بیمه عمر پاسارگاد

در بین شرکت های بیمه، شرکت بیمه پاسارگاد در جهت بیمه عمر یکی از شرکت هایی است که توانسته عملکرد خوبی را در این پروسه داشته باشد.

بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد ،می توان به جرات گفت یکی از بهترین و برترین خدمات بیمه عمر است . این شرکت در طول داشتن این بیمه نامه پوشش های مختلفی را در کنار سرمایه گذاری بیمه ای فراهم می سازد. این بیمه از جدیدترین نسخه های بیمه عمر است و علاوه بر پوشش های بیمه ای شرایط پرداخت سود در آینده را برای بیمه شده فراهم می سازد.

بیمه عمر پاسارگاد

 

بیمه عمر و آتیه پاسارگاد :

این نوع طرح از بیمه به صورت ترکیبی از بیمه نامه های عمر به شرط حیات و بیمه عمر به شرط فوت است . در کنار پوشش های بیمه عمر علاوه بر داشتن پوشش فوت ، سرمایه گذاری قابل توجهی نیز برای شخص محسوب می شود.بیمه عمر زمانی که به سطح سود دهی برسد می تواند به عنوان یک پشتوانه مالی محکم برای صاحب صندوق و حتی اطرافیان این بیمه نامه نیز در زمان نبود شما، سود حاصله شامل حال آن ها نیز شود .

 

متداول ترین طرح های شرکت بیمه پاسارگاد عبارتند از :

 

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد :

با پرداخت اولین حق بیمه و صدور بیمه نامه می توانید از مزیت های بیمه عمر بهرمند و استفاده کنید . هر شخص می تواند با توجه به وضعیت اقتصادی خود و نیازهای احتمالی در آینده خود ،میزان حق بیمه عمر،  ضرایب و نحوه پرداخت حق بیمه عمر خود را انتخاب نمایند، ضمن اینکه میزان حق عمر بیمه ثابت نیست.

جهت راهنمایی دقیق تر و رفع ابهامات پیشنهاد می شود حتما با کارشناسان این امر مشورت فرمایید.

با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در تماس باشید و کارشناسان ما  در اسرع وقت پاسخگوی مشکل شما خواهند بود.

 

 

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد را می توان به دسته اصلی و تکمیلی دسته بندی کرد . که در ادامه این به این دو دسته می پردازیم.

 

پوشش های اصلی

  • فوت به هر علت : این پوشش به صورت سرمایه فوت می باشد که بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می گردد و با میزان پرادختی حق بیمه شده رابطه مستقیم دارد.سقف این پوشش تا سقف حداکثر ۲۵۰ میلیون تومان می باشد.

 

  • سرمایه فوت ناشی از حادثه : اگر فرد بیمه شده به هر دلیلی در اثر صانحه فوت شود کل موجودی صندوق علاوه بر سرمایه فوت به افراد نزدیک واجد شرایط پرداخت می گردد. میزان سرمایه فوت در بیمه پاسارگاد می تواند تا ۴ برابر سرمایه فوت باشد. سقف سرمایه این پوشش هم تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد .

 

پوشش‌های تکمیلی

  • پوشش هزینه پزشکی : اگر فرد بیمه شده دچار حادثه و بیماری شود،برای جبران هزینه های رفع بیماری و پزشکی خود می تواند تا سقف ۲۵ میلیون تومان از بیمه پاسارگاد دریافت کند.

 

  • پوشش بیماری های خاص : در صورتی که فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه نامه خود می تواند تا ۴۰ ملیون تومان از این پوشش استفاده کنند. بیماری های خاص شامل : پیوند اعضای اصلی بدن ،عمل باز و سرطان و سکته قلبی و مغزی است.

 

  • پوشش آتش سوزی و زلزله : اکثر شرکت های بیمه برای بهرمندی از طرح بیمه آتش سوزی ،افراد باید یک بیمه نامه جدا درخواست دهند ولی‌ دارندگان بیمه عمر پاسارگاد نیاز به انجام این درخواست ندارند و میتواند در کنار مزایای بیمه عمر از بیمه آتش سوزی نیز استفاده نمایند . خسارت پرداختی در این طرح تا پوشش ۵۰ میلیون تومان است .

 

  • پوشش سرمایه از کارافتادگی : در صورتی که فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر به هر علتی از کار افتادگی بگیرد، می تواند تا سقف ۴ میلیون تومان دریافت کند و سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال داشته باشد.

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button