جدول نرخ بیمه عمر مانده بدهکار میزان مبلغ پرداختی به عنوان حق بیمه را مشخص می کند،که در سنین مختلف این مبالغ متفاوت است.در ادامه به طور کامل مبالغ با سنین را برای شما قرار می دهیم.


جدول نرخ بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه عمر مانده بدهکار پنجره نجات شماست.در واقع بیمه عمر مانده بدهکار تضمین بازگشت وجه وام به صندوق بانک یا موسسات است.وقتی شما وامی را از بانک دریافت می کنید این نگرانی هایی هم از سوی وام دهنده ایجاد می شود و هم از سوی وام گیرنده،وام دهنده می خواهد مطمئن شود که در صورتی که با وام موافقت شد آیا در زمان تعیین شده وام گیرنده توان بازپرداخت آنرا دارد؟نگرانی وام گیرنده هم این است که با این وضعیت بد اقتصادی و توروم از پس پرداخت قسط های وام بر می آید.در این مواقع بهترین انتخاب طرح بیمه مانده بدهکار شرکت بیمه پاسارگاد است که هم خیال وام دهنده و وام گیرنده را راحت می کند.

این طرح از بیمه جهت رفع این نگرانی ها صادر می شود که زمانی که وام گیرنده فوت کرد باقیمانده اقساط وام از تاریخ فوت تا پایان زمان وام شرکت بیمه به صورت یکجا تمام اقساط را در وجه بانک یا وام دهنده پرداخت می نماید .از طرفی جهت اینکه مبالغ وام داده شده به صورت قطعی به صندوق بانک بازگردد فرد وام گیرنده را بیمه عمر زمانی بدهکار می کنند.

جدول نرخ بیمه عمر مانده بدهکار

همان طور که می دانید قراردادهای بیمه عمر مانده بدهکار به صورت گروهی و تکی صادر می شود.در جدول زیر قرارداد های عمر گروهی بر اساس نرخ های موجود در جدول صادر می شود . شامل پوشش فوت به هر علتی است.

نرخ گروهی بیمه عمر مانده بدهکار

 

در جدول زیر بیمه شدگان ۳۰،۴۰ و ۵۰ سال در صورت خرید بیمه نامه ای به مدت ۵،۱۰و ۱۵ ساله برای وامی با مبلغ ۱ میلیون تومان ،نشان دهنده میزان حق بیمه قابل پرداختی قرار داد را نشان می دهد.

حق بیمه پرداختی مانده بدهکار

 

مزایای بیمه عمر مانده بدهکار

  1. پرداخت حتمی باقیمانده اقساط وام توسط شرکت بیمه به صورت یکجا
  2. پیگیری بانک برای دریافت از بیمه پس از فوت بیمه شده
  3. دریافت خسارت برای ذینفعان تعیین شده در آغاز قرارداد
  4. اطمینان بانکها برای دادن وام

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button