مبلغ پرداختی بیمه زنان خانه دار چقدر است؟این سوال پاسخش به این صورت است که کاملا آن مبلغ بستگی به مدت قرارداد و میزان پس انداز فرد بیمه شده دارد.مبلغ پرداختی در قرارداد ۵ ساله یک جور است و در قرارداد ۳۰ ساله یا ۲۰ ساله جور دیگری است.در ادامه به طور مثالی یک نمونه را بیان کرده ایم.


مبلغ پرداختی بیمه زنان خانه دار چقدر است

تقریبا میشه گفت بیشترین ساعت کاری را دارند اول از همه بیدار می شوند و آخر از همه می خوابند.آیا به نظر شما این همه تلاش نباید متیجه ای داشته باشد؟به راستی چرا کار مادران در منزل از زاویه شغل به آن نگاه نمی شود.از نظر ما کار به انجام کارهایی می گویند که در بیرون از خانه باشد و دارای کار فرما باشد.از منظر ما پر تلاش ترین و سخترین کار دنیا شغل خانه داری و تربیت فرزند است.

با گذشت زمان با اینکه هنوز اکثریت با دیدگاه این هستند که خانه داری شغل محسوب نمی شود از کنار این قضیه خیلی راحت می گذرند.باید همه به این باور برسند که خانه داری یک نوع کار محسوب می شود و باید شامل حقوق و مزایا قرار گیرد.

مبالغ مورد نیاز جهت پوشش بیمه عمر زنان خانه دار

اگر از میزان خرید های غیر ضروری بزنید و آنرا به سرمایه گذاری در بیمه عمر زنان خانه دار پاسارگاد اختصاص دهید،خواهید دید که در پایان قرارداد از سرمایه قابل توجهی بهرمند خواهید شد.

 • اگر در روز ۲ هزار تومان پس انداز کنید در پایان قرارداد ۲۶۲ میلیون تومان مبلغ دریافتی شما خواهد بود البته بستگی به میزان مدت قرارداد شما دارد.
 • اگر در روز ۳ هزار تومان پس انداز کنید در پایان قرارداد ۳۹۵میلیون تومان مبلغ دریافتی شما خواهد بود.
 • اگر در روز ۵ هزار تومان پس انداز کنید در پایان قرارداد ۶۶۹ میلیون تومان مبلغ دریافتی شما خواهد بود.

میزان پس انداز ماهانه

علاوه بر دریافت حقوق و سود سرمایه زنان و دختران می توانند از پوشش هایی که این بیمه برای شما در نظر گرفته است،استفاده کنید.برخی از این پوشش ها شامل موارد زیر هستند:

 • از کار افتادگی و نقص عضو که بر اثر حادثه اتفاق افتاده باشند.
 • پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده
 • هزینه های درمانی وپزشکی که بر اثر حادثه اتفاق افتاده باشند.
 • پرداخت غرامت فوت طبیعی تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان می باشد.
 • پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.
 • پوشش بیماری های خاص شامل : سکته مغزی ، جراحی قلب ، سرطان ، سکته مغزی ، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف ۱۲۵ میلیون تومان را پوشش می دهد.

مدارک لازم جهت بیمه عمر زنان خانه دار

 • عکس ۳*۴
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • تکمیل فرم قرارداد

افرادی که می توانند این بیمه را دریافت کنند

تمام افراد از زمان تولد تا سن ۶۵ سالگی می توانند شامل این طرح شوند.تقریبا اکثر طرح های بیمه عمر پاسارگاد از سن بدو تولد می توانند بیمه شوند. زمان عقد قرارداد نیز از ۵ سال آغاز و تا ۳۰ سال خاتمه می یابد.

مبلغ پرداختی زنان خانه دار

مبلغی که شرکت بیمه عمر پاسارگاد به زنان خانه دار تعهد کرده است متغیر می باشد،بستگی به سابقه و مبلغ پرداختی زنان خانه دار دارد ،که این مبلغ باز هم متغیر می باشد و طبق پرداختی که بیمه به اشخاص داشته باشند می توانند طبق مبلغ کل پرداخت در پایان قرارداد در بانک پاسارگاد و یا بیمه مبلغ اندوخته خود را به صورت سپرده گذاری در آورده و از سود ۱۸ % اندوخته ماهیانه حقوق دریافت کنند.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button