مبلغ واریزی بیمه زنان خانه دار به خود آنان بستگی دارد،ضرب المثل هر چقدر پول بدی همان قدر آش می خوری در این طرح صدق می کند و هر چقدر میزان اندوخته شما بیشتر باشد در پایان سود بیشتری به شما تعلق می گیرد.


مبلغ واریزی بیمه زنان خانه دار

مبلغی که شرکت بیمه عمر پاسارگاد به زنان خانه دار تعهد کرده است متغیر می باشد،بستگی به سابقه و مبلغ پرداختی زنان خانه دار دارد ،که این مبلغ باز هم متغیر می باشد و طبق پرداختی که بیمه به اشخاص داشته باشند می توانند طبق مبلغ کل پرداخت در پایان قرارداد در بانک پاسارگاد و یا بیمه مبلغ اندوخته خود را به صورت سپرده گذاری در آورده و از سود ۱۸ % اندوخته ماهیانه حقوق دریافت کنند.

حق بیمه زنان بیمه خانه دار

حق بیمه زنان بستگی به خود بیمه شدگان دارد هر چه مبلغ زیادی به عنوان حق بیمه پرداخت کنند میزان سود دریافتی آن ها نیز افزایش میابد.حداکثر میزان حقوق آغازین ۵۰ هزار تومان است و با پرداخت آن در هر ماه می توانید از این پوشش استفاده کنید.

نرخ حق بیمه زنان خانه دار

نرخ حق بیمه از ۱۲ % تا ۱۸% بسته به نوع خدماتی که انتخاب می کنند دارد.خدماتی که با نرخ ۱۲ % می باشد خدمات بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی می باشد.کاملترین خدمت ۱۸ % است که هم بازنشستگی قبل و از کار افتادگی را مشمول می شود و زنان مجرد و متاهل می توانند از این بیمه استفاده کنند.

نرخ پرداختی بیمه زنان

 

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید پرداخت اولیه حق بیمه با نرخ ۱۲ % معادل ۱۸۰ هزار تومان و برای نرخ ۱۸ % سود ۲۵۰ هزار تومان میباشد.که این مبالغ در نظر گرفته شده جدا از خدمات درمانی می باشد و مبلغ درمان نیز به آن اضافه می شود.سران درمان تا سال جاری ۴۰ هزار تومان میباشد.

امروزه با توجه به شرایط نا به سامان و بد اقتصادی که خانواده ها از پس خرج روزمره و اقلام خوراکی خود به سختی بر می آیند.همان طور که میدانیم زنان علاقه زیادی به خرید دارند و از آن لذت می برند.شرکت بیمه عمر پاسارگاد فکری برای حل مشکل کرده است و می توان با بیمه عمر زنان خانه دار تا حدود بیشتری این مشکل را برطرف کرد.زنان معمولا با همسران خود به خرید می روند و باید تمام نگاهشان به نگاه جیب همسر خودشان باشد که بسنجند آیا مرد خانواده از پس این خرید بر می آید یا علاقه ای به انتخاب خانم خود دارند یا خیر.با پس انداز اندکی در ماه می توانید آینده خود را در زمان بازنشستگی تامین نمایید.

 

مزایای ویژه بیمه عمر زنان خانه دار :

مبلغ حق بیمه : بیمه شونده  با هر شرایط اقتصادی می تواند از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار برخوردار شود و این مبلغ بین حداقل ۲۰ هزار تومان و حداکثر ۳۳۳۴۰۰ تومان به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد. تمامی شرایط با درخواست بیمه شونده  قابل تغییر است .

مدت بیمه : مدت این بیمه نامه  بین ۵ تا ۳۰ سال می باشد.

نحوه پرداخت : حق بیمه  به درخواست بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه، سه ماهه، سالانه و یا ماهانه  به صورت اقساط پرداخت گردد .

شرایط سنی بیمه شده : هیچ محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارند و افراد زیر ۶۵ سال میتوانند از لحظه تولد تحت پوشش قرار بگیرند.

امکان دریافت وام برای زنان خانه دار : در مواقع اضطراری شما میتوانید تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید پس انداز خود را وام دریافت کنید .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button