بیمه عمر

در این نوشته قصد داریم تا مختصری در مورد بیمه عمر مطالبی را برای شما قرار دهیم. شاید تا به حال در مورد بیمه عمر و مزایای آن شنیده باشید. اطلاعات ما را از دست ندهید.

بیمه عمر

 

باید توجه داشته باشید که بیمه عمر و آتیه انواع مختلفی دارد و هر کدام دارای کاربردهای خاص خود می باشد. بیمه گذار در زمان حیات از خدمات بیمه عمر بهره مند می شود و در زمان فوت نیز خانواده و ذی نفعان وی از مزایای این بیمه بهره مند می شوند. این بیمه طولانی مدت بوده و تا ۳۰ سال می باشد. همانطور که اشاره شد بیمه عمر انواع مختلفی دارد که قصد داریم توضیح مختصری در مورد هر کدام بدهیم.

بیمه عمر

بیمه عمر زمانی پاسارگاد

این نوع بیمه برای بیمه گذار در طول حیاتش هیچ سودی ندارد و پس از فوت برای ذی نفعان دارای فایده است. بیمه گذار برای مدت مشخصی این بیمه را واریز می کند و در صورتی که آن شخص فوت کند مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به خانواده تعلق می گیرد.

 

 بیمه تمام عمر

در این بیمه پس از فوت بیمه گذار سرمایه فوت به خانواده وی تعلق می گیرد.

 

بیمه عمر زمانی مانده بدهکار

این نوع بیمه برای افرادی که وام دریافت می کند جالب است ، با داشتن این بیمه در صورتی که شخص از نهادی وام دریافت کند و قبل از پایان تمامی اقساط فوت کند ، بیمه مابقی اقساط وی را پرداخت می کند.

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری

اصلی ترین نوع بیمه می باشد که دارای مزایای زیادی است. این بیمه بیشتر دارای هدف سرمایه گذاری می باشد. بیمه سرمایه گذاری علاوه بر مزایایی که دارد در صورت حیات و فوت شخص بیمه گذار مزایای زیادی را برای وی و خانواده وی به همراه دارد. بیمه گذار در پایان قرارداد بیمه مبلغ زیادی را تحت عنوان اندوخته دریافت می کند. همانطور که مشاهده می کنید بیمه عمر برای فرد چه در زمان حیات و چه در زمان فوت دارای مزایای فراوان می باشد.

ذخیره بیمه عمر

بیمه عمر پاسارگاد

یکی از شرکت هایی که بیمه عمر ارائه می دهند بیمه عمر پاسارگاد می باشد. این نوع بیمه جدیدترین نسل از بیمه زندگی می باشد که شما می توانید به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری به این قرارداد نگاه کنید. بیمه عمر پاسارگاد به گونه ای می باشد که تمامی افراد جامعه با درآمدهای مختلف می توانند از این نوع  استفاده کنند. شما با اولین پرداختی از قسط خود  می توانید از مزایای آن استفاده کنید. هر شخص با توجه به میزان درآمد خود می تواند از مزایای این طرح استفاده کند.

بیمه عمر پاسارگاد دارای مزایای زیادی برای فرد و خانواده وی می باشد:

استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد ، معافیت مالیاتی ، تعیین میزان و روش پرداخت حق بیمه و پوشش بیماری های خاص بخشی از ویژگی های بیمه نامه می باشد.

شما می توانید در زمان ثبت نام در بیمه پاسارگاد تمامی شرایط بیمه را مشاهده کنید تا با اطمینان از این بیمه استفاده کنید. در بیمه نامه پاسارگاد میزان سود دریافتی را به وضوح نمایش می دهد. اگر می خواهید آتیه خود و فرزندان خود را تامین کنید بهتر است از بیمه عمر استفاده کنید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button