بیمه پاسارگاد در نمایشگاه خصوصی سازی و بیمه در کیش

نمایشگاه کیش

بیمه پاسارگاد در نمایشگاه خصوصی سازی و بیمه در کیش ۲۰۱۹

ششمین نمایشگاه بین المللی بانک ، بیمه و خصوصی سازی در کیش در سال ۲۰۱۹ برگزار شد که شرکت بیمه پاسارگاد نیز حضور پر رنگی در این مکان داشت در ادامه گزارش مختصری در این مورد تهیه کرده ایم .

براساس گزارش های دریافتی، بیمه پاسارگاد در غرفه اختصاصی این شرکت و در طول برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری که از ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار شد، ضمن ارائه انواع خدمات و محصولات بیمه ای پذیرای بازدید کنندگان گرامی بود.

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه از غرفه اختصاصی بیمه پاسارگاد بازدید و مورد استقبال آقایان حریری معاون مدیرعامل در بیمه های اموال و مسئولیت ، مطهری معاون مدیرعامل در بیمه های اشخاص و جاذبی مدیر روابط عمومی این شرکت قرار گرفتند. همچنین سرپرست و کارشناسان شعبه کیش در روزهای برگزاری نمایشگاه با معرفی طرح ها و خدمات بیمه پاسارگاد حضوری فعال داشتند.

حضور بیمه پاسارگاد در کیش

گفتنی است حضور فعال بیمه پاسارگاد با دارا بودن سطح یک توانگری مالی مؤسـسات بیمه برای هشتمین سال متوالی طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۳۹۷ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، منتخب محبوب ترین برند از دیدگاه مردم در ششمین دوره جشنواره ملی برند محبوب و همچنین تمدید مجوز قبولی اتکایی این شرکت از مؤسسات بیمه داخلی توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نشان از موفقیت های این شرکت در عرصه های گوناگون دارد.

شرکت بیمه پاسارگاد با دارا بودن ۸۲ شعبه ، ۲۷۰۰ نمایندگی و ۲۵۰۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه فرصتی را برای گسترش صنعت بیمه در عرصه های داخلی و بین المللی فراهم نموده است.

برگزاری همزمان ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش و در قالب نمایشگاه ۲۰۱۹ KishInvex این امکان را برای تمامی فعالان اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری ، شرکت های بیمه، صاحبان پروژه های پر بازده و نیز مجریان و دست اندرکاران طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری کشور در بخش های بازار سرمایه، انرژی، معادن،گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه های دولتی و خصوصی را فراهم آورده است به نحوی تمامی اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با تمامی مدیران و دست اندرکاران حوزه های فوق دنبال نمایند.

It is possible to take advantage of this service to write your essay on affordable-papers.net your behalf and it’s going to be written for you in as near an academic fashion as you can.

اخبار بیمه

اخبار بیمهکیشکیش2019نمایشگاه اینوکسنمایشگاه بیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button