یکی از هدف های اصلی شرکت بیمه عمر پاسارگاد فراهم کردن یک صندوق پس انداز مالی مطمئن برای بیمه شدگان خود است و در کنار این هدف شرکت پوشش های بیمه ای و حمایت درمانی نیز ارائه می دهد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.


پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

این پوشش ها در راستای حمایت از خانواده های بیمه گزاران ارائه می شود تا در گذر زندگی روزمره از لحاظ مالی به مشکلی برنخورند. در این مطلب به پوشش های شرکت بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت.

 

 

پوشش های بیمه عمر

پوشش فوت بر اثر سانحه

اگر فرد بیمه شده درمدت قرارداد خود دچار حادثه شود و فوت نماید،تا ۴ برابر سرمایه صندوق خود به ذینفعان و استفاده کنندگان پرداخت می گردد.پرداخت تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.علاوه بر پرداخت غرامت فوت طبیعی به ذینفعان ،غرامت فوت حادثه نیز به بیمه گزار پرداخت خواهد شد.فرمول محاسبه میزان دریافتی به صورت زیر می باشد.

 

معادل ۹۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی

پوشش نقص عضو و از کار افتادگی در اثر حادثه

اگر فرد بیمه شده در زمان مدت قرارداد بیمه نامه به علت حادثه دچار حادثه ای شود که منجر به قطعی یا از کار افتادگی کامل اعضای بدن شوند،شرکت بیمه ملزم به پرداخت غرامت بر اساس جدول نقص عضو تا ۳ برابر سرمایه موجود در صندوق پرداخت خواهد کرد .سقف پوشش از کار افتادگی ۶۰ میلیون تومان می باشد که به نسبت شرکت های مشابه این شرکت مبلغ بیشتری را پرداخت می کند.

پوشش هزینه های پزشکی در اثر سانحه

صورتحساب درمانی که بیمه شده برای علاج بیماری خود که در اثر حادثه متحمل شده است را شرکت بیمه به میزان ۱۰.۵ % سرمایه فوت در هر سال قابل پرداخت می کند و قابل دریافت است.میزان پرداختی این پوشش ۲۵ میلیون تومان می باشد.

 

پوشش پزشکی بیمه عمر

پوشش بیماری های خاص

اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد،دچار بیماری های خاص که در ذیل به آنها اشاره میکنیم باشد،به ازای هر بیماری ۳۰% از سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان به عنوان غرامت به فرد بیمه شده پرداخت می گردد.

بیماری های خاص عبارتند از :

  • سکته قلبی
  • سکته مغزی
  • پیوند اعضای بدن
  • جراحی باز قلب
  • بیماری های سرطان

 

پوشش بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

ارائه این پوشش به عنوان هدیه در کنار داشتن بیمه های عمر این شرکت به بیمه شدگان خود داده می شود و نیازی به داشتن قرارداد جداگانه نیست و یک امتیاز محسوب می شود.سقف تعهد این پوشش در سال اول ۱۰۰ میلیون تومان می باشد و در سال های آتی این مبلغ تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش خواهد داشت.

پوشش آتش سوزی بیمه عمر

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر بیمه شده به علت بیماری یا حادثه دچار از کار افتادگی شود و قادر به انجام فعالیتی نباشد شرکت بیمه از دریافت حق بیمه صرف نظر می کند و بیمه نامه را به اعتبار خود تا پایان مدت قرار داد باقی نگه می دارد.همچنین میزان معافیت از پرداخت حق بیمه ۵۰ یا ۱۰۰% می باشد.این پوشش در برخی از شرکت های بیمه ارائه داده نمی شود و می توان گفت از مزایای بیمه عمر پاسارگاد به حساب می آید.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button