بیمه عمر زنان خانه دار

به منظور پاسخ و تامین مالی زنان در دوران بازنشستگی خود ازجمله مخارج زندگی روزمره و درمان بیماری ها طرح بیمه عمر زنان خانه دار به وجود آمد.

بیمه عمر زنان خانه دار

 

امروزه اصلی ترین و مهم ترین دغدغه زنان به عنوان مدیر کل خانواده ، نگرانی از تامین نیازهای مادی زندگی در آینده می باشد. به همین جهت شرکت های بیمه در تلاش هستند تا با پیاده کردن  مناسب ترین طرح بیمه به عنوان بیمه مستمری زنان خانه دار نیازهای این قشر مهم و زحمت کش در جامعه را تا حدودی پوشش بدهند و پس اندازی قابل توجه در آینده زندگی آنان را ایجاد کنند.

 

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار

لزوم داشتن بیمه زنان خانه دار:

با توجه به وضع اقتصادی فعلی و تورم شدید موجود ، لازم است تا خانم های خانه دار برای آینده خود فکری کنند .از گذشته تا به حال بیشترین آسیبی که از تورم و وضع اقتصادی در خانواده و جامعه آسیب میخورد، زنان خانه دار و مادران هستند .در کشورهای توسعه یافته خانه داری مانند تمام کارها  به عنوان یک شغل محسوب  و شناخته میشود و دارای حقوق و مزایا و بیمه هستند.

پس بنابر این نه تنها مادران امروز بلکه مادران فردا هم باید به فکر آینده خود باشند.با نگاهی کوتاه به سطح جامعه میتوان به این نتیجه رسید که یک پس انداز مطمئن برای آینده آنان یک ضرورت محسوب می شود.

بیمه آتیه زنان خانه دار بین تمام حساب ها و پس انداز های موجود در بانک ها دارای قابلیت منحصر بفردی است که این طرح را از دیگر حسبها متمای می کند ، زیرا علاوه بر اینکه از خصوصیات شرکت بیمه بهرمند میشوند ،میتواند قابل تشکیل سرمایه و یک پس انداز مطمئن هم دارا باشد که از این پس انداز میتوان در آینده صرف خرید مسکن ، خودرو یا بازنشستگی شود.

تعریف بیمه آتیه زنان خانه دار :

در میان خانم های خانه دار این طرح از پر طرفدارترین طرح ها است ، در این طرح با پرداخت حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه هم خواهد داشت . به همین دلیل نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلف هم این طرح طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

نحوه پس انداز و عملکرد بیمه آتیه زنان خانه دار :

مادران یا زنان خانه دار هزینه هایی که در روز لازم  و روی آنها برنامه ریزی ندارند را می توانند برای این بیمه نامه در نظر بگیرند ، که این پس انداز ها به طور دقیق و کاملا سیستماتیک برای آنها سرمایه گذاری می شوند .

اگر در طول زندگی روزمره زنان خانه دار دچار حوادث نا خوش آیند مانند: فوت ،از کار افتادگی ،نقص عضو یا بیماری های خاص که درمان آن ها نا ممکن یا پر هزینه باشد ، شرکت بیمه پاسارگاد حامی و پشتیبان  این عزیزان خواهد بود و علاوه بر مبلغ سرمایه گذاری شده ، سود آن را نیز پرداخت می کند و برای پوشش بیمه ای نیز مبلغی به فرد بیمه شونده پرداخت می گردد.

در این طرح ضمنا با توجه به شرایط مالی خود تصمیم میگیرید که در یک ماه چه انداره پس انداز کنید . در این طرح حداقل ماهانه ۲۰ هزار تومان و حداکثر ۳۳۴ هزار توان برای پس انداز در نظر گرفته شده است.

 

جدول میزان پس انداز ماهانه

 

پوشش های بیمه آتیه زنان خانه دار :

آرزوی قلبی ما سلامتی کل مادران و زنان خانه دار ایران زمین است . هدف اصلی این بیمه ایجاد یک پس انداز و صندوق مطمئن برای بیمه شدگان است اما در کنار این پس انداز، فرد بیمه شده را نیز تحت حمایت های درمان بیماری ها و پوشش تکیلی آن نیز در بر میگیرد. پوشش های بیمه و درمانی بیمه های خاص در ذهن بیمه شدگان فوت و یا ناراحتی است ، در صورتی که هدف اصلی این طرح پس انداز قابل توجه است.

 

پوشش های این بیمه نامه رابا هم بررسی مینماییم :

 

  • از کار افتادگی و نقص عضو که بر اثر حادثه اتفاق افتاده باشند.
  • پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده
  • هزینه های درمانی وپزشکی که بر اثر حادثه اتفاق افتاده باشند.
  • پرداخت غرامت فوت طبیعی تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان می باشد.
  • پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.
  • پوشش بیماری های خاص شامل : سکته مغزی ، جراحی قلب ، سرطان ، سکته مغزی ، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف ۱۲۵ میلیون تومان را پوشش می دهد.

 

 

مزایای ویژه بیمه عمر زنان خانه دار :

مبلغ حق بیمه : بیمه شونده  با هر شرایط اقتصادی می تواند از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار برخوردار شود و این مبلغ بین حداقل ۲۰ هزار تومان و حداکثر ۳۳۳۴۰۰ تومان به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد. تمامی شرایط با درخواست بیمه شونده  قابل تغییر است .

 

مدت بیمه : مدت این بیمه نامه  بین ۵ تا ۳۰ سال می باشد.

 

نحوه پرداخت : حق بیمه  به درخواست بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه، سه ماهه، سالانه و یا ماهانه  به صورت اقساط پرداخت گردد .

 

شرایط سنی بیمه شده : هیچ محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارند و افراد زیر ۶۵ سال میتوانند از لحظه تولد تحت پوشش قرار بگیرند.

 

امکان دریافت وام برای زنان خانه دار : در مواقع اضطراری شما میتوانید تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید پس انداز خود را وام دریافت کنید .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button