بیمه عمر کودکان

مهمترین دغدغه پدر مادرها برای کودکانشان آینده ی آنان می باشد که با وجود بیمه عمر کودکان عملا این نگرانی قابل حل است.با این بیمه نامه میتوانید آینده کودک خود را تامین نمائید.


بیمه عمر کودکان

 

اکنون همه ی ما می دانیم که فرزندان ما از زمان تولد تا زمان نوجوانی و جوانی وارد مرحله ای از زندگی میشوند که ملزم به هزینه هایی مانند: خرید مسکن ، تحصیل و ازدواج هستند که تامین این هزینه ها نیازمند پس انداز از امروز هستند و طرح بیمه آتیه کودکان این امکان را دسترس عموم قرار داده تا برای آینده مالی کودکان خود پس انداز مطمئنی کنند.

با بیمه عمر و آتیه کودکان آینده تامین است

بیمه آتیه کودکان چیست؟

بیمه آتیه کودکان همان طور که از اسمش پیداست،برای تامین هزینه های کودکانمان در زمان جوانی و طول زندگی آنها سقف محکمی است. اکثر نگرانی خانواده ها که برای آینده فرزندانشان هستند تامین هزینه های مسکن و ازدواج و تحصیل هستند که با بیمه عمر کودکان پاسارگاد این مشکلات و دغدغه ها رفع می شود.

 

میزان پس انداز جهت بیمه آتیه و عمر کودکان :

می توانید اندکی از درآمد ماهیانه خود یا هزینه های اضافی که در روز لازم نیست را برای پس انداز کنار بگذارید و از این پس اندازهای کوچک صندوق مالی ارزشمندی برای آینده کودکان خود فراهم کنید. حق بیمه هایی که شما می پردازید سود تضمینی به روی آنها اعمال می گردد و در صندوق جمع می شود. این اندوخته ها طی سالیان بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها مبلغ قابل قبولی برای آینده مالی کودکان شما فراهم میسازد.

 

جدول واریزی پس انداز روزانه :

در این طرح می توانید به صورت روزانه برای کودک خود پس انداز کنید و در پایان دوره از صندوق این بیمه نامه به طور یکجا برخوردار شوید.

جدول واریزی روزانه

 

پرداخت سود تضمینی به پس انداز شما :

در این بیمه نامه دیگر نگران نرخ سود و بهره ای که بانک ها می دهند نباشید،زیرا بیمه پاسارگاد به پرداخت های شما سود تضمینی پرداخت اختصاص می دهد . اگر برای فرزندتان ماهانه ۵۰ هزار تومان اختصاص دهید بعد از گذشت میانگین ۵ تا ۳۰ سال نموداری مانند تصویر زیر سرمایه دریافت خواهید کرد.

 

 

جدول سرمایه کودکان

 

مزایای بیمه آتیه کودکان پاسارگاد :

 

  • دریافت سود خالص : تمامی سرمایه و سود پرداختی شما در در پایان دوره معافیت از هرگونه مالیات و عوارضی خواهد بود و تمامی موجودی صندوق به شما تعلق می گیرد .
  • دریافت وام : این بیمه نامه نیز همانند بیمه عمر زنان خانه دار پس از پایان سال دوم ۹۰ درصد از  مبلغ  ارزش موجودی صندوق به صورت وام توسط فرزند شما اخذ شود.
  • سرمایه بدون باز پرداخت : سرمایه های موجود در این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبودهو بازپرداختی ندارد ،بلکه سود خالصی که از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد های مختلف در زندگی روزمره از آن استفاده کنید.

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button