همان طور که از نام این طرح مشخص است پوشش بیمه عمر مشترک پاسارگاد ،یعنی پوشش دو نفر بدون نیاز به قرارداد جداگانه است.در ادامه به تشریح این بیمه نامه می پردازیم.


بیمه عمر مشترک پاسارگاد

از این بیمه نامه دو نفر به صورت همزمان با پرداخت حق بیمه یک نفر از مزایای آن بهرمند شوند.از آنجا که آینده خبر نمی کند و انسان از فردایش بی خبر است چه بهتر است که هم اکنون به فکر آینده خود و به عنوان مثال از همسر خود می توان در این طرح به عنوان فرد دوم نام برد.به طور معمول اکثرا زوج ها این بیمه مشترک پاسارگاد را انتخاب می کنند،طبیعی است چون با پرداخت حق بیمه یک نفر می توانند دو نفرشان از پوشش های این بیمه استفاده کنند.

بیمه مشترک پاسارگاد

 

با کمی صرفه جویی در خرج های غیر ضروری در زندگی و پس انداز آن براحتی با پرداخت حق بیمه خود می توانند آینده ی زندگی عاشقانه خود را درخشان و تداوم ببخشند.شعار اصلی شرکت بیمه عمر پاسارگاد(آرامش شما هدف ماست)می باشد که دقیقا به همین نکته اشاره کرده است و آرزوی قلبی این شرکت است.

برخی از این پوشش ها را لازم است تا بازگو کنیم:

تعریف کلی از بیمه عمر مشترک

این بیمه نامه دو نفر را تحت پوشش قرار می دهد و نیازی به پرداخت حق اضافه بیشتری نیست.این بیمه نامه برای دو نفر می باشد.در طول قرارداد می توانید نفر دوم را با درخواست کتبی به انتخاب خود تغییر دهید در صورتی که از اقوام درجه یک باشند.

شرایط بیمه عمر مشترک

دو فرد در این طرح یکی به عنوان حامی اول و دیگری به عنوان بیمه گزار دوم معرفی خواهد شد.تنها تفاوتی با بیمه های عمر معمولی دارد پوشش دو نفر به جای یک نفر و پرداخت یک سرمایه به دو نفر است و حتما باید نفر دوم از اقوام درجه یک مانند:پدر،مادر،همسر،فرزند انتخاب شوند.

مزایای بیمه عمر مشترک

  • اگر هر کدام چه فرد اول و چه دوم فوت نماید،حق بیمه فوت برای هر کدام از آنها به صورت جداگانه پرداخت می شود.
  • امکان پرداخت یک حق بیمه و پوشش همزمان دو نفر
  • امکان تغییر نفرات به شرط بودن اقوام درجه ۱
  • امکان دریافت وام

 

از مزیت ویژه این طرح این است که اگر فرد اول دچار فوت یا از کار افتادگی شود،نفر دوم از پرداخت حق بیمه تا آخر مدت قرارداد معاف خواهد شد.این بند هم شامل نفر دوم می شود که اگر نفر دوم در طول قرارداد فوت یا از کار افتاده شود،نفر اول از پرداخت حق بیمه معاف می شود و سرمایه فوت به آن تعلق خواهد گرفت.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button