیبیمه عمر گروهی پاسارگادمزایای بیمه عمر گروهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button