بیمه عمر زمانی مانده بدهکار

این بیمه عمر زمانی مانده بدهکار زمانی اشخاص برای خرید ماشین یا مسکن از بانک وام دریافت می کنند ،وام دهنده و وام گیرنده این نگرانی را دارند که اگر زمانی وام گیرنده دچار بیماری و یا حتی مرگ شوند باقی اقساط مانده از او چگونه باز پس گیرند .

بیمه عمر زمانی مانده بدهکار

 

این طرح از بیمه جهت رفع این نگرانی ها صادر می شود که زمانی که وام گیرنده فوت کرد باقیمانده اقساط وام از تاریخ فوت تا پایان زمان وام شرکت بیمه به صورت یکجا تمام اقساط را در وجه بانک یا وام دهنده پرداخت می نماید .از طرفی جهت اینکه مبالغ وام داده شده به صورت قطعی به صندوق بانک بازگردد فرد وام گیرنده را بیمه عمر زمانی بدهکار می کنند.

 

بیمه عمر زمانی با مدت محدود

این نوع از بیمه که مورد استقبال نیز قرار گرفته است به صورت صورت مکمل بیمه عمر صادر می شود .این بیمه با هدف حمایت از بیمه شده در مقابل بدهی های او طراحی شده است و مبلغ بیمه طبق سالی که می گذرد به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می یابد و رفته رفته در تاریخ انقضای بیمه نامه به صفر می رسد. این بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد به صورت فردی یا گروهی عرضه می شود.

 

شرایط بیمه عمر زمانی بدهکار

  1. اقساطی که در زمان حیات بیمه شده پرداخت نشده باشد در تعهد بیمه گرد نخواهد بود
  2. منظور از وام در این بیمه نامه کلیه تسهیلات دریافتی بیمه شدگان در قالب وام است
  3. بیمه شدگان مشمول این بیمه نامه عبارت اند از آن دسته از افرادی که از بیمه گذار وام دریافت کرده اند و یا دریافت میکنند ، باید بر طبق لیست های ارسالی بیمه گذار مورد تایید بیمه گر شده باشد
  4. پرداخت حق بیمه به صورت یکجا می باشد
  5. بیمه گذار باید در زمان بررسی خسارت کلیه مدارک یمه شدگان از قبیل وام پرداختی و قسط های پرداختی در صورت تقاضای بیمه کننده به او تسلیم کند
  6. تکمیل فرم مربوط به پزشکی و سلامت توسط بیمه شدگان الزامی می باشد
  7. در صورت فوت بیمه شدگان باید در اولین فرصت و حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ فوت به بیمه گر اطلاع رسانی شود

 

نحوه محاسبه حق بیمه عمر زمانی بدهکار

نرخ حق بیمه با مانگین سنی وام گیرندگان و مبلغ وام اعلام میگردد .با در نظر گرفتن نرخ های اعلام شده توسط بیمه گر به همراه مبلغ وام دریافتی بیمه شده ،حق بیمه ی هر نفر از بیمه شدگان در طول بازپسگیری وام محاسبه خواهد شد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button