بیمه زنان خانه دار چه جوریه؟در واقع به زبان دور از کتابی روش تهیه این طرح عالی را برای مادران و خواهران ایران زمین توضیح داده ایم.باشد که هیچ زن ایرانی در دوران بازنشستگی بدون نیاز به حقوق همسر یا فردی باشد.


بیمه زنان خانه دار چه جوریه

خانه داری شغلی است که اصلا از نگاه مردم شغل محسوب نمی شود تنها جایی که به عنوان شغل سرسری از آن یاد می شود در فرم های اداری می باشد که کادر شغل مادر:خانه دار آنرا به حساب می آوریم در حالی که باید دیدگاهمان را نسبت به خانه داری تغییر دهیم زیرا به نظر بنده تربیت و کنترل فرزند از هر شغلی مهم تر و سخت تر در جامعه می باشد.هر چه مادران و زنان خانه دار امکانات بیشتر و رفاه بیشتری داشته باشند،نیروی انسانی سالمی و پویایی در جامعه خواهیم داشت.مانند یک سرمایه گذاری در بانک می باشد که هر چقدر بیشتر سرمایه داشته باشید سود بیشتری به سرمایه شما تعلق می گیرد و ماهانه پرداخت می شود.با بیمه زنان خانه دار اگر دلسوز خواهر یا مادرتان هستید همین حالا اقدام به تهیه این بیمه کنید.

مدارک لازم جهت بیمه عمر زنان خانه دار

  • کپی شناسنامه و کارت ملی
  • عکس ۳*۴
  • تکمیل فرم قرارداد

امروزه اصلی ترین و مهم ترین دغدغه زنان به عنوان مدیر کل خانواده ، نگرانی از تامین زینه های مادی زندگی در آینده می باشد. به همین جهت شرکت های بیمه د تلاش هستند تا با پیاده کردن مناسبترین طرح بیمه به عنوان بیمه مستمری زنان خانه دار نیازهای این قشر مهم و زحمت کش در جامعه را تا حدودی پوشش بدهند و پس انداری قابل توجه در آینده زندگی آنان تا ایجاد کنند.

 

لزوم داشتن بیمه زنان خانه دار:

با توجه به وضع اقتصادی فعلی و تورم شدید موجود ، لازم است تا خانم های خانه دار برای آینده خود فکری کنند .از گذشته تا به حال بیشترین آسیبی که از تورم و وضع اقتصادی در خانواده و جامعه آسیب میخورد، زنان خانه دار و مادران هستند .در کشورهای توسعه یافته خانه داری مانند تمام کارها  به عنوان یک شغل محسوب  و شناخته میشود و دارای حقوق و مزایا و بیمه هستند.

پس بنابر این نه تنها مادران امروز بلکه مادران فردا هم باید به فکر آینده خود باشند.با نگاهی کوتاه به سطح جامعه میتوان به این نتیجه رسید که یک پس انداز مطمئن برای آینده آنان یک ضرورت محسوب می شود.

برای دیدن میزان حقوق دریافتی زنان اینجا کلیک کنید.

بیمه آتیه زنان خانه دار بین تمام حساب ها و پس انداز های موجود در بانک ها دارای قابلیت منحصر بفردی است که این طرح را از دیگر حسبها متمایز میکند ، زیرا علاوه بر اینکه از خصوصیات شرکت بیمه بهرمند میشوند ،میتواند قابل تشکیل سرمایه و یک پس انداز مطمئن هم دارا باشد که از این پس انداز میتوان در آینده صرف خرید مسکن ، خودرو یا بازنشستگی شود.

زنان در تمام فرهنگ های جهان نقش مهمی در اداره خانه و تربیت فرزندان دارند و نقش آنان در توسعه جامعه خیلی پررنگ است،بنابر این سزاوار برترین پاداش ها هستند.به دلیل اینکه زنان با توجه به شرایطی که دارند کمتر به نسبت مردان در معرض بازار کار هستند و در این صورت نیاز شدیدی به بیمه خواهند داشت چون درآمدی ندارند و فقط از همسر تامین می شوند که ضعف بزرگی تلقی می شود.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button