بیمه عمر کارگران

با بیمه عمر کارگران تا حدودی مشکل زمان از کار افتادگی کارگران رفع شده است.شرکت بیمه پاسارگاد پیشرو در ارائه انواع خدمات بیمه ای از جمله کارگران زحمتکش است،با این طرح دیگر نگران دوران از کار افتادگی نباشید.


 

بیمه عمر کارگران

با توجه به اوضاع نا به سامان بازار و پایین آمدن رونق تولید و کسب و کار ،که ارتباط مستقیم با وضعیت مالی کارفرمایان و در نتیجه تاثیر در درآمد کارگران و خلل در زندگی آنها انداخته است . قشر کارگر جامعه جان و جسمش را برای انجام کاراهای محوله می گذارد، بنابراین سزاوار برترین دستمزدهاست. احتمال حوادث هایی که در روز برای یک فرد معمولی شاید پنجاه پنجاه رخ دهد ولی در زندگی کارگری این درصد به شاید ۱۰۰ درصد نیز برسد .

یک کارگر ساختمانی را در نظر میگیریم که با چه خطراتی روبرو می شود ،ممکن است به علت بی دقتی و عدم رعایت نکات ایمنی از ارتفاع سقوط کند یا مصالح از ارتفاع روی آنها فرود بیاید و منجر به از کار افتادگی یا فوت شود. در بعضی مواقع هم با رعایت نکات ایمنی، کارگر دچار صانحه شده و خانه نشین می شود. مهمترین مورد پس از وقوع حادثه ،دوره های درمان و هزینه های بالای آن حادثه است که کارگر باید خود متحمل شود .

بنا بر این به این نتیجه میرسیم که هر کارگر ایرانی با توجه به خطراتی به جان می خرند و با آن دست و پنجه نرم می کنند، سزاوار بهترین بیمه هستند که شرکت بیمه پاسارگاد با طرح بیمه عمر کارگران حامی و پشتیبان خوبی برای این قشر زحمت کش از جامعه هستند .

 

بیمه عمر کارگران پاسارگاد چیست ؟

این نوع از بیمه که یکی از دسته های بیمه های عمر است ، تمام عمر یک کارگر را پوشش می دهد. با افزایش سن و رفتن به دوره میانسالی کارگران توان کافی برای ادامه کار کردن را ندارند و بازدهی دوران جوانی خود را از دست می دهند . بیمه عمر کارگران شرکت پاسارگاد در این مرحله به کمک کارگران می آید و هزینه های مشکل زندگی خانواده را تامین می کند . یکی از ویژگی های این طرح پوشش پزشکی بیمه عمر کارگران است و اگر چانچه کارگران نیاز به درمان داشتند می تواند از اندوخته بیمه کارگران استفاده نمایند .

 

بیمه عمر کارگران

پوشش از کار افتادگی و فوت بر اثر صانحه :

هر حادثه ناگهانی ا یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده باشد که منجر به نقص عضو ،جراحت ، از کار افتادگی یا فوت شود، در بیمه پاسارگاد حادثه نامیده می شود. با پرداخت اولین قسط حق بیمه و صدور بیمه نامه می توانید از مزایای بیمه عمر کارگران استفاده نمایید . لازم به ذکر است که این طرح برای افراد بالای ۱۲ سال به بالا قابل فعال سازی است.

 

پوشش مالی در زمان بازنشستگی :

ویژگی برتر بیمه عمر این گونه است که کارگر بیمه شده در تمام طول مدت بیمه نامه علاوه بر این که از تمام پوشش های بیمه برخوردار میشود بلکه در ازای تمام پرداختی های حق بیمه ،سود تضمینی اختصاص می گیرد و یک اندوخته مناسبی برای دوران بازنشستگی کارگر می شود. شما می تواند در هر زمان که اراده کردید اندوخته خود را دریافت کنید .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button