طرح بیمه پاسارگاد ۱۰ ساله که از ۵ سال در واقع شروع می شود تا ۳۰ سال،هر چه مدت قرارداد بیشتر باشد بیمه گذار از پوشش زمانی بیشتری بر خوردار می شود و همچنین سود سرمایه فرد نیز افزایش می یابد.


بیمه پاسارگاد ۱۰ ساله

شرایط کلی قرارداد بیمه پاسارگاد از ۵ سال شروع میشود و تا ۳۰ سال ختم می شود.سودی که به سرمایه شما تعلق می گیرد بستگی به مبلغ قراردادی است که ماهیانه به عنوان حق بیمه به شرکت پرداخت می کنید و هر چقدر زمان بیشتری از قرارداد بگذره سود بیشتری به شما تعلق می گیرد.

شما از سرمایه گذاری دو سود تضمینی و سود مشارکت در منافع دریافت می کنید،یعنی هم از سرمایه خود سود می گیرید و هم از طرح های عمرانی که شرکت بیمه پاسارگاد در آن سرمایه گذاری می کند و شما را نیز شریک سود آن پروژه می کند.با یک تیر دو نشان می زنید هم از سرمایه خود سود مسبرید و هم در عمرانی کشور سهیم خواهید شد.این سود در در سال هایی که وضعیت اقتصادی کشور بهتر باشد بیشتر خواهد شد و بیمه گذار در تمام پروژه ها و طرح های اقتصادی شرکت بیمه به یک شریک تجاری خواهد بود .میزان سود این مشارکت از ۱% شروع می شود و تا ۱۰% نیز خواهد بود.

 

قرارداد 10 ساله

 

بهترین انتخاب مدت بیمه عمر پاسارگاد

هر چقدر مدت قرارداد طولانی تر باشد به سود شماست،زیرا مدت زمان بیشتری تحت پوشش بیمه خواهید بود و از مزایای آن بهره خواهید برد.اگر شما زیر ۴۰ سال سن دارید بهترین و درست ترین انتخاب مدت قرارداد ۳۰ ساله است.به این دلیل که امید زندگی در شما بیشتر از زمانی است که در سن ۵۰ سالگی دارید.به دلیل مشغله کاری و زندگی و مخارج روزانه شما نیاز به پوشش بیمه ای و مالی دارید.سن میانسالی آدم فکر بازنشستگی و حقوق آن است ولی زیر ۴۰ سال انسان در حال تلاش برای ساختن آینده خود است.

اگر شما با حق پرداخت بیمه ماهانه ۵۰ هزار تومان قرارداد ۱۰ ساله ببندید،سرمایه شما بعد از ۱۰ سال ۱۲ میلیون تومان خواهد بود و بعد از ۲۰ سال ۸۹ میلیون تومان و پس از ۳۰ سال ۴۴۸ میلیون تومان دریافت می کنید.

اگر شما با حق پرداخت بیمه ماهانه ۵۰ هزار تومان و سرمایه اوله ۵ میلیون تومان قرارداد ببندید بعد از ۱۰ سال ۲۷ میلیون تومان در یافت می کنیدو بهد از ۳۰ سال ۷۰۰ میلیون تومان دریافت می کنید .

پس به این نتیجه میرسیم که هر چقدر طول قرارداد و مبلغ سپرده ما بیشتر باشد در پایان قرارداد مبلغ قابل توجه تری دریافت خواهیم کرد.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button