سوالات بیمه عمر پاسارگاد

 

در این مطلب سعی کرده ایم تا سوالاتی را که بیشتر و متداول تر است درباره بیمه عمر پاسارگاد مطرح کنیم تا ابهامات شما عزیزان برای انتخاب این بیمه تا حد بیشتری رفع گردد.شما عزیزان می توانید در صورتی که جواب سوال خود را در این بخش نیافتید به راحتی با مشاورین و کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

 

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر یکی از پوشش های شرکت بیمه پاسارگاد است که با هدف سرمایه گذاری اندک در این شرکت می باشد.با جمع شدن این حق بیمه های اندک در آینده مبلغ قابل توجهی در صندوق شما به عنوان سرمایه عمر در نظر گرفته می شود که مبلغ قابل توجهی خواهد بود.تفاوت اصلی سرمایه گذاری در شرکت بیمه های عمر یا در واقع مشارکت در این صندوق ها نسبت بانک ها این است که برای افتتاح حساب در بانک نیاز به مبلغ اولیه سرمایه به میزانی که بانک تعیین می کند اما در بیمه عمر نیازی به سرمایه زیاد نیست و شما با پرداخت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان می توانید از مزایای این شرکت ها بهره مند شوید.

برخی از مزیت ها ی بیمه عمر پاسارگاد

 • دریافت وام بدون ضامن
 • دریافت سود تضمینی
 • پوشش بیمه آتش آسوزی

برخی از پوشش های شرکت بیمه عمر پاسارگاد

 • پوشش بیمه عمر زنان خانه دار
 • پوشش بیمه عمر کارگران
 • پوشش آتش سوزی
 • پوشش بیماری های خاص

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

این پوشش ها در راستای حمایت از خانواده های بیمه گزاران ارائه می شود تا در گذر زندگی روزمره از لحاظ مالی به مشکلی برنخورند.

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش فوت بر اثر سانحه

اگر فرد بیمه شده درمدت قرارداد خود دچار حادثه شود و فوت نماید،تا ۴ برابر سرمایه صندوق خود به ذینفعان و استفاده کنندگان پرداخت می گردد.

پوشش نقص عضو

اگر فرد بیمه شده در زمان مدت قرارداد بیمه نامه به علت حادثه دچار حادثه ای شود که منجر به قطعی یا از کار افتادگی کامل اعضای بدن شوند،شرکت بیمه ملزم به پرداخت غرامت بر اساس جدول نقص عضو تا ۳ برابر سرمایه موجود در صندوق پرداخت خواهد کرد .

پوشش هزینه های پزشکی در اثر سانحه

صورتحساب درمانی که بیمه شده برای علاج بیماری خود که در اثر حادثه متحمل شده است را شرکت بیمه به میزان ۱۰.۵ % سرمایه فوت در هر سال قابل پرداخت می کند و قابل دریافت است.میزان پرداختی این پوشش ۲۵ میلیون تومان می باشد.

پوشش بیماری های خاص

اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد،دچار بیماری های خاص که در ذیل به آنها اشاره میکنیم باشد،به ازای هر بیماری ۳۰% از سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان به عنوان غرامت به فرد بیمه شده پرداخت می گردد.

پوشش بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

ارائه این پوشش به عنوان هدیه در کنار داشتن بیمه های عمر این شرکت به بیمه شدگان خود داده می شود و نیازی به داشتن قرارداد جداگانه نیست و یک امتیاز محسوب می شود.سقف تعهد این پوشش در سال اول ۱۰۰ میلیون تومان می باشد و در سال های آتی این مبلغ تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش خواهد داشت.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر بیمه شده به علت بیماری یا حادثه دچار از کار افتادگی شود و قادر به انجام فعالیتی نباشد شرکت بیمه از دریافت حق بیمه صرف نظر می کند و بیمه نامه را به اعتبار خود تا پایان مدت قرار داد باقی نگه می دارد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

تسهیلات دریافت وام :

بیمه شدگان این شرکت می توانند مطابق قوانین بیمه مرکزی می توانید از سود اندوخته های خود وام دریافت کنند و در این حالت تمام پوشش ای بیمه عمر به قوت خود باقی خواهد ماند .

قرار دادن سپرده و دریافت پوشش آتش سوزی :

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای بیمه شدگان خود قرار داده است که مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر قرار دهند.نرخ سود این سپرده ۱۶ درصد است .

دریافت تخفیف برای بیمه های اموال :

تخفیفاتی که این شرکت از خرید بیمه عمر در اختیار خریداران بیمه عمر  قرار می دهد، بیمه های بدنه ماشین ،حوادث،آتش سوزی و درمان است.

معافیت پرداخت مالیات :

تمام پرداختی های حق بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد معاف از هرگونه مالیات هستند .بدین صورت شما می توانید بدون هیچ کسری از سرمایه های خود استفاده نمایید .

سود تضمینی از اندوخته خود در بیمه عمر پاسارگاد :

بر اساس قوانین بیمه مرکزی ، در شروع قرارداد سود تضیی ۱۶ در صدی در نظر گرفته می شوند که در پایان مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت هستند .

پوشش از کار افتادگی و بازنشستگی :

تعریف کلی از کار افتادگی در شرکت بیمه پاسارگاد ،ناتوانی به صورت کامل بیمه شدگان که از انجام هرگونه کار یا فعالیتی در اثر بیماری یا حادثه عاجز باشند .

پوشش تکمیل درمانی :

بعد از گذشت ۶ ماه از صدور بیمه نامه و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه دارای ارزش بازخریدی بیش از دو میلیون تومان می باشد.

