با تشریح جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد قصد داریم تا به صورت موشکافانه تر این نمونه جدول ها را برای شما شرح دهیم. امیدواریم با ارائه این مطلب کمک شایانی به بیمه شدگان محترم کرده باشیم  و چنانچه مطالب دارای ابهام بود  می توانید با کارشناسان ما تماس سریع برقرار کرده و سوالات خود را در مورد بیمه عمر پاسارگاد مطرح نمائید.همجنین می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  با ما در ارتباط باشید.

تشریح جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

ما این جدول را به ۱۲ بخش متفاوت تقسیم کردیم که در عکس زیر بخش های جدا شده را با شماره نشانه گذاری کرده ایم و به صورت توضیحات کوتاه،هر بخش را توضیح مختصر خواهیم داد .

 

نمونه جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

مقادیر داخل جدول در سال های جدید متغییر می باشد و فقط جهت توضیح جدول می باشد

 

تشریح بیمه عمر سال 1401

نمونه جدول قرارداد ۲۵ ساله با سپرده ۵۰ میلیونی در سال ۱۴۰۱

بخش ۱)بخش یک تشریح جدول

شماره۱-۱: مدت بیمه به سال : بنا به درخواست مشتری می تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال قرار گیرد.

شماره۲-۱ : مبلغ حق بیمه ماهانه به تومان : مبلغی است که ماهانه شما قبول به پرداخت آن می شوید که حداقل ۲۰۰ هزار تومان و حداکثر وجود ندارد و به دلخواه بیمه شده متغییر می باشد .

شماره ۳-۱ : نحوه پرداخت اقساط حق بیمه : بیمه گذاران به انتخاب خود یکی از روش های پرداخت ماهانه،۳ماهه،شش ماه ،سالانه را انتخاب می کنند.

شماره ۴-۱ : درصد افزایش سالانه حق بیمه : با توجه به متغیر بودن نرخ تورم در هر سال،به منظور حفظ ارزش اندوخته بیمه گذار ۲۰ درصد می توان حق بیمه را افزایش داد تا تورم را پوشش دهد.

شماره ۵-۱ : افزایش از سال ۲ : می توانید انتخاب کنید که درصد افزایش بیمه عمر از سال چندم قرارداد اضافه بشود.

شماره ۶-۱ : مبلغ هر قسط بر حسب روش پرداخت ریال : برای بدست آوردن روش پرداخت باید مبلغ هر قسط را ضرب در مبلغ هر قسط کرد.

شماره ۷-۱ : مبلغ سپرده : بیمه پاسارگاد امکان سپرده گذاری افراد بصورت همزمان با پرداخت قسط ماهیانه یا بدون پرداخت قسط با پوشش بیمه می باشد.به عنوان مثال فردی ۲۰ میلیون سپرده داشته باشد و هر ماه هم ۲۰۰ هزار تومان بپردازد.

بخش ۲)

بخش دو تشریح جدول

شماره ۱-۲ : مبلغ مبنای محاسبه سرمایه بیمه به ریال : تصمیم بیمه گذار برای رقم حق بیمه خود که بوجود می آید.فرمول این قسمت: مبلغ حق بیمه (شش،سه،ماهانه)تقسیم بر تعداد ماه= مبنای محاسبه سرمایه بیمه

شماره ۲-۲ : درصد افزایش سالانه سرمایه بیمه عمر : با توجه به متغیر بودن نرخ تورم در هر سال،به منظور حفظ ارزش اندوخته بیمه گذار از ۵ درصد تا ۱۵ درصد می توان حق بیمه را افزایش داد تا تورم را پوشش دهد.

شماره ۳-۲ :  افزایش از سال دوم : می توانید انتخاب کنید که درصد افزایش بیمه عمر از سال چندم قرارداد اضافه بشود.

شماره ۴-۲ : پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی : در صورتیکه فرد شاغل و واجد شرایط باشد می تواند تحت این پوشش قرار بگیرد زمانی که از کار افتاده شود از پرداخت حق بیمه های سالهای بعد معاف گردد .

شماره ۵-۲ : پوشش بیمه از کارافتادگی به هر علت : در صورتی که فردی از کار افتاده شود علاوه بر پرداخت حق بیمه تا سقف ۴۰ میلیون تومان غرامت پرداخت خواهد شد.

