بهترین بیمه عمر

 

با وجود شرکت های مختلف ارائه دهنده بیمه عمر،انتخاب را کمی برای مشتریانی که قصد انتخاب بهترین بیمه عمر را دارند سخت می کند.هم اکنون بیش از ۲۰ شرکت بیمه خصوصی و یک شرکت دولتی خدمات بیمه ای را به مشتریان خود ارائه می دهند .برای شناسایی کردن شرکت هایی که بتوانند نهایت کارکرد را برای شما به همراه داشته باشند را برای شما تشریح خواهیم کرد تا در انتخاب شما کمک صغیری کرده باشیم .

معرفی سطوح توانگری شرکت های بیمه عمر

یکی از عوامل اصلی برای شناسایی بهترین بیمه عمر بررسی سطح توانگری آن شرکت است.شرکت هایی که در سطح یک توانگری هستند وضعیت خوبی دارند و نسبت آنها برابر با ۱۰۰% یا بیشتر خواهد بود.

نسبت توانگری سطح ۲

در درجه مطلوب هستند ولی باید وضعیت مالی خود را بهبود یابند.نسبت آنها بیشتر از ۷۰ درصد و کمتر از ۱۰۰% نمایش داده می شوند.

نسبت توانگری سطح ۳

شرکت های در این سطح موظف هستند تا علاوه بر بهبود موجودی صندوق خود،برنامه افزایش سرمایه شرکت برای ۲ سال آینده را هم ارائه دهند.بیشتر از ۵۰% و کمتر از ۷۰% نمایش داده می شوند.

نسبت توانگری سطح ۴

شرکت های این سطح باید علاوه بر ترمیم صندوق مالی و ارائه گزارش سالانه،باید از لحاظ توانمندی و تقویت نیروی انسانی وارد عمل شوند و از ارائه پاداش به مدیران خود ممانعت کنند.نسبت این سطح نیز بیشتر از ۱۰% و کمتر از ۵۰% نمایش داده می شود.

نسبت توانگری سطح ۵

اگر شرکتی در این سطح باشد بیمه مرکزی این اجازه را دارد تا پروانه کسب این شرکت را تعلیق یا باطل کند.کمتر از ۱۰% نمایش داده می شود.

نسبت سطح توانایی شرکت های بیمه عمر

نسبت سطح توانایی شرکت های بیمه عمر

 

۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده بیمه عمر

 

  1. بیمه ایران

این شرکت در سال ۱۳۱۴ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و به عنوان اولین شرکت بیمه ای محسوب می شود.این شرکت دارای ۲۰۵ شعبه فعال در سراسر کشور دارد،میزان سود دهی این شرکت ۲۰% می باشد و تنها شرکت دولتی است که کاهش رتبه نداشته است و همچنان با کیفیت به خدمات خود ادامه می دهد.

بیمه ایران

بیمه ایران

۲- بیمه پاسارگاد

در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید و به عنوان یک شرکت خصوصی موفق از آن یاد می شود.دارای ۷۷ شعبه در سراسر ایران است و حدود ۸۴۲۶ نمایندگی تخصصی نیز مشغول به همکاری با این شرکت هستند.در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران شرکت بیمه عمر پاسارگاد رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده است .میزان سود دهی این شرکت بین ۲۳ تا ۲۵% می باشد.

 

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد

۳- بیمه کار آفرین

به عنوان اولین شرکتی است که بیمه عمر را به صورت مدرن در کشور عرضه کرد.این شرکت توسط گروهی از کار آفرینان خلاق و با هدف تغییر ساختار سنتی بیمه و استفاده از ابزار های سیستماتیک  در سال ۱۳۸۱ شکل گرفته است .میزان سرمایه فوت در این شرکت ۲۵ برابر حق بیمه سالیانه خواهد بود.

بیمه کار آفرین

بیمه کار آفرین

۴- بیمه سامان

این شرکت در سطح یک توانگری مالی می باشد و در سال ۱۳۸۳ در حوضه بیمه زندگی کار خود را آغاز کرد.بانک سامان و مس سرچشمه از حمایت کنندگان اصلی صندوق این شرکت هستند.میزان سوددهی این شرکت از ۲۱% تا ۲۵% متغیر می باشد.امکان دریافت وام تا ۹۰%موجودی در سال اول را داراست.

بیمه سامان

بیمه سامان

۵- بیمه پارسیان

بعد از تاسیس بانک پارسیان،تصمیم به احداث شرکت بیمه شدند و در سطح یک توانگری مالی قرار گرفته است .این شرکت در حدود ۶% از بازار صنعت بیمه را در اختیار دارند.سهامداران سرشناس این شرکت بانک و لیزینگ پارسیان،شرکت سرمایه گذاری تدبیر، صبا تامین پارسیان می باشند.

بیمه پارسیان

بیمه پارسیان

۶- بیمه آسیا

به عنوان شرکت های قدیمی در خدمات بیمه ای محسوب می شود که در سال ۱۳۳۸ تاسیس شد و در سال ۹۴ در لیست ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت. این شرکت بیش از صد واحد پرداخت خسارت در سراسر کشور دارد.

بیمه آسیا

بیمه آسیا

۷- بیمه رازی

از اولین شرکت های خصوصی است که با سرمایه ۱۴ میلیارد تومان در حال توسه می باشد و زمینه را برای همکاری با شرکت های بین المللی هم فراهم کرده است.در سطح یک توانگری قرار دارد.مشتری مداری،خلاقیت و نوآوری ،مسئولیت پذیری به عنوان ارزش های این شرکت می توان یاد کرد.

بیمه رازی

بیمه رازی

۸- بیمه دانا

این شرکت در سال ۱۳۵۸ با مشارکت شرکت بیمه انگلیسی تاسیس گردید.دارای ۵۹ شعبه و ۱۹۱۹ نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد.مدت قرار داد بیمه در این شرکت حداقل از ۵ سال آغاز و تا ۳۰ سال در نظر گرفته  می شود.بیمه گذار می تواند در هر سال مبلغی را به حق بیمه خود اضافه کند تا از کاهش ارزش پولی خود جلوگیری کند.

بیمه دانا

بیمه دانا

۹- بیمه سینا

این شرکت در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و مانند شرکت های مختلف در زمینه پوشش خسارت امراض و بیماری ها فعالیت می کند و با نام بیمه عمر یارمند سینا فعالیت می کند.سرمایه این شرکت حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است و در همه ی شاخه های بیمه خدمات ارائه می دهد.از ۰ تا ۷۰ سالگی می توانید از بیمه عمر این شرکت استفاده نمود و میزان حق بیمه بصورت ماهیانه از ۵۰ هزار تومان می باشد.سود تضمینی سرمایه گذاری برای دو سال اول ۱۶% و برای دو سال بعد ۱۳% می باشد.

بیمه سینا

بیمه سینا

۱۰- بیمه ملت

این شرکت در سال ۱۳۸۲ با سرمایه ۲۰ میلیارد آغاز بکار نمود.سرمایه این شرکت در سال ۹۵ به ۲۸ میلیارد تومان رسید .این شرکت سطح توانگری خود را ارتقا داده است و در ۶ سال متوالی توانسته به سطح توانگری یک خود را رسانده است و توانسته خود را در بین ۱۰ شرکت برتر بیمه قرار دهد. میزان سود دهی این شرکت ۲۵% می باشد.

بیمه ملت

بیمه ملت

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button