به دلیل بلند مدت بودن قرارداد های بیمه عمر و بیمه عمر بازنشستگی باید در انتخابشان دقت کافی کرد.در این مطلب برخی از نمونه جدول بیمه عمر پاسارگارد را قرار داده ایم و برای برای دریافت مشاوره بهتر می توانید با ما در تماس باشید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

نمونه جدول بیمه عمر پاسارگارد

 

جهت محاسبه بیمه عمر باید شخص بیمه گذار استعلام بیمه عمر را از نماینده بیمه عمر دریافت کند و در نهایت جدول محاسبه بیمه عمر در اختیار وی قرار می گیرد تا بررسی های لازم جهت محاسبه انجام شود .

در ادامه سعی کرده ایم تا مفیدترین نمونه های مورد نیاز شما را برای مشاهده قرار داده ایم .برای بررسی محاسبه بیمه عمر مورد نظر خود می توانید نمونه های قرار گرفته در زیر را مطالعه نمایید.

دقت داشته باشید تا بر اساس میزان حق بیمه خود،نمونه ها را انتخاب نمایید .تمامی شرایط بیمه نامه در هنگام خریداری بیمه نامه این امکان را دارد تا از طرف شما تغییر داشته باشد.

در محاسبات بیمه عمر زیر برا ی حق بیمه های متفاوت سن بیمه شده ۲۵ سال در نظر گرفته شده است و تمام پوشش های بیمه نامه عمر به پوشش آتش سوزی منازل برای بیمه نامه ها اعمال می شود .روش پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه می باشد .

 

نمونه جدول های استعلام بیمه عمر برای کودکان تا بزرگسالان


 

این جداول برای نمونه در اختیار شما قرار داده ایم که مقادیر بعضی از آنها بسته به نوع بیمه ای که انتخاب می کنید متفاوت است .برای جزئیات دقیق تر می توانید با مشاورین ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید. توجه داشته باشید مشاوره کاملا رایگان خواهد بود .


همچنین می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام با ما در ارتباط باشید.

  شماره کارشناس ( خانم صادقی ) : ۰۹۱۲۸۱۳۸۲۱۹

شماره مدیر فروش ( آقای تابع ) : ۰۹۱۲۲۳۳۵۴۸۶

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button