بیمه عمر کارمندان

با بیمه عمر کارمندان شرکت پاسارگاد آینده ی شغلی خود را تامین کنید.این شرکت به عنوان برترین شرکت بیمه ای تمام تجارب خود را برای بهتر کردن روز افزون بیمه شدگان به کار می گیرد.

بیمه عمر کارمندان

هر چند که بحران بیکاری در کشور باعث شده تا نیروی جوان تن به هر کاری و شرایطی بدهند ،اما زندگی کارمندی باعث می شود تا افسردگی و پژمردگی زودرسی را نسبت به شغل های خصوصی تجربه کنند . زندگی کارمندی همان طور که می دانید زندگی است با رفت و آمدها و انجام کارهایی که شاید در روز مکرر تکرار شود و این عامل تاثیر مستقیمی در روحیه کارمند می گذراد و باعث دلزدگی می شود . اما حسن خوبی که می توان از شغل کارمندی ذکر کرد این است که حقوق ثابتی در پایان ماه قطعی پرداخت می شود.

زلزله و بلایای طبیعی قابل پیش بینی نیستند و به همن دلیل جهت جلوگیری از خسارت جانی و مالی بیشتر باید ساختمان ها را طبق استاندارد و استحکام بیشتری در برابر زلزله بسازند .زندگی کارمندان را نیز خطرات مختلفی تهدید می کند که اصلا قابل پیش بینی نمی باشند . با بیمه عمر کارمندان پاسارگاد چه کارمند باشید و یا نباشید می توانید در دوران بازنشستگی خود و قطع حقوق،سرمایه ای برای ادامه زندگی خود داشته باشید .

 

دلیل انتخاب بیمه عمر کارمندان پاسارگاد

بیمه عمر کارمندان پاسارگاد در واقع یک صندوق سرمایه گذاری مطمئن است که کارمندان می توانند بخشی از سرمایه خود را به این صندوق اختصاص بدهند. شما می توانید با واریز مبلغی نا چیز ماهانه آینده زندگی بازنشستگی خود را تامین کنید . پس از پرداخت اولین حق بیمه و صدور بیمه نامه شما تحت پوشش این طرح و مزایای آن قرار می گیرید .شما می توانید پس از پرداخت قسط ششم حق بیمه خود،اقدام به بازخرید و دریافت سود و سرمایه خود کنید .

 

با طرح بیمه عمر کارمندان آینده روشن است

 

مزایای بیمه عمر کارمندان

یکی از مزایای بیمه کارمندان پاسارگاد تخفیفی است که به دلیل اخذ بیمه نامه کارمندان جهت دریافت بیمه آتش سوزی و بدنه خودرو داده می شود و با بیمه کارمندان از از تخفیف قابل توجهی در دیگر طرح های این شرکت برخوردار می شوید .

از مهمتری مزیت های این بیمه نامه دریافت وام در حالی است که پوشش بیمه ای همچنان برای شما محفوظ خواهد ماند .نتیجه می گیریم که بیمه عمر کارمندان پاسارگاد یک سرمایه دائمی محسوب می شود و در صورت نیاز از ین سرمایه برای خرید مسگن، خودرو ،وسایل منزل و … استفاده نمایید .

 

پوشش های این بیمه نامه

  • پوشش از کار افتادگی
  • پوشش بیماری های خاص
  • پوشش حوادث
  • پوشش تکمیل درمان

 

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه

بیمه شدگان گرامی می توانند از تمام مزایای ذکر شده در فوق بهرمند شوند و جدول زمانی و مقدار حق بیمه خود را به صورت ماهانه ، سه ماهه،شش ماه و سالانه انتخاب نمایند .


جهت تماس با مشاورین و کارشناسان ما می توانید با شماره های ذیل در تماس باشید ،همچنین به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  با ما در ارتباط باشید. در محل کار شما نیز به صورت حضوری بیمه نامه صادر می شود :

                                                                                تلفن کارشناس : ۰۹۱۲۲۳۳۵۴۸۶

                                                                               مدیریت فروش :  ۰۹۱۲۴۴۷۲۱۰۳

 

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button