بیمه عمر بازنشستگی

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایجاد آرامش خیال امروز و رفاه زمان بازنشستگی و پشتوانه مالی برای تامین مالی آینده، بیمه عمر بازنشستگی را ارئه می کند.

بیمه عمر بازنشستگی

مرحله ای از دوران زندگی کارکنان جامعه که دیگر لزومی به انجام کار در آن مرحله از زندگی را ندارند را بازنشستگی می نامیم و می توانند در منزل بمانند فعالیت های سبک مانند ورزش کردن یا هر کاری که علاقه دارند را انجام دهند .

تقریبا تمام مشاغل به نوعی دارای بازنشستگی هستند ،اما آنچه که در ذهن افراد جامعه نقش بسته که دوران بازنشستگی فقط مربوط به مشاغل دولتی و استخدامی می باشد .

 

بازنشستگی با خیال راحت با بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

از دغدغه های مهم که  ذهن هر بازنشسته ای را درگیر می کند مسائل مالی و اقتصادی است . به دلیل بالا رفتن سنشان دیگر توانایی انجام کاری را ندارند یا اگر دارند دیگر بازدهی مطلوب سن جوانی خود را ندارند ، به همین دلیل منبع درآمد خود  که همان کار کردن است را از دست می دهند. از طرفی مقدار دریافتی که فرد بازنشسته به عنوان حقوق از دولت دریافت می کند به قدری نا چیز است که پاسخ خرج های ماهانه آنها را نیز نمی دهد.

 

نیاز های دوران بازنشستگی

توجه شما را جلب می کنیم به مواردی که می توانند تاثیر زیادی در برنامه ریزی بازنشستگی شما بگذارد .

  1. فوت یکی از اعضای اصلی و بزرگ خانواده که تاثیر در درآمد و منابع مالی خانواده می گذارد
  2. بیماری خاص و نیازمند به مراقبت های ویژه پزشکی
  3. از کار افتادگی
  4. مراقبت های خاص دوران سالمندی

 

هر یک از اتفاقات ذکر شده اگر قبل از دوران بازنشستگی اتفاق بیفتند با درآمدی که دارید می توانید تا حدودی آنها را حل و فصل نمایید، اما اگر این اتفاقات در زمان بازنشستگی رخ دهد، خیلی سریع پس انداز های طول عمر زندگی صرف آنها و حتی ممکن است دچار کمبود مالی هم شوند.

پس برای تامین این هزینه های نسبتا زیاد باید برنامه ای در دوران قبل از بازنشستگی اتخاذ شود تا در دوران وقوع آنها در بازنشستگی فشار کمتری برروی افکار و منبع مالی آنها وارد شود . انتخاب یک بیمه مناسب که به هدف رفع مشکلات ذکر شده به وجود آمده است می تواند کمک بزرگی به شما بکند .

 

اهداف بیمه بازنشستگی

با بررسی وضعیت مالی تعداد زیادی از صندوق های بازنشستگی نمایان گر این است که میزان پراختی این صندوق ها در دوران بازنشستگی افراد حتی جوابگوی لازم برای هزینه های زندگی متوسط نیز ندارد . عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند که با طراحی بیمه نامه ای با هدف تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا بوده و اثر مهمی در افزایش قدرت خرید افراد در آینده است .

سرمایه های ایجاد شده در این صندوق علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین هزینه هایی چون: هزینه بیماری ، مسکن و تحصیل مورد استفاده قرار بگیرد .

 

بیمه عمر بازنشستگی

اهمیت بیمه عمر و بازنشستگی در زندگی افراد 

در جدول زیر اهمیت بیمه عمر و بازنشستگان را با مقایسه ریسک ها ،اثرات ریسک و پوشش ریسک ها می پردازیم .

 

جدول اثرات ریسک

 

جدول پس انداز این بیمه نامه

در جدول زیر پرداخت حق  بیمه از ماهانه ۲۰ هزار تومان تا حداکثر ۲۰۰ هزار تومان ، سرمایه دریافتی پس از ۱۰ تا ۳۰ سال نمایش داده شده است .

 

جدول سرمایه دریافتی در سال های مختلف

قیمت ها منقضی شده است

جدول جدید طرح های بازنشستگی ۲۰ ساله بیمه عمر

جدول 20 ساله بیمه عمر بازنشستگی

 

جدول محاسبه بیمه عمر بازنشستگی

جهت آشنایی شما دوستان عزیز با روش محاسبه بیمه عمر بازنشستگی فایل هایی را در ادامه ارئه می دهیم .

به دلیل گستردگی انتخاب شرایط و برای انتخاب بیمه بازنشستگی ،نمونه های احتمالی فراوانی مطرح خواهد شد که ما در ادامه فقط یک نمونه از جدول محاسبه این طرح را در اختیار شما قرار داده ایم.

جهت بررسی دقیق تر و مشاوره  این طرح می توانید سوالات خود را از کارشناسان مربوطه در بخش  تماس با ما  یا با کلیک بر روی تماس با کارشناس با تماس مستقیم در جریان بگذارید .همچنین جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

 

بیمه عمر مکمل بازنشستگی با حق بیمه ماهانه ۱۰۰ هزار تومان

جدول مستمری ماهانه در پایان مدت بیمه نامه

 

با این سرمایه گذاری شما می توانید با یک تیر چند نشان بزنید :

  1. هزینه های تحصیل فرزندان شما تامین می شود.
  2. هزینه های ازدواج و جهیزیه فرزندان شما تامین می شود.
  3. آینده خود و خانوادتان تامین می شود.
  4. ارزش اقتصادی صندوق شما در برابر تورم حفظ می شود.
  5. سرمایه گذاری مناسب و دریافت سود تضمینی
Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button