بخش ۳)

بخش سه تشریح جدول

 

شماره ۱-۳ : ضریب سرمایه خطر حادثه : از ۰ تا حداکثر ۳ برابرسرمایه فوت قابل لحاظ است.

شماره ۲-۳ : ضریب سرمایه نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه : از ۰ تا حداکثر ۳ برابرسرمایه فوت قابل انتخاب است،اگر بیمه شده بر اثر حادثه دچار نقص عضو و از کار افتادگی شود تا ۷۰۰ میلیون تومان غرامت به وی پرداخت می شود و در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه تا سقف ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به وی پرداخت خواهد شد .

شماره ۳-۳ : سرمایه بیمه هزینه پزشکی : اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود که لازم به بستری باشد تا سقف ۷۰ میلیون تومان پوشش دریافت می کند.

شماره ۴-۳ : پوشش حادثه در صورت وقوع زلزله و آتشفشان : در حالت پیش فرض سایت این پوشش انتخاب نشده است .

شماره ۵-۳ :  پوشش حادثه در صورت اعتصاب ،شورش و بلوا : در بخش شرایط عمومی بیمه نامه عمر و تامین آتیه مراجعه نمائید.

بخش ۴) در این بخش اطلاعات حق بیمه پرداختی که مربوط است با پوشش های اصلی و تکمیلی در بیمه عمر است را می بینید.

بخش چهار تشریح جدول

بخش ۵)شما با تکمیل بخش های مربوطه در فرم پیشنهاد و پرسش نامه بیمه عمر درخواست خود مبنی بر داشتن این پوشش ها مطرح می کند .به انتخاب خود می توانید ضریبی از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهیانه را جهت استفاده از امتیاز پوشش آتش سوزی منازل انتخاب کنید،از مزیت های این پوشش علاوه بر پوشش سرمایه مناسب شامل تمدید خودکار این طرح می شوید،این در حالی است که اگر بخواهید به طور جداگانه این پوشش را اتخاذ نمایید باید به طور سالانه آن را تمدید کنید.

بخش پنج تشریح جدول

 

بخش ۶) هزینه بیماریهای خاص شامل سکته قلبی ،مغزی ،گرفتگی قلب وعروق ،سرطان و پیوند اعضا  که حداکثر تا ۳۰% هزینه فوت می باشد.شروع این بیمه برای شما پس از سه ماه بعد از صدور بیمه نامه می باشد.

بخش ششم تشریح جدول

بخش ۷)

بخش هفتم تشریح جدول

شماره ۱-۷ : سن بیمه شده : سن بیمه شده از سال اول بیمه تا پایان قرارداد در این قسمت ذکر می شود.
شماره ۲-۷ : سال بیمه شده : پیش فرض سن کودکان یک سال و بزرگسالان ۲۵ سال در نظر گرفته شده است که با افزایش سن بیمه این ستون نیز تغییر و افزایش می یابد.

 

بخش ۸)

بخش هشتم تشریح جدول

شماره ۱-۸ : مبلغ سپرده : به صورت پیش فرض مقدار این مبلغ ۵۰ میلیون تومان می باشد و اگر بیمه شده تقاضای سپرده گذاری هم داشته باشد در این قسمت ذکر می شود.

شماره ۲-۸ : حق بیمه پرداختی سالانه :  حق بیمه سالانه در این ستون محاسبه می شود و در سال های بعد با افزایش ۲۰ درصد حق بیمه این مبلغ نیز افزایش پیدا می کند.

شماره ۳-۸ : جمع : در پایان هر سال می توانید جمع حق بیمه پرداختی خود تا آن سال را مشاهده کنید .

بخش ۹) در این بخش جدول اطلاعات مربوط به مبلغ حق بیمه به مبلغ تفکیک شده تمام حق بیمه بر اساس پوشش های اصلی و تکمیلی در هر سال بیمه ای تا آن مقطع از قرارداد در بیمه عمر را مشاهده می کنید .

بخش نهم تشریح جدول

 

بخش ۱۰)

بخش دهم تشریح جدول

شماره ۱-۱۰ : عمر یا فوت طبیعی : اگر فرد بیمه شده در یکی از سالهای قرارداد بیمه ای خود فوت کند سرمایه فوت برابر ستون سال فوت به استفاده کنندگان مشخص شده از قبل توسط خود فرد بیمه شده در قرارداد پرداخت می شود .

