طبیعی است که هر شرکتی خدماتی ارائه می دهد دارای مزایا و معایبی هستند.در این مطلب قصد داریم تا معایب بیمه عمر پاسارگاد را بررسی کنیم.

 

معایب بیمه عمر پاسارگاد

 

این شرکت در کنار بسیاری از مزایایی که دارد،دارای اندک معایبی هم است.در ادامه به معرفی معایب این شرکت می پردازیم.

انتخاب بیمه عمر صحیح

سود کمتر از مشارکت کمتر به نسب شرکت های مشابه

      سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد ۱۶% در دوساله اول ۱۳%، در دوساله دوم و ۱۰% در سال‌های بعدی می باشد. همچنین به میزان ۲۰% سود حاصل از مشارکت را در سال ۹۴ پرداخت می کند.سود های تضمینی هر شرکتی قابل تغییر نمی باشد،زیرا توسط بیمه مرکزی ایران این نرخ تعیین می شود ولی در مورد سود مشارکت می توانند شرکت ها متغییر به دلخواه سود بیشتری را وضع کنند.سود مشارکت دیگر شرکت ها کمی بیشتر از شرکت بیمه پاسارگاد می باشد.

سود کمتر بیمه عمر پاسارگاد

امکان برداشت از اندوخته بیمه عمر

شرکت های دیگر به منظور رفع نیازهای مالی بیمه گذار امکان برداشت از اندوخته را می دهند و بیمه شده می تواند بخشی از مبلغ صندوق خود را برداشت کند و بیمه شده می تواند دوباره این مبلغ برداشتی را به عنوان سپرده بازگردانند.در بیمه عمر پاسارگاد بیمه گذار می تواند بعد از گذشت ۲۴ ماه از مدت قرارداد خود تا سقف ۹۰ درصد وام دریافت نماید.

 

میزان زمان انتظار برای استفاده از پوشش بیماری خاص

در شرکت بیمه پاسارگاد پوشش بیماری های خاص پس از سه ماه از درخواست آغاز می شود.در صورتی که در شرکت های مشابه پوشش این بیمه از همان ابتدا شامل بیمه شده می شود و می تواند از آن استفاده نماید.از جهتی زمان رکن با ارزشی برای هر بیمار می باشد .

 

شرط سنی در استفاده از پوشش بیماری خاص

برای استفاده از پوشش بیماری خاص در برخی از شرکت ها از سن ۱ تا ۶۰ سال را شامل می شوند و اگر بیمه شده درسنین پایین تر دچار بیماری شوند می توانند از این پوشش استفاده نمایند .در صورتی که در شرکت بیمه عمر پاسارگاد افراد بین ۱۲ تا ۵۹ سال می توانند از این پوشش بهرمند شوند.

 

پرداخت مستمری در صورت از کار افتادگی ناشی از حوادث

در دیگر شرکت ها اگر فرد بیمه شده دچار از کار افتادگی شود تا دو برابر حق بیمه پرداختی می تواند تا ۱۰ سال از شرکت یبمه مستمری دریافت کند.علاوه بر این از پرداخت حق بیمه معاف می شود.ولی این مزیت در بیمه عمر پاسارگاد وجود ندارد.

 

علت وجود معایب در بیمه عمر پاسارگاد

تمام شرکت های بیمه دارای یک چهار چوب خاصی هستند که باید طبق آنها پیروی کنند و در جزئیات،کمی با هم متفاوت هستند که این تفاوت های کوچک باعث می شود تا فرد انتخاب خود را بر اساس آنها تغییر دهد .اگر نقصی در خصوص بیمه عمر در شرکت ها مشاهده می شود بیشتر ناشی از رویکرد مدیریتی و اهداف آن شرکت است.معایبی هم که در شرکت بیمه پاسارگاد می باشد دلیل بر ضعف های ارائه خدمات بیمه عمر نیست ،خط مشی این شرکت مجاب می کند تا با کاهش بعضی از خدمات بر کیفیت بخش های دیگر خدمات خود افزایش دهد.

توجه : قابل ذکر است شرکت بیمه پاسارگاد به طور چند سال متوالی عنوان برترین بیمه عمر را به خود اختصاص داده است.

جهت راهنمایی ها و مشاوره رایگان می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید یا با شماره زیر در تماس باشید.

 

مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۲۳۳۵۴۸۶

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button