چگونه شرکت بیمه مناسب را انتخاب کنیم؟

شرکت مناسب بیمه

از چه راهی می توان شرکت بیمه مناسب را انتخاب کرد؟همه ی ما آن محصولی را انتخاب می کنیم که بیشترین فروش را داشته باشد و مردم از مصرف آن راضی باشند به عنوان مثال اگر بخواهیم رستورانی را جهت صرف غذا انتخاب کنیم ، آن رستورانی را انتخاب می کنیم که معروف است و توسط آشنایان و همسایه توصیه شده است . شرکت بیمه هم همینطور است هر چقدر میزان صدور بیمه نامه آن شرکت بیشتر باشد به معنای این است که مشتریان از خدمات آن راضی هستند و آنرا به دوستان و آشنایان معرفی می کنند . عامل دیگری که باید به آن توجه کرد ، میزان توانگری مالی آن شرکت است که میزان توانگری همان جمع کل مبالغ موجود در صندوق آن شرکت است که شرکت بیمه پاسارگاد و بیمه سامان به عنوان دو غول شرکت بیمه ای خصوصی کشور  جزء سطح توانگری ۱ هستند .


چگونه شرکت بیمه مناسب را انتخاب کنیم؟

افراد معمولا از اینکه تضمینی برای زندگی خود داشته باشند به آرامش بیشتری دست پیدا خواهند کرد. بیمه راه حلی مناسب برای حل این مشکل است. حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی همیشه و همه جا زندگی انسان را تهدید می کند. بنابراین همه ما موظف هستیم برای روزهای سخت ، پیش بینی های لازمه را انجام دهیم. اما شاید تشخیص اینکه در هنگام بروز مشکلات چه باید کرد و راه درست چیست برای همه مردم کار ساده ای نباشد. به این منظور شرکت های بیمه گوناگون در نقاط مختلف کشور شروع به فعالیت کرده و آسایش و امنیت را برای افراد تحت پوشش خود به ارمغان آورده اند. همانطور که گفته شده تعداد این شرکت ها زیاد بوده و انتخاب یکی شرکت بیمه مناسب از میان همه آنها مردم را دچار گمراهی و سردرگم خواهد کرد. پس با ما همراه باشید تا شما را در این مساله یاری کنیم.

روابط عمومی بیمه ‌مرکزی ‌جمهوری‌ اسلامی‌ایران اطلاعات ارزشمندی در مورد شرکت های بیمه، نمایندگان و ارزیابان خسارت و کارگزاران بیمه در سایت خود ارائه می‌ کند.بر این اساس شما می‌توانید با مراجعه به “سایت اطلاع رسانی نظارت بیمه‌ مرکزی” اطلاعات مورد نظر خود را در مورد شرکت‌های بیمه و سایر عرضه‌ کنندگان خدمات بیمه‌ای مشاهده کنید.

معیارهای مهم در انتخاب شرکت بیمه مناسب

توانگری مالی شرکت بیمه

توجه داشته باشید هنگامی که اطلاعات مربوط به شرکت بیمه مورد نظر را مورد بررسی قرار می دهید به این نکته توجه ویژه داشته باشید. فراموش نکنید یکی از وظایف اساسی شرکت بیمه آن است که شما را در مواقع مشکلات زندگیتان یاری کند بنابراین باید توان مالی انجام این کار را داشته باشد. از این رو می توان گفت شرکتی که از لحاظ سطح توانگری مالی امتیاز بالای ۱۰۰ داشته باشد می‌توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت بیمه توانایی ایفای تعهدات خود را دارد.

رتبه و میزان شکایت انجام شده توسط بیمه‌ گذاران

در عملکرد سامانه شکایات بیمه ‌گذاران اطلاعات تعداد شکایات واصله از مردم از هر شرکت بیمه، تعداد شکایات وارد و ناوارد از شرکت بیمه و متوسط مدت زمان پاسخگویی به شکایات هر شرکت در مقایسه با صنعت بیمه وجود دارد. بنابراین هنگامی که شرکتی را برای خرید بیمه نامه انتخاب کردید ، پیش از آن که اقدامات لازم را انجام دهید، به سایت نظارت بیمه‌ مرکزی و سامانه‌های مذکور مراجعه کرده تا اطلاعات مناسبی در خصوص محبوبیت شرکت بیمه مذکور در میان مردم دریافت کنید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

انتخاب شرکت بیمهبهترین شرکتبیمه عمرشرکت بیمه مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button