شماره ۲-۱۰ : حادثه : اگر فرد بیمه شده  در یکی از سالهای بیمه ای بر اثر حادثه فوت کند علاوه بر سرمایه خطر فوت ، سرمایه حادثه هم با توجه به ستون سال فوت به استفاده کنندگان مشخص شده از قبل پرداخت می شود .

شماره ۳-۱۰ : نقص عضو حادثه : زمانی که بیمه شده بر اثر حادثه نقص عضو و یا از کار افتاده شود تا سقف تعهدات ۱۰۰ میلیون تومان غرامت پرداخت می شود.

شماره ۴-۱۰ : هزینه پزشکی حادثه : بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی شود، پوشش داشته و شرکت بیمه تا سقف ۷۰ میلیون تومان این هزینه ها را جبران می کند.

شماره ۵-۱۰ : از کارافتادگی کلی به هر علت : فرد شاغل و واجد شرایط می تواند تحت این پوشش قرار بگیرد تا در صورتیکه پس از سال اول از کار افتاده شود از پرداخت حق بیمه های سالهای بعد معاف شود .

شماره ۶-۱۰ : بیماری های خاص : هزینه بیماریهای خاص شامل سکته قلبی ،مغزی ،گرفتگی قلب وعروق ،سرطان و پیوند اعضا  که حداکثر تا ۳۰% هزینه فوت می باشد.شروع این بیمه برای شما پس از سه ماه بعد از صدور بیمه نامه می باشد و سقف پرداختی آن برای هر یک بیمار حداکثر ۲۵ میلیون تومان و تا ۵ بیماری ۱۲۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد .

شماره ۷-۱۰ : آتش سوزی منزل مسکونی : بیمه عمر پاسارگاد بیمه آتش سوزی بیمه منزل مسکونی بیمه شده را روی بیمه عمر ارائه می دهد و این مبلغ حداکثر تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می تواند باشد.

بخش ۱۱)

بخش یازدهم تشریح جدول

شماره ۱-۱۱ : ارش باز خرید : حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای پنج سال اول این بیمه نامه ۱۸% بوده و برای سال های بعد از آن ۱۵% در هر سال می باشد.

شماره ۲-۱۱ : ذخیره ریاضی : شورای عالی بیمه در راستای اجرای قانون تاسیس بیمه مرکزی و با هدف ایجاد شفافیت برای حقوق بیمه گذاران و صاحبان شرکت های بیمه و سهام آنان تصویب کرد که ریاضی بیمه ها زندگی عبارت است از تفاوت بین ارزش فعلی تعهدات بیمه گر و ارزش فعلی بیمه گذاران که به نسبت سهم نگهداری شرکت بیمه محاسبه می گردد .

بخش ۱۲) در این قسمت مجموع مبالغ دریافتی شما می باشد .

 

 

   شرحی مختصر بربیمه عمرو تامین آتیه پاسارگاد

 1. مدت قرارداد از ۵ تا ۳۰ سال
 2. انتخاب مبلغ حق بیمه باشماست
 3. روش پرداخت ماهانه،  ۳ماهه،شش ماهه،سالانه
 4. امکان بیمه شدن ازبدو تولد تا ۶۵ سال
 5. دریافت سود ۱۶ درصد تضمینی
 6. دریافت سود مشارکت درمنافع
 7. معافیت ۱۰۰%مالیاتی سرمایه بیمه عمرشما
 8. غرامت فوت طبیعی تا سقف ۷/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 9. غرامت فوت بر اثرحادثه تا ۱۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال
 10. غرامت ازکارافتادگی تا سقف ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و معافیت ۱۰۰درصدی ازپرداخت حق بیمه مقرر
 11.  بیمه منزل در برابر آتش سوزی و زلزله تا سقف ۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 12. پرداخت هزینه پزشکی حادثه تا سقف ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 13.  پوشش نقص عضو حادثه تاسقف ۷/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 14. پرداخت وام بدون ضامن وباسود ۴%
 15. امکان بازخرید بیمه
 16. هزینه بیماریهای خاص تا سقف ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 17. بیمه تکمیلی درمان ۶ ماه پس از رسیدن اندوخته ریاضى به ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button