نمایندگی بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد موقعیت شغلی مناسبی  جهت اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد برای متقاضیان واجد شرایط فراهم کرده است تا با امکانات کامل و رفاهی جذب این شرکت معتبر شده و سود خوبی نیز از این شغل ببرند.


 نمایندگی بیمه پاسارگاد

امروزه رمز موفقیت اکثر کسب و کارها قسمت فروش آن شرکت است.تقریبا ۸۰% موفقیت یک شرکت به بخش بازاریابی آن بر میگردد.توسط بازاریابی مردم آگاه می شوند در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می شود و هر چه میزان مهارت انتقال کلام بازاریاب، محصول و کارایی شرکت به مشتری بهتر صورت گیرد درصد فروش آن محصول بیشتر می شود.پس عامل اصلی موفقیت یک شرکت بخش تبلیغات و بازاریابی آن شرکت است.

هدف اصلی بازاریابی فروش بیشتر محصول و هدف از اخذ نمایندگی دسترسی بهتر مردم برای خرید محصول است.از جهتی اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد یا شرکت های دیگر موجب اعتماد بیشتر مشتری می شود و هر چه تعداد نمایندگی ها بیشتر شود یک نوع تبلیغ برای شرکت محسوب می شود.

نمایندگی ها دو دسته تقسیم می شوند:

 1. نماینده ثابت(نیاز به مراجعه مردم)
 2. نماینده سیار(توسط درخواست مشترک نماینده به محل میرود یا از طریق اینترنت خرید صورت می گیرد)

شرکت بیمه پاسارگاد هر دو نوع بالا را شامل می شود.هم افراد برای بیمه شدن می توانند به صورت حضوری در دفاتر بیمه شوند و هم به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و یا مراجعه نماینده به فرد درخواست دهنده بیمه.

با افزایش فروش بیمه عمر و اضافه شدن روز افزون متقاضیان بیمه برای دسترسی بهتر مردم جهت بیمه شرکت بیمه پاسارگاد جذب نمایندگی میکند.کسانی که می خواهند جذب این شرکت شوند علاوه بر بیمه و مزایا امتیازاتی نیز برای نمایندگان خود در نظر گرفته است.

سوالی که برای برخی از شما پیش می آید این است که شاید مزایایی که شرکت برای نمایندگان ثابت خود در نظر گرفته است با کسانی که دفتر ثابت ندارند متفاوت باشد.این باور غلطی است زیرا شرکت همه را به یک چشم میبیند و اکثر مواقع شاید نمایندگانی سیار هستند بیشتر از کسانی که جای ثابت هستند مشتری جذب می کنند.

حتی کسانی هم که به صورت سیار فعالیت می کنند،می توانند دفتر نیز تهیه کنند.

 

اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد

مزایای دریافت نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

تحت پوشش بیمه تکمیلی: یکی  از امتیاز منحصر به فردی که این شرکت برای نمایندگان خود در نظر گرفته است،بیمه تکمیلی می باشد که این امر باعث افزایش روحیه و رضایت شغلی نماینده می شود.

دوره آموزشی فروش بیمه به صورت رایگان: تنها شرکت بیمه که به ضورت رایگان این دوره های حرفه ای را برگزار می کند شرکت بیمه عمر پاسارگاد است.در شرکت های مشابه باید نماینده به هزینه خود در خارج از دفتر به صورت خصوصی این دوره ها را بگذراند.

برای دیدن آدرس نمایندگی ها اینجا را کلیک کنید.

شرایط دریافت نمایندگی

 1. تابعیت ایران
 2. اعتقاد به دین رسمی
 3. نداشتن سو پیشینه
 4. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت
 5. نداشتن شغل دولتی
 6. داشتن رشته تحصیلی مرتبط

مدارک مورد نیاز اخذ نمایندگی:

 1.  چهار قطعه عکس ۴*۳
 2. کپی تمام صفحات کارت ملی و شناسنامه
 3. تصویر کارت پایان خدمت
 4. تصویر آخرین مدرک تحصیلی

جهت دریافت فرم اخذ نمایندگی روی اینجا کلیک کنید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button