بیماری های خاص شامل چه نوع بیماری هایی می شود؟

اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد،دچار بیماری های خاص که در ذیل به آنها اشاره میکنیم باشد،به ازای هر بیماری ۳۰% از سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان به عنوان غرامت به فرد بیمه شده پرداخت می گردد.

بیماری های خاص عبارتند از :

 • سکته قلبی
 • سکته مغزی
 • پیوند اعضای بدن
 • جراحی باز قلب
 • بیماری های سرطان

تفاوت سرمایه گذاری در بیمه عمر با بانک ها در چیست؟

در بیمه عمر برای عقد قرارداد نیاز به مبلغ اندکی است و مقدار اقساط توسط بیمه گذاران تعیین می شود در صورتی که در بانک ها باید برای افتتاح حساب پس انداز قابل توجهی داشته باشید و یکجا از شما دریافت می کند.در بانک ها برای دریافت وام لازم به داشتن حداقل دو ضامن معتبر می باشد ،اما برای دریافت وام در شرکت بیمه عمر می توان بدون ضامن وام دریافت کرد.در بانک فقط به سرمایه شما سود تعلق می گیرد اما در بیمه عمر علاوه بر سود پوشش های بیمه ای به بیمه شده تعلق می گیرد.برای اعمال سود به سرمایه در بانک ها چندین ماه باید سرمایه بدون برداشت سقف تعیین شده باید بماند تا سود تعلق گیرد اما بیمه عمر از همان عقد قرارداد و پرداخت قسط اول از مزایا و پوشش های این شرکت استفاده کنید و تحت حمایت باشید.

پشتوانه و حامی شرکت بیمه عمر پاسارگاد کدام شرکت است؟

شرکت بیمه عمر پاسارگاد تحت نظارت بیمه مرکزی می باشد.بیمه مرکزی با نظارت بر صندوق شرکت های بیمه هر ساله به این شرکت ها درجه کیفی می دهد.با توجه به بررسی های دقیق بیمه مرکزی این شرکت در رده برترین های شرکت های بیمه قراردارد که به اصطلاح سطح یک می گویند.پشتوانه مالی این شرکت بانک پاسارگاد می باشد در صورتی که بدون پشتوانه نیز دارای صندوق مالی قابل اعتماد و محکمی می باشد.

مراحل دریافت وام و بازپرداخت آن چگونه می باشد؟

برای دریافت اولین وام به بیمه گذار باید ۶ ماه از مدت بیمه نامه گذشته باشد که با پرداخت اقساط در این شش ماه بدون هیچ مشکلی می توان به شرکت مراجعه کرد و چک وام خود را دریافت نماید.توجه داشته باشید حداقل موجودی صندوق باید ۲۰۰ هزار تومان باشد و باز پرداخت آن تا ۳۶ ماه می باشد.نکته قابل توجه اینکه با تسویه وام خود دوباره می توانید اقدام به دریافت وام کنید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت سرمایه چیست؟

 1. پرینت رسید تمام حق بیمه های پرداخت شده
 2. شناسنامه و کارت ملی
 3. همراه داشتن بیمه نامه و تمام پیوست ها
 4. گواهی رسیمی فوت در صورت فوت بیمه شده
 5. گرفتن گزارش حادثه در صورت مرگ بر اثر حادثه باشد
 6. گواهی مشروح پزشک معتمد،علت بیماری باید قید شده باشد

نحوه پرداخت اقساط حق بیمه ها چگونه است؟

پرداخت حق بیمه ها به صورت آنلاین می باشد و با داشتن نشانه قبض می توانید آنرا پرداخت نمایید.

پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک پاسارگاد

وارد وب سایت بانک پاسارگاد شوید و با وارد کردن شناسه های قبض پرداخت بیمه عمر خود را انجام دهید .

پرداخت حق بیمه عمر به کمک خود پردازهای بانک پاسارگاد

با مراجعه به خود پردازهای بانک پاسارگاد و با انتخاب گزینه پرداخت قبوض ،فرآیند پرداخت را انجام دهید.

پرداخت حق بیمه عمر از طریق پایانه های فروشگاهی بانک پاسارگاد

به دستگاه پایانه فروش بانک پاسارگاد مراجعه کنید و گزینه پرداخت قبوض را انتخاب نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت خود آن قبض را پرداخت کنید.

آیا یک شخص می تواند به صورت همزمان با چندین شرکت بیمه قرارداد ببندد؟

بله

در مورد پوشش های بیمه ای سقف مشخصی برای سنین مختلف تعیین می شود.

ضرورت داشتن بیمه عمر چیست؟

به دلیل وضعیت بد اقتصادی امروز و تورم بالا جهت داشتن پس اندازی قابل توجه در آینده با هزینه اندک،بهترین عمل بدون ریسک داشتن بیمه عمر می باشد.با بیمه عمر می توانیم هم از پوشش های بیمه استفاده کنید هم از سود دهی.

در صورت ورشکستگی شرکت سرمایه بیمه چه می شود؟

در صورت منحل شدن یا وررشکستگی شرکت اولویت پرداخت مشتریان بیمه به متقاضیان بیمه عمر می باشد.و تمام شعبات شرکت قبل از هر گونه واگذاری سهام باید از بیمه مرکزی برگه مجوز دریافت کنند.

در صورت مفقود شدن بیمه نامه چه باید کرد؟

باید با داشتن کارت ملی و مراجعه به نماینده یا شعب شرکت درخواست صدور مجدد بیمه نامه را دهد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button