بیمه عمر زمانی پاسارگاد

هدف این نوع از بیمه به منظور پوشش کامل خسارت ناشی از فوت بیمه شده در زمان معتبر بودن بیمه عمر زمانی پاسارگاد صادر می گردد.حق بیمه این نوع اساس شرایط سنی و سلامت بدنی شخص بیمه شده تعیین می شود.


بیمه عمر زمانی پاسارگاد

 

در بیمه عمر زمانی پاسارگاد،اگر فرد بیمه شده طول مدت بیمه به هر دلیلی فوت کند و حق بیمه تا تاریخ فوت پرداخت شده باشد،سرما یه ی ثبت شده در بیمه نامه به شخص پرداخت می گردد ولی اگر شخص بیمه شده در پایان مدت در قید حیات باشد بیمه گر یا کارفرما تعهدی نخواهد داشت و حق بیمه ها قابل بازپسگیری نیست.

 

بیمه عمر زمانی پاسارگاد

 

در بیمه عمر زمانی پاسارگاد بدین صورت است که شرکت بیمه پاسارگاد با بیمه گذار و بیمه شده قرار داد میبندد که طبق مدت زمان معینی که در قرار داد ذکر شده است موظف است:در صورتی که بیمه شده در مدت زمان مقید دچار صانحه و فوت شود،تمام مبلغ توافق شده بین بیمه گذار و بیمه شده را به فرد بیمه شده یا استفاده کننده پرداخت نماید.

این نوع از بیمه می تواند برای یکنفر و یا چندین نفر به صورت گروهی مانند:کارگران یک کارخانه ریختگری مورد استفاده و صادر شود.

شرایط بیمه عمر زمانی پاسارگاد

 

شرایطی که بیمه گذار باید از آن اطلاع کافی داشته باشد را مطالعه میکنیم

  1. ابتدا از همه باید برا ی صدور بیمه نامه فرم پیشنهاد توسط بیمه کننده یا بیمه گذار با دقت کامل مطالعه و امضا شود و توسط مسئول دفتر کاملا چک و در صورت ابهام،اقدام به رفع آنها کند و در صورتی که مراحل رفع ابهام انجام نشود یا کافی نبود باید از صدور بیمه نامه با مرکز بیمه هماهنگی صورت گیرد.
  2. سن بیمه شدگان حداقل ۱۵ سال و حداکثر تا سن ۷۰ سال می باشد.
  3. در بیمه زمانی عمر به هیچ وجه تخفیفی در نظر گرفته نمی شود و بدون هیچ تخفیفی صادر می شود.
  4. در بیمه زمانی عمر تمام حق بیمه قرارداد به صورت یکجا باید پرداخت شود.
  5. زمانی که تعداد بیمه شدگان کمتر از ۲۰۰ نفر باشند تکمیل کردن فرم ثبت نام و گزارش پزشکی برای کنترل سلامت بیمه شدگان اجباری می شود.زمانی که هر گونه مشکلات پزشکی در فرم های بیمه شدگان مشاهده شود،باید توسط پزشک مورد اعتماد شرکت بررسی شود و در صورت داشتن نرخ اضافی، الحاقیه صادر و بیمه گذار ملزم میباشد تا حق بیمه توسط بیمه گذار پرداخت شود.

موارد جهت اطلاع بیمه گذار:

  1. تعداد بیمه شدگان توسط بیمه گذار باید بالای ۱۰ نفر باشد.
  2. یبمه گذار باید برای بیمه کردن داری شناسه ملی و کد ثبت داشته باشد.
  3. باید حداقل بیش از ۷۰ درصد از مشمولان بیمه گذار متقاضی بیمه باشند.
  4. قابل توجه بیمه گذاران که به حق بیمه های اعلام شده عوارض و مالیات تعلق خواهد گرفت.

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button