مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر بیمه ها

مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر بیمه ها در این مطلب سعی شده است به طور خلاصه ذکر شود.مهمترین مزیت بیمه پاسارگاد معافیت دائم پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی است.


مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر بیمه ها

بیمه عمر پاسارگاد به عنوان یک شرکت خصوصی از زمانی که احداث شده است صاحب جوایز و رتبه یک شرکت بیمه را در چند سال پیاپی به خود اختصاص دهد.مهمترین عاملی که این شرکت را از سایر رقبای خود متمایز می کند امکانات و پوشش هایی است که این شرکت به بیمه شدگان خود ارائه میدهد.با گذشت زمان و رفتن سطح آگاهی مردم از بیمه عمر سطح سرمایه گذاری در این طرح ها رشد چشمگیری نسبت به سال های قبل کرده است.

سرمایه گذاری در بیمه عمر مزایای بیشتری دارد تا سرمایه گذاری در بانک،به راستی تفاوت اصلی سرمایه گذراری در بانک و سرمایه در بیمه عمر چیست؟آیا دلیل قانع کننده ای می توان برای متقاعد کردن مردم جهت سرمایه گذاری در بانک کرد؟در بانک سرمایه شما برای احداث حساب نیاز به داشتن سرمایه اولیه حداقل بالای ۱۵ میلیون می باشید،ولی در بیمه عمر با ۵۰ هزار تومان نیز می توان قرارداد بست.سرمایه گذاری در بانک فقط سود به سرمایه تعلق می گیرد به شرطی که بعد از چند سال از سرمایه برداشتی نداشته باشید،ولی در بیمه عمر علاوه بر سود شما از پوشش های بیمه ای نیز برخوردار می شوید.

مهمترین عامل دریافت وام بدون ضامن در بیمه عمر است در صورتی که برای دریافت یک وام ازدواج از بانک باید چند ضامن معتبر معرفی کنید.به نظرم که این دلایل کاملا قانع کننده است است که سرمایه خود را در شرکت بیمه عمر سرمایه گذاری کنید،در ضمن نکته جا مانده اینکه در بیمه عمر شما علاوه بر دریافت سود تضمینی،سود مشارکت در پروژه های عمرانی شرکت نیز به سرمایه شما تعلق می گیرد،که با این کار با یک تیر دو نشان میزنید،هم سود دریافت میکنید هم سهمی در عمرانی کشور عزیزمان ایران خواهید داشت که نیزان این سود ها در سال هایی که وضع اقتصادی کشور خوب باشد میزان سود شما نیز افزایش می یابد.

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش فوت بر اثر سانحه

اگر فرد بیمه شده درمدت قرارداد خود دچار حادثه شود و فوت نماید،تا ۴ برابر سرمایه صندوق خود به ذینفعان و استفاده کنندگان پرداخت می گردد.پرداخت تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.علاوه بر پرداخت غرامت فوت طبیعی به ذینفعان ،غرامت فوت حادثه نیز به بیمه گزار پرداخت خواهد شد.فرمول محاسبه میزان دریافتی به صورت زیر می باشد.

پوشش نقص عضو و از کار افتادگی در اثر حادثه

اگر فرد بیمه شده در زمان مدت قرارداد بیمه نامه به علت حادثه دچار حادثه ای شود که منجر به قطعی یا از کار افتادگی کامل اعضای بدن شوند،شرکت بیمه ملزم به پرداخت غرامت بر اساس جدول نقص عضو تا ۳ برابر سرمایه موجود در صندوق پرداخت خواهد کرد .سقف پوشش از کار افتادگی ۶۰ میلیون تومان می باشد که به نسبت شرکت های مشابه این شرکت مبلغ بیشتری را پرداخت می کند.

پوشش هزینه های پزشکی در اثر سانحه

صورتحساب درمانی که بیمه شده برای علاج بیماری خود که در اثر حادثه متحمل شده است را شرکت بیمه به میزان ۱۰.۵ % سرمایه فوت در هر سال قابل پرداخت می کند و قابل دریافت است.میزان پرداختی این پوشش ۲۵ میلیون تومان می باشد.

پوشش بیماری های خاص

اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد،دچار بیماری های خاص که در ذیل به آنها اشاره میکنیم باشد،به ازای هر بیماری ۳۰% از سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان به عنوان غرامت به فرد بیمه شده پرداخت می گردد.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر شرکت سامان

هر دوی این شرکت ها در سطح اول توانگری ارائه دهنده خدمات بیمه عمر هستند.در واقع بیمه عمر سامان رقیب جدی بیمه عمر پاسارگاد به عنوان دو شرکت خصوصی هستند که هر دوی آنها از سرمایه بانک خود جهت پشتیبانی صندوق بیمه ای استفاده می کنند.بیمه سامان،بانک سامان و بیمه پاسارگاد بانک پاسارگاد تزریق کننده اموال صندوق هستند.طبق آمارهای مرکزی این دو شرکت تا به حال از کمک بانک بی نیاز بوده اند.

شرکت بیمه سامانمزایا بیمه عمر سامان نسبت به بیمه عمر پاسارگاد

 1. مهمترین تمایز این شرکت نسبت به رقبا ارائه ۵ سبد مختلف به صورت،ریسک کم ،ریسک متوسط و ریسک زیاد است.
 2. افراد در سن یک ماهگی تا ۷۰ ساله می تواند تحت پوشش بیمه عمر سامان قرار بگیرد.
 3. هر شخص می تواند بعد از گذشت ۱ ماه از قرارداد تا ۹۰% سرمایه وام دریافت کنند.
 4. پوشش بیماری تا سقف ۱.۵ میلیارد تومان
 5. از کار افتادگی و بازنشستگان تا سقف ۱۰ سال از پرداخت حق بیمه معاف می شوند.
 6. دریافت ۲۵% سرمایه فوت در یک سال پایان زندگی

بیمه عمر پاسارگادمزایا بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سامان

 1. امکان بازخرید یا همان انصراف بعد از گذشت ۶ ماه
 2. تحت پوشش بیمه افراد از بدو تولد
 3. معافیت دائم پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی و بازنشستگی
 4. پوشش درمانی s.o.s
 5. پرداخت تا سقف ۱۰۰ میلیون پوشش پزشکی